המשרות הטובות ביותר בעולם-מארגני חתונות לכוכבי הוליווד

“מה שכיף לא מרגיש כמו עבודה”. מעטים הם בני המזל האמיתיים בעולם שנהנים ומשלמים על כך בנדיבות. למרות שהדרך לעבודה חלומית אולי לא נראית מפותלת במיוחד עבור חלק, ההצלחה תלויה במידה רבה באיכות השירותים שיש להציע. רשימת 5 המובילים של המשרות הטובות ביותר בעולם, קובץ CNBC מהווה הוכחה לכך. 5 אנשי העסקים המצליחים האלה קיבלו את התפקיד הטוב ביותר בעולם עם רמת שביעות הרצון הגבוהה ביותר..

רשימת המשרות הטובות בעולם – קונה פרארי החמישי

1948-פרארי-רטרו-סופר-מכונית -166-מ

ההיסטוריון המקצועי של פרארי וקונה פרארי האישי, מרסל מאסיני, שואף עין למכוניות פרארו רטרו. בהזמנת עשירי העל, מומחה הרכב נוסע ברחבי העולם בחיפוש אחר מכוניות פרארי היקרות ביותר ורוכש אותן במיליוני דולרים. מרסל מאסיני מבוסס בציריך.

מומחה פרארי מרסל מאסיני 

עבודת חלומות-פרארי-מומחה-מרסל-מאסיני

מקצועי-פרארי-היסטוריון-אישי-קונה-מרסל-מאסיני

4. מארגני מגה-מסיבות

חתונה-מגה-מסיבות-קולין-קאווי-מארגן

קוראים לו קולין קאוי. הדרום אפריקאי שבסיסה בניו יורק הוא מארגן מסיבות מפורסם, גורו לייף סטייל, כוכב טלוויזיה וסופר. אירועי המסיבה הגרנדיוזיים וחתונות יוקרה מפוארות לכוכבים וסלבריטאים הוליוודיים הביאו לו תהילה בינלאומית.

עבודת חלומות-מארגנת-מגה-מסיבות-חתונות-קולין-קאוי

3. מעצב פנים פרטי של מטוס סילון

eric-roth-private-jet-interior-modernization-services

אריק רוט – הספק המוביל בעולם של ציוד פנים למטוסים ושירותי מודרניזציה מוצא יותר ויותר מעריצים בקרב כוכבים הוליוודיים, רב מיליארדרים ושייקים ערבים. המנהל של רוט אינטרנשיונל סילוני פנים, הממוקם ברונקונקומה, ניו יורק, מוכר ברחבי העולם בזכות כישרונו היצירתי וביכולתו לשנות חללי פנים של מטוסים “מיושנים”. הבקשות החריגות של לקוחותיו כוללות מושבי אסלה עם עור תנין ומצופים בזהב 24 קראט וקולנוע על הלוח של Private Jet.

פרטי-ג'ט-בואינג-אריק-רוט-ציוד עיצוב פנים

יוקרה-פרטי-סילון-רוט-בינלאומי-סילוני-פנים

2. יצרנית יאכטות יוקרה

Dubois-46m-Motor-Megayacht-Vries-Feadship

הנק דה פריס מייצר צעצועים למיליארדרים. המנהל של חברת Vries Feadship שבסיסו באלסמיר, הולנד מתכנן ובונה מגה יאכטות מדהימות לכמה מהאנשים העשירים ביותר בעולם.

הנק-דה-פריס-יצרנית-צעצועים-למיליארדרים

1. סוחר למבורגיני

למבורגיני-סוחר-ברט-דוד-התפקיד הטוב ביותר בעולם

ברט דיוויד האמריקאי כבר מכר מכוניות למבורגיני תמורת יותר מ -2 מיליארד דולר, הראשון שבהם – הראפר מיסי אליוט. כיום מנכ”ל חברת הסוחרים לנבורג’יני הגדולה ביותר בארה”ב המבוססת על יבוא יוקרה, מיאמי, הצעיר בעל חוש העסקים מניע מודל על מצופה זהב למבורגיני בעצמו.