רעיונות לגינה עם צמיגי רכב ישנים שולחן קפה דקו זכוכית ירוקה

אופן סילוק או שימוש חוזר בצמיגים ישנים הוא נושא סביבתי חשוב. צמיגים משומשים גורמים לבעיות. לעתים קרובות הם אוספים מי גשמים והופכים כר גידול ליתושים. לכן אנו מציעים לכם כמה רעיונות לגינה יצירתיים עם צמיגי רכב ישנים. עציצים, שרפרפים, נדנדות עצים, שולחנות גינה – כל אלה הם פרויקטים מושלמים של DIY לסוף שבוע.

רעיונות לגינה עם צמיגי רכב ישנים – עציצים תלויים

רעיונות לגינה עם צמיגי מכוניות ישנות קישוט קיר עציצים כחולים כריות לבנים

ניתן לערום צמיגים משומשים בגינה ולהשתמש בהם ליצירת מיני גינות לירקות ופרחים. ישנם מספר יתרונות. מיני גינות אלה דורשות פחות מים, דשן וריח. גומי שחור סופג חום מהשמש. בנוסף, כדור הארץ מתחמם מהר יותר כשהוא מעל פני הקרקע. חמימות נוספת זו מעוררת את צמיחת הצמחים. אתה יכול להיות הראשון בשכונה עם עגבניות טריות בכל עת של השנה! גם עשבי תיבול, פלפלים, תפוחי אדמה וצמחים אחרים מושלמים לכך.

רעיונות לגינה עם צמיגי רכב ישנים – ברבורים דקורטיביים

רעיונות לגינה-עם צמיגי מכוניות ישנים דקורציה דקורציה מוטיבים של פרחים ירוקים

הצמיגים הערימים מרימים את פני הגן, ומאפשרים לנכים או לאנשים בכיסאות גלגלים להגיע לצמחים וליהנות מגינון. עציצי הצמיגים מאפשרים גינה למרות שטחים תלולים או סלעיים.

לא משנה מי משלנו רעיונות לגינה עם צמיגי רכב ישנים אתה יכול לצבוע את הצמיגים הישנים. השתמש בפריימר שמן או מעטפת ולאחר מכן צבע חזית אקרילי.

מסור מצמיג לרכב לילדים

רעיונות לגינה-עם צמיגי רכב ישנים נדנדה רעיון ילדים משחק אדום

בין אם במגרשי המשחקים לילדים או בגינה שלכם, נדנדת הצמיגים היא להיט של ממש. אבל אם הילד שלך לא אוהב מאוד להתנדנד, אתה יכול להפוך את הצמיג לנדנדה.

ראשית, יש לחתוך את צמיג הרכב לשניים, רצוי בעזרת מסור עגול. לאחר ניקוי הצמיג ביסודיות, ניתן לרסס אותו בצבע מבפנים ומבחוץ. משייפים את לוח העץ וצובעים אותו כרצונכם. ליציבות טובה, לוח העץ יכול להיות ארוך בכ- 50 סנטימטרים משני קצותיו. לאחר מכן הלוח מחובר לצמיג בעזרת ברגים ומחברי זווית. ניתן לקדוח את החורים לידיות הבטיחות או לחבל עבה מראש לתוך הלוח.

יוצרים בריכה קטנה מצמיג ישן

בריכת גן צמיגי מכוניות ישנות יוצרות רעיונות לגינה

ככל שהצמיג גדול יותר, כך הבריכה תהיה גדולה יותר. צמיג טרקטור מושלם לפרויקט זה, אך גם צמיג רכב גדול מספיק. ראשית, חור לבריכה נחפר והצמיג מונח בתוכו. ממלאים את הקצוות באדמה. החלק העליון של הצמיג מנוסר באמצעות מסור חשמלי. כעת מרפדים את החלק התחתון ואת קצה הצמיג בעזרת אניה לבריכה. מניחים אבנים גדולות סביב הבריכה לקישוט. יוצקים מים לבריכה והיא מוכנה. אם תרצה, אתה יכול גם לשים סט מזרקה עם משאבה בבריכה.

דמויות מצחיקות עשויות צמיגים לחצר הקדמית

רעיונות לגינה-עם צמיגי רכב ישנים baer figure deco חצר חזית כתום

פסלים גדולים עשויים מצמיגי רכב ישנים הם גם דרך נחמדה להוסיף נופך אמנותי לחלל החיצוני שלכם. דמות דוב, למשל, היא סופר קלה להרכבה משני צמיגים ישנים בגדלים שונים. זה הופך להיות קצת יותר מורכב כאשר אתה צריך לחתוך את הצמיג. אבל התוצאה מרתקת. בעזרת כמה חתכים אתה יכול לבנות ברבור או תוכי.

