רעיונות חבצלות מים צמחים גבוהים ריהוט עץ שביל גן

משחקי מים בגינה לקבל הוא בהחלט אחד החלומות של גננים רבים. הבריכה יכולה להפוך למרכז מרשים של הרכב הגינה שלך מכיוון שהיא ללא ספק תמשוך תשומת לב במהירות. עם זאת, יש להיזהר בעת קישוט המקומות הללו מכיוון שיש ליצור שם תנאים מסוימים כדי שמיני הצמחים והפרחים סביבן ישגשגו. צמחים כמו אירוס או איריס, הידועים גם בשם אירוסים, או ברגניה או וורטורט, זני ורדים חובבי מים, ממלאים תפקיד לא ראוי בעיטור מקומות לחים כאלה בגינה. מערכת מים תמיד רשומה אורגנית בטבע שמסביב ויוצרת הרמוניה ויופי באזור החיצוני, היא מחייה את הגינה שלך. אם תחליטו לעצב גינת מים, לעולם לא תתחרטו! זה באמת שווה את זה!

משחקי מים בגינה – איך לעצב גינת מים?

מראה טבעי לגינה צמחים רעיונות עיצוב קלאסיים

הקרקע סביב מערכת המים הטבעית כמעט תמיד רטובה וביצה. ניתן לגדל שם מיני צמחי חוף אופייניים. אין ספק שהם יצליחו שם ממש טוב. אם אתה מציב ביתן או ספסל סביב הבריכה או הבריכה שלך, תוכל ליצור שם אזור מנוחה קטן. אתה יכול לקשט אותם בצמחים מטפסים וכך ליצור מקום נפלא להירגע בו. אם מערכת המים שלכם נמצאת רק בקצה הגן, תוכלו להחיות את האווירה בחצר הפנימית בעזרת קשת או גדר מעוטרת בצמחי טיפוס. מיני פרחים וצמחים כגון זלזלת או זלזלת, כשות, גפני בר – צמחים, אפונה מתוקה או אפונה שטוחה, נסטוריום ואחרים נראים מעניינים מאוד ובולטים. כדי לקשט עוד את הפינה הלחה הזו, תוכלו לשתול כאן צמחים רב שנתיים רב -שנתיים ושיחי נוי. להשלמת הפריסה החיצונית, ניתן להוסיף לגדר גם שיחי פריחה יפים, למשל כדור שלג, שיחי צנרת (פילדלפוס), עוזרד.

תכונות מים בגינה – חלקו את האזור סביב הבריכה לאזורים

רעיונות לגינה מפל חלוקי אבן עשב גבוהים

ניתן לחלק את האזור סביב הבריכה לשלושה אזורים בהתאם למידת הלחות:

 1. אזור רטוב – מים רדודים על הגדה, בעומק 10-40 ס”מ

 2. אזור לח ליד מים.

 3. אזור יבש עם אדמת גינה רגילה המתאימה לעצים ולצמחי עשבוניים רב שנתיים.

תכונות מים בגינה – תכננו את מיקום השבילים מראש

מפל Holzweg רעיון יצירתי דוגמאות לעיצוב גינות

בעת עיצוב ה משחקי מים בגינה  עליך גם לתכנן את המיקום של שבילי ההליכה מראש. יש צורך לחשב את הגישה הנוחה והפרקטית לבריכת המים. פינה מדהימה זו דורשת גם בחירה נכונה של הצמחים, תוך התחשבות בתנאים הרטובים. האם אתה רוצה להשיג שם מראה רומנטי? אין בעיה! לאחר מכן תוכל למקם צמחים שונים חובבי מים בעציצים ובסלסלות סביב מערכת המים שלך. זה נותן לכל האזור החיצוני שלך מגע מיוחד, לא? על גדת הבריכה, באדמה הלחה, שושני הביצה משגשגות להפליא. הם יוצרים קשתות מצוינות. פני המים של הבריכה משקפים את הצורות היפות של הצמחים ואת צבעיהם הבהירים. כך שתוכל ליהנות מדי יום מתמונה נפלאה ליד המים. ורדי הביצה פורחים תוך 6 שבועות ומפיצים את ריחם הדק בגינה. צינור הפרחים (קאנה) פורח לידם בצבעים צהוב וכתום ויוצר תמונה בלתי נשכחת עם העלים הגדולים שלה.

