הסר כתמים מי בגדים

כתם רוטב קארי על ספת הגן או כתם של גלידת פטל אדומה על חולצת הטריקו – כתמים הם העונה, במיוחד בקיץ. חלקם נעלמים בקלות במכונת הכביסה, בעוד שאחרים דורשים טיפול נוסף. לכן יש לנו בפורום של Household.de חיטט וירכז עבורך כמה עצות נהדרות כיצד להסיר כתמים עקשניים בקלות.

הסר כתמי איפור

הסר כתמים איפור-מסקרה-אוהבת-דה-עור-אדום

ניתן להסיר כתמי ליפ גלוס וכתמי שפתון בעזרת ספריי שיער. פשוט לרסס ישירות על הכתם, להמתין 10-15 דקות ולנגב עם מברשת שיניים ישנה. כתמי מסקרה מבגדים ניתנים להסרה בעזרת מסיר איפור עיניים או סבון מרה. כתמי יסוד ניתנים לטיפול בחומר ניקוי מסיר שומנים.

הסר כתמים מהשטיח

הסרת כתמים-ריסוס שטיחים

אחת התרופות הביתיות היעילות ביותר לכתמים היא סודה לשתייה. ראשית מפזרים סודה לשתייה בנדיבות על נקודת הבריכה, משפשפים עיגול בבד ולאחר מכן מרססים עליו מים חמים עם בקבוק סחיטה. השאירו אותו למשך 4 עד 5 שעות וספגו אותו.

ניקוי שטיחים ללא כימיקלים – טיפים ותרופות ביתיות כחלופה

השטיח – פופולרי כאביזר אופנתי לבית

ניקוי מכונת הכביסה – תרופות ביתיות וניסויים וטיפים ביתיים

הסר כתמים מהספה

הסר כתמים ספה-טקסטיל לשטוף

כתמי קפה או מסטיק על כיסוי ספה בהירה לא חייבים להיות אסון אם אתה יודע מה לעשות. האמצעי הראשון הוא לשטוף מיד את האזור המלוכלך במטלית ולהסיר כמה שיותר נוזלים.

ניתן לטפל בכתמים מסיסים במים כגון דם, ביצה ושתן במים קרים ושמפו. מים מזוקקים, מזוקקים, עוזרים לקפה ומיץ. ניתן להסיר שומן בעזרת מים מינרליים מוגזים, סודה לשתייה או קמח תפוחי אדמה, בעוד המלח סופג קולה ויין אדום.

הסר כתמים מנעליים מעור

הסר כתמי נעלי עור-מגפיים

מגפי Ugg קלאסיים מזמש מתלכלכים די מהר וצריכים את הטיפול המתאים בכדי לשמור אותך מאושר לאורך זמן. תחילה יש לצחצח את החלק החיצוני של המגפיים בעזרת מברשת זמש ולאחר מכן לשפשף אותם בעדינות בעזרת ספוג לח ומנקה מיוחד של Ugg. מרחו את מוצר הניקוי בכל מקום, אחרת עלולים להיווצר כתמי מים. שטפו את המגפיים במהירות תחת סילון מים קרים ודחפו אותם במגבות עיתון או נייר כדי לשמור על צורתן ולהתייבש מהר יותר.

הסר כתמי שיזוף עצמית

מסירים כתמים בעזרת קרם שיזוף עצמי

בעת שימוש בקרם שיזוף, עליך להימנע מללבוש בגדים לבנים צמודים, גם אם הם נמשכים לחלוטין. אם בכל מקרה יש כתמים מהשיזוף העצמי, ניתן להסירם בעזרת סבון מרה.

הסר כתמי דאודורנט

דאודורנט-כתם-זיעה-הסרת כתמים-ביגוד-חומצת לימון

ממיסים 3-4 כפיות חומצת לימון בליטר מים חמים, משרים את החולצה למשך שעה אחת ושוטפים כרגיל. תרופות ביתיות אחרות לכתמי זיעה צהובים לא נוחים הם חומץ וסודה לשתייה.

הסר כתמי יין אדום

הסרת כתמים-אדום-יין-חולצת כביסה

מלח עוזר נגד כתמי יין אדום על בגדים ומפות שולחן. אתה יכול גם לשים מיץ לימון על הכתם לפני השימוש בו. אם זה כתם של יין אדום על רהיטים, אתה יכול להשתמש בקצף גילוח כחומר ניקוי.

הסר את כתם הקטשופ

כתם-הסרת קטשופ-רסק עגבניות-חולצה לבנה

אם רוטב העגבניות או הקטשופ נשפך על הבגדים והותירו שם סימנים מכוערים, אל תבזבזו זמן יקר בכעסים, עשו מעשה מייד! ראשית יש להסיר בזהירות את הקטשופ ולשטוף היטב במים קרים. לאחר מכן תוכלו לטפל בכתם בסבון מרה או בחומץ ולשטוף את הבגד. אם כתמי הקטשופ כבר התייבשו, גליצרין ממרקחת או מבית המרקחת יכול לעזור.

הסר כתמי פירות

חולצת כתמים-כתמי-פרי-חולצת ילדים

כתמים מפירות יער ופירות טריים נפוצים מאוד, במיוחד בקיץ. אלה ניתנים להסרה על ידי הספגה מיידית של החולצה במים קרים. לאחר מכן הניחו מעט משחת שיניים על הכתם, שפשפו מעט עליה והכניסו את הבגד למכונת הכביסה.

הסר כתמי שומן וכתמי שמן

כתמי-הסרת-גריז-כתמי-שמן-ניקוי-טקסטיל

חומר ניקוי לשטיפת כלים מומלץ לטיפול בכתמי שמן ושומן כגון שמן זרעי דלעת על מכנסיים או חולצות. ממיסים אותו במים חמים ומורחים את הפתרון על הכתם. סודה לשתייה תספוג גם את השומן. פשוט משפשפים עם האצבע ומברישים לאחר מספר דקות.

עטים כדורים מסירים כתמים

כתמי הסרת כתמים-עט-מכונית-פנים-בז '-עור

כתמי עט ניתנים להסרה בקלות בעזרת ספריי שיער או משחת שיניים. ניתן להסיר גם בהצלחה כתמי אדמה עמידים למים, אך המשטח הוא מה שחשוב. מסיר לק עובד היטב על משטחים ובגדים חלקים. לחלופין, אתה יכול גם להשתמש בתרסיס שיער.