לאחר רכישת המדפסת, אסור להחמיץ את האביזרים הנכונים. לא משנה אם מדובר בדגמים זולים יותר או במוצרים יקרים ברמה גבוהה: אביזרי מדפסת הם חלק מזה. בעת ההזמנה, חשוב לבדוק את היקף המשלוח. עדיף להסתכל שוב על מה כלול במשלוח. מעניין גם: להסתיר את המדפסת בסלון

אביזרים לכבלי נייר המדפסת ושות '

מה יש במשלוח?

ברגע שהקופסה נפרקת, תראה מהר שיש הרבה אביזרים המתאימים למדפסות מְצוֹרָף. הגרסאות הנפוצות ביותר הן מחסניות דיו או מחסניות טונר. בדרך כלל מכנים אותם ערכת התחלה. יש להם הרבה במשותף עם המקור, אבל יש להם פחות תוכן או שהם קטנים יותר. לחומר ההתחלתי יש מעט כוח יחסית. זה מספיק לכמה הדפסים – בערך 50 גיליונות. על מנת להימנע ממצבים לא נעימים, כדאי לרכוש סט שלם של מחסניות מדפסת או מחסניות טונר. כאשר מסתכלים על המחיר, ניכר כי האביזרים המקוריים יקרים מאוד. אלטרנטיבה היא רכישת חומרים תואמים למדפסת. זה יכול להפחית עלויות בצורה עצומה.

למדפסות לייזר או מדפסות הזרקת דיו יש דרישות שונות בכל הנוגע לנייר

איזה נייר הוא הנכון??

אם יש נייר במדפסת או לא תלוי ביצרן המדפסת. לפעמים המדפסת מגיעה עם דפי בדיקה. או כמות מסוימת של דפים שונים. לעתים קרובות ישנם סוגי נייר מיוחדים מיצרן המדפסות המספקים תוצאות הדפסה מיוחדות. אריזות רגילות של נייר מחשב מתאימות להתחיל איתן. עם זאת, הגרסאות הן בלתי מוגבלות ונעות בין סוגי נייר לבנים במיוחד לעותקים ממוחזרים. לעתים קרובות קיימת גם האפשרות לקבוע אם הנייר מתאים לסוג מדפסת מסוים. לדוגמה, למדפסות לייזר או למדפסות הזרקת דיו יש דרישות שונות.

אביזרים למדפסת מה כלול בהיקף האספקה

זה עובד עם החיבור?

זול, זול, הזול ביותר – בתקופות של מחירים תחרותיים, לעתים קרובות נשמרים אביזרי מדפסת חשובים. בדרך כלל רק כבל החשמל כלול בהיקף האספקה ​​כיום. כל שאר הכבלים יש לקנות מאוחר יותר. גם כאן חשוב לבדוק היטב את היקף האספקה ​​כדי שהכבל המכריע לא יחסר בסופו של דבר (למשל USB). לחלופין, ניתן להשתמש כאן כמובן במדפסות בעלות ממשק WLAN. לסיכום, יש לומר כי עם אביזרי המדפסת הנכונים, ההדפסה מהנה הרבה יותר ויכולה לחסוך זמן וכסף.

בדוק את היקף האספקה ​​בעת רכישת המדפסת וסדר אותה מחדש