אם יש מפל בגינה, תכונת המים הופכת ראויה לציון במיוחד. באשר לצמחייה כאן, שבה עומק שכבת המים יכול להגיע עד 5 ס”מ, נוכל להמליץ ​​על סוגי הצמחים הבאים: אירוסים במים, ורבנה, שרכים ועוד ועוד..

תכונות מים בגינה – צמחים יוצרים מראה טבעי

ליצור אבני שושן חצץ עשבי תיבול גבוהות

 במרחק של כמרחק ממערכת המים אתה יכול לקבל את סוגי הצמחים הבאים: זקן אווז (ארנקוס), ריבס, רקע, שרכים.

הוסטה משגשגת נפלא בקרקעות רטובות ולחות. לקבלת הרכב מרשים, עם זאת, אתה יכול לקבל צמחים עם זמני פריחה שונים, כגון דרורים, מתוק כרי דשא (פיליפנדולה), חבצלות יום, גרניום ואחרים. הדרורים הנהדרים, אירוסי המים ואחרים עושים מחזה יפה כאשר הפרחים הצבעוניים והיפים שלהם משתקפים במים.

 צמחים על הבנק

צמחים בעלי מראה טבעי מקיפים את המראה הקלאסי של הדשא

עם גידול הצמחים באזור הבא, העיצוב של אזור הגדה מסתיים בדרך כלל. בכל אביב יש שפע של פרחים צהובים זהובים בוהקים, כולל ציפורן החמד הביצה. לאחר פריחת הצמחים הצבעוניים בקיץ, מתווספים האירוסים, קולה הביצה, השרכים והרבס כדי ליצור מראה גן מים ייחודי..

הצמחים באזורים הלחים של הגן דורשים טיפול נוסף. במהלך עונת הגידול יש צורך להבטיח לחות קבועה באדמה. בתקופות בצורת, כאשר המצע מתייבש במהירות, יש להשקות את הצמחים ביסודיות.

בריכת גן ומזרקות גן

מזרקת גן עצים גבוהים צמחי דגים בקצה האבן

משחקי מים בגינה – מפל מים

צור גינת מים. חלק את הצמחים לאזורים. מפל

שביל גינה עשוי אבנים

אבני ריצוף בריכת גן שני כסאות מתכת אבני ריצוף שביל גינה

מזרקת גן עשויה אבן

שתלו את מזרקת הגן כולל יצירת בריכת בטון

צור גינת הקצאה – פינת ישיבה נעימה ובריכת גן

בריכת גינה לבחירת עצות רעיונות לצמחי מים

מפל מספק כיבוד בימי הקיץ החמים

גינה אבני ריצוף שביל חלוקי נחל פרגולה אח מנגל

צמחי אריחים אקזוטיים בוחרים רעיונות עיצוביים

מזרקת גן צמחי בריכת גן צמחי שושן מים

מראה טבעי עצים בקצה צמחי שביל גינה עצות טריקים

אבני גן צמחי דגים טיפ עצות רעיונות מפל

רעיונות לגינה דוגמאות לצמחי מים גדולים קניונים של חבצלות מים

רעיונות למפלים בית חצר אחורית קטנה אקזוטית

ליצור פנס עיצוב רעיונות קלאסי מראה טבעי

עיצוב קלאסי של מפל עקרונות בסיס לדלתות

צור בריכת גן סככת צמחים רב שנתיים ירוקי עד

בריכת גן מים שושן מים תכונות בגינה דשא גבוה