בגינון ובבניית בתים, חומר חדש ישן זוכה לליבם של בעלי בתים. זהו מוצר לא פחות מפלדה, שבמדינה הזו שמחה רק להיות קשורה לשריפת תנורים מתכתיים ומייצרות מזוהמות אבק בעבר. חלק מבעלי הבית מבינים רק שעכשיו הפלדה כחומר בניין, כמתכת למחזור ולכן ידידותית לסביבה, פותחה ללא הרף מתחת לרדאר האינטרס הציבורי..

גינה עם פרגולת פלדה כחומר בניין ועזר טיפוס לגפנים

המונח פלדה כולל את כל סגסוגות הברזל-פחמן שתוכן הפחמן שלהן תמיד מתחת לשני אחוזים. השימושים המרובים בפלדה נובעים מתכונותיה השונות, המוקצות לחומר במהלך תהליך הייצור. לכן הפלדה מובחנת בהתאם לתהליך הייצור (למשל תומשטאל או בסמרשטאל), צורתה (פלדה מזויפת ומגולגלת) והרכבה שלה (פלדה מסגסוגת ולא מסגסוגת). בסופו של דבר, התכונות המיוחדות של הפלדה הן שהופכות אותו למתאים לשימוש ו השתמש כבריכת קיר מפלדה או כחומר בנייה לגג מרופד. לפיכך, על פי השימוש בו, הפלדה מחולקת גם לפלדה מבנית ולפלדת כלים.

פלדה כחומר בניין: עם המראה הזוהר שלהם, הפלדות האל חלד מבטיחות מראה מאוד מיוחד!

פלדת קורטן כקישוט בפסל הכניסה לגן

מי חושב שפלדות אל חלד הן בערך מתכות מלוטשות ועמידות בפני קורוזיה, אשר, למשל, משמשים יותר ויותר עבור ידיות לדלתות, שקעי מנורה או מעקות, רחוקה מהאמת. סוג מיוחד של נירוסטה, פלדת קורטן, יתקלו כולם בצורה כזו או אחרת ואין כמעט להשוות את מראהו עם הדימוי הרגיל של נירוסטה..

רעיונות צמחי גדר לגינה מפלדה קורטן לקישוטים לגינה

פלדה קורטן, שם מסחרי לפלדה קור-טן (קיצור “cor” לעמידות בפני קורוזיה וקיצור “עשר” לחוזק מתיחה), היא פלדה מבנית עמידה בפני מזג אוויר שנרשמה לפטנט בשנת 1932 על ידי האמריקאי בייראמג’י ד. סקלטוואלה. שכבת חלודה הנגרמת כתוצאה מבלייה היא הסימן המסחרי האופייני לנירוסטה זו, שאליה נוספו נחושת, ניקל, כרום, זרחן וסיליקון. הקורוזיה, הנוצרת אך ורק על פני השטח, במראהו הדמוי וינטאג ‘, היא מוקד של יצירות אמנות מודרניות רבות, אלמנטים של חזית, כמו גם דלתות גינה, גדרות ומסכי פרטיות, המציעים בכך גירוי חזותי אטרקטיבי במיוחד. מבחינת עיצוב גינות, פלדת קורטן הפכה כעת לחלק מהמלאי המודרני.

פלדה כחומר בניין: הגג הלמילי והפרגולה, הפלוס האטרקטיבי באזור המרפסת!

פלדה כקירוי חומר בניין לרעיונות למרפסת

תכנון נוף מחושב עם גינה ובריכת שחייה כולל גם את המרפסת, שעם גג מודרני או פרגולה הופכת לגולת הכותרת ויזואלית ומוצללת. המונח פרגולה אינו פרודוקטיבי בשום אופן, כיוון שהוא מתייחס למעשה לאלמנט הגן הקלאסי ולמסגרת הקדרנים בגן הנוי..

פלדה כחומר בניין הגנה מפני השמש למרפסת

גגות פטיו מודרניים של ימינו, הגגות הלמלאריים, מורכבים מתמיכות פלדה הניתנות להתקנה ישירות על הבית ועל קירויו או העומד בפני עצמו. בדומה לגינת חורף, גם גגות דקים יכולים להיות מזוגגים ובכך להציע הגנה מספקת מפני רוח ומזג אוויר בנוסף להגנה מספקת מפני השמש..

בחר פרגולת פלדה למרפסת ולמרפסת שלך

החופים מצוידים בריהוט גן מודרני, והם המקום האידיאלי ליהנות מארוחת הצהריים או מהקפה בחוץ. הדקים המתכווננים לרוב באופן אוטומטי של גג הדק מיועדים גם הם לשיזוף, ובזכות החומר המשמש הם יציבים וגמישים במיוחד.