צמיגי רכב ישנים עם דוגמאות בקצה

רעיונות לגינה עם עציצים צמיגים לרכב ישנים צבועים באדום

ליצור תבנית בקצה זה לא כל כך קל, אבל זה נראה הרבה יותר אטרקטיבי. ראשית הניחו את הצמיג על הקרקע והשתמשו בעט לבד או בגיר כדי לצייר את התבנית הרצויה בצד. לאחר מכן גזרו בהדרגה את התבנית בעזרת סכין. אתה יכול לחתוך קוצים או גלים. לאחר מכן יש להפוך את הצמיג כך שהגלים יצביעו החוצה. נדרש הרבה כוח לעשות זאת. אז הצמיג מוכן וניתן לצבוע ולשתול אותו. על ידי ציור, המבנה מגיע לעצמו אפילו יותר טוב.

גנים אנכיים

צמח רעיונות לגינה עם עיטורי קיר ישנים של צמיגי מכוניות

אתה לא יכול רק לייפות פינה קטנה של הגן עם פסים צבעוניים. במקום לשתול את צמיגי הרכב כמו מיטה מוגבהת, הם יכולים לשמש כסלים תלויים. הם יכולים להיות תלויים על הקיר או על עץ. לאחר מכן תוכל למקם את הפרחים ישירות בצמיג או להוסיף לוח עץ קטן כמדף. פרחים תלויים כגון פטוניות מספקים אפקט יפה עוד יותר. הם קלאסיקה לא מסובכת המרשימה בתצוגת הפרחים השופעת שלה. פטוניה ספינה המשתוללת הופכת כל סל תלוי לענן פרחים פורח.

רעיונות לגינה עם צמיגי רכב ישנים דקו

כמה אובייקטים של צמיגים נראים טוב במיוחד יחד, כמובן. אתה יכול להרים כמה צמיגים לרכב, לתלות אותם או לעמוד אותם זקוף. יש כל כך הרבה אפשרויות רק בגלל הקטרים ​​השונים.

שולחן עשוי צמיגי רכב מוערמים

שולחן גינה צמיגים ישנים עשו רעיון משלכם

אם אתה רוצה להשקיע בשולחן גינה חדש, אתה בהחלט צריך לבחור חומר שיכול לעמוד בכל סוגי מזג האוויר. מכיוון שהצמיגים עמידים בפני חום וקור, הם מושלמים גם לבניית שולחן גינה. פשוט ערימו את הצמיגים זה על זה והניחו על שולחן מתאים. אתה לא יכול להשתבש עם מתכת בחוץ.

ערימת צמיגים צבעוניים

רעיונות לגינה עם צמיגי מכוניות ישנות ערוגות גבוהות

רעיונות לגינה עם צמיגי רכב ישנים – נדנדות עצים לילדים

רעיונות לגינה עם צמיגי רכב ישנים נדנדות עץ לילדים

הכינו עציצים בעצמכם

צרו רעיונות לגינה בעצמכם עם עציצים ישנים של צמיגי מכוניות

הפוך שרפרפים מצמיגים ישנים

הפוך לעצמך רעיונות לגינה שרפרף צמיגי מכוניות ישנות עות'מאניות

שרפרף עשוי מצמיגי רכב צבועים בוורוד

שרפרף ישיבה לצמיגים לרכב

מיני גינה על השולחן

רעיונות לגינה עם צמיגי רכב משומשים מיני קישוטים לשולחן הגן

קישוטי גינה של טינקר – חלזונות מצחיקים

רעיונות לגינה עם צמיגי רכב ישנים חלזונות מצחיקים

הפיכת צמיג רכב ישן לעציץ

רעיונות לגינה חתוכים עם עציץ צמיג לרכב ישן

מושך עיניים יפה בגינה

רעיונות לגינה צבועים צמיגי מכוניות דמויות פרחים

שים שלטי שלום על הקיר

רעיונות לגינה עם קיר שלטי צמיגים לרכב ישן

רעיונות לגינה צמיגי מכוניות ישנות אמבטיות צמח צבועות בצבעים

הנחת מדרגות בגינה עם צמיגים

רעיון לגינה לייצר מדרגות צמיגי מכוניות

עיצוב גינות – 100 תמונות, רעיונות וסגנונות לגינה