תנועה שוויצרית באיכות הגבוהה ביותר, במהדורה מוגבלת

ה שעון C70 DBR1 מאת כריסטופר וורד במהדורה מוגבלת

כריסטופר וורד ידוע בשעונים האיכותיים שלו, שעם זאת עולים פחות משמעותית מאלו של מתחריו. המחירים הם מתחת לאלף דולר. כעת נשאלת השאלה, מדוע השעון הזה עולה 2675 $??

שעון C70 DBR1 מאת כריסטופר וורד – עשוי המתכת של אסטון מרטין DBR 1/2

צפו רעיונות מתנה לצמיד עור אוהדי ספורט לגברים

הסיבה היא לא תנועת הקוורץ השוויצרית, אם כי עם תעודה באיכות גבוהה ותעודת COSC. הוא גם אינו עשוי זהב או מעוטר ביהלומים. הדבר המיוחד בזה שעון C70 DBR1 מ כריסטופר וורד היא שהוא עשוי מהמתכת של אסטון מרטין DBR 1/2, שזכתה ב- 24 שעות של לה מאן בשנת 1959.

מכונית זו היא היחידה שזכתה בלה מאן בהיסטוריה של מאסטון מרטין בת מאה שנים. היא נמכרה לאחרונה תמורת 20 מיליון ליש”ט, מה שהפך אותה לאחת המכוניות היקרות ביותר שנמכרו אי פעם במכירה פומבית. במהלך השיקום, TMBArtMetal עזר לכריסטופר וורד להשיג אחיזה מתכת. הוא השתמש בזה לצלחת האחורית של המהדורה המוגבלת של שעון C70 DBR1 מאת כריסטופר וורד.

שעון C70 DBR1 – מהדורה מוגבלת לחובבי ספורט

שעון יד C70 DBR1 שעון עיצוב יצרן שוויצרי

“חיפשנו משהו מיוחד לאירוע הזה”, אומר כריסטופר וורד. “וכאשר כריסטופר בנט מ- TMBArtMetal הראה לנו את חתיכת האלומיניום של אסטון מרטין DBR1 / 2 המקורית שזכתה ב -24 השעות של לה מאן, התקוות שלנו עלו מיד”.

הצלחת האחורית של שעון C70 DBR1 מאת כריסטופר וורד חרוט את אותו מספר 5 כפי שעיטר את אסטון מרטין באותו יום גורלי. שאר המארז (42 מ”מ) עשוי נירוסטה ימית במתכת ירוקה, אופיינית למכוניות מירוץ בריטיות, ורצועת עור איטלקית וחומה עם תפירה וניקוב, כך שניתן לראות את החלק התחתון האדום. יש רק 100 חלקים.

אסטון מרטין DBR 1/2 ניצחה במרוץ 24 השעות של לה מאן בשנת 1959

שעון יד בהשראת היצרן השוויצרי Digit Auto

זה לא יכול להיות בלעדי יותר – יוצרו רק 100 שעונים

שעון יצרן C70 DBR1 שעון כריסטופר וורד