זה גורם לנו בכושר, טוב לבריאות שלנו וממש כיף, במיוחד כשמזג ​​האוויר נעים – רכיבה על אופניים היא אחד התחביבים האהובים על הגרמנים. אופני האלקטרוני כבר היו פופולריים בשנה שעברה כמו כמעט כל אמצעי תחבורה אחרים והפכו כעת לחלק חיוני מהשוק. אך למרבה הצער הם לא מתאימים לשלג וגשם ובדרך כלל נעלמים במוסך או במרתף כאשר העונה הקרה מגיעה. אך בשל הביקוש הגובר, זה היה רק ​​עניין של זמן עד שיופיעו צורות מיוחדות רבות של אופניים אלקטרוניים. ואם אתה רוצה לצאת לטיול באופניים בחורף, היית בידיים טובות עם אופנוע E Fatbike. אבל למי הגיוני השינוי והיכן היתרונות של E Fatbike? להלן נסביר לך את כל זה!

מהו אופנוע E שמן?

אופני E אופניים יתרונות השוואת אופני הרים והשמנה

כפי שהשם מרמז, E Fatbikes הם אופני E מיוחדים עם צמיגים עבים ורחבים במיוחד, שרוחבם בדרך כלל כ -4 עד 5 אינץ ‘(כ -13 ס”מ) ועד קוטר של עד 30 אינץ’ (כ -76 ס”מ) . בעוד שקשה לרכוב על אופני הרים קלאסיים על משטחים רכים, נראה שהשמיים הם הגבול לאופני שמן. בין אם בשלג, בוץ או בחול – הצמיג השמן מסתגל בצורה מושלמת לכל התנאים ובכך מבטיח חווית נהיגה סופר נוחה. אז אם אתה רוצה לרכוב בשטח כל השנה, בלי קשר למזג האוויר, אז אתה בהחלט צריך להשיג אחד קנה E Fatbike. האופניים הוכחו כמועילים מאוד גם למטרות אחרות והם הופכים פופולריים יותר ויותר בקרב נוסעים במהלך השבוע.

אופני השמן המתאימים עבורם השוואת אופני הרים ואופני שמן

E אופני אופניים נרכבים עם לחץ אוויר נמוך יותר, אשר בתורו מבטיח נסיעה רכה ונוחה על רקע רך. לחץ הצמיגים הנמוך מביא לאחיזה מצוינת בעת פינה וטיפוס והצמיג מסתגל בצורה מושלמת למשטח. לא רק הצמיגים, אלא גם המסגרת והמזלג, כמו גם רוחב הנושא גדולים יותר מאשר באופני הרים אלקטרוניים רגילים. בנוסף, בשל תכונות השיכוך הבולטות, לרוב הדגמים אין מזלג מתלה. הגרסאות בעלות המתלים באזור האחורי והקדמי ידועות בשם אופני אופניים מלאים.

היתרונות החשובים ביותר ל- Fatbike E שאתה צריך לדעת

E יתרונות Fatbike בהם בוחרים אופניים E

כמו כל סוג אחר של אופניים, ל- E Fatbike יש יתרונות וחסרונות משלו. היתרון הגדול ביותר, כמובן, הוא היציבות והיכולת להתמודד עם שינויי שטח תוך כדי תנועה. הדבר חשוב במיוחד בחורף כשיש שלג וקרח. גם אם אופנועי ה- E מצוידים במנוע חשמלי, אתה עדיין צריך לדווש. לכן ההשקעה כדאית לכל מי שרוצה להישאר בכושר ואין לו חשק ללכת לחדר כושר.

אופני שומן עבורם סיור אופניים עם אופני הרים או אופני שמנים

אפשר לומר בבטחה שאופנוע E fat משלב את היתרונות של אופני הרים ואופניים אלקטרוניים. הוא מאופיין מצד אחד בצמיגים העבים יותר ומצד שני בעל עמידות גבוהה לגלגול, המפוצל על ידי המנוע החשמלי. מכיוון שהכל למעשה גדול יותר עם אופני ה- E, הם גם שוקלים קצת יותר מאופני הרים רגילים. רוב הדגמים שוקלים כ -30 ק”ג ולצערי לא כל כך קלים לנשיאה בחדר המדרגות. עם זאת, בכמה אופנועי E, חלק מהמשקל נחסך באמצעות צמיגים נטולי צינורות וחומרים קלים יותר. אבל בשביל זה תצטרך לחפור קצת יותר עמוק לכיס שלך.

למי כדאי אופניים שומנים E??

אילו אופני הרים לקנות לשלג טיפים לאופני השומן

ככלל, אופני שומן E מתאימים לכולם, בתנאי שבחרתם את הדגם המתאים לצרכים שלכם. זה לא משנה אם אתה רוצה לקחת את זה לעבודה או לחקור את האזור – E Fatbikes פשוט עובד תמיד. עם זאת, האחיזה יוצאת הדופן, היציבות והמשיכה הגבוהה הם בין היתרונות הגדולים ביותר שלהם. אז אם אתה נוסע רק על כבישים סלולים ובעיר, רכישת אופנוע E לא מבינה הרבה עבורך. גם אם אתה אוהב מהירויות גבוהות יותר, אתה יכול להסתדר בלעדיו – אחרי הכל, ה- E Fatbike עוסק בראש ובראשונה בנוחות וכיף ברכיבה. לפני שאתה קונה E Fatbike, עליך גם לחשוב היטב איזה גודל וטווח סוללה יתאים לך.

האם זה שווה אופנוע E fat אשר אופניים לשלג