גם אם לא נרתע להודות בכך – החורף מתקרב ובקרוב הטמפרטורות בחוץ יירדו מתחת לנקודת הקיפאון. על מנת ליהנות מהנהיגה לאורך זמן, עלינו לטפל ברכב באופן קבוע. חודשי החורף הקרים באמת נותנים למכוניות שלנו כמה בעיות ומביאות כמה אתגרים, כולל סוללות מתות או שמשות קפואות ומנעולי דלתות. ישנים מדי בבוקר, מתכוננים מהר ורצים החוצה רק כדי לגלות שכל המכונית קפואה לגמרי – זה קרה לכולנו לפחות פעם אחת ואנחנו יודעים כמה זה יכול לעצבן. וכדי להחמיר את המצב, כמובן שנגמר לנו ספריי הסירוק מהשנה שעברה. אז מה אתה אמור לעשות עכשיו? במקום לנסות בטירוף לגרד את הקרח ולפגוע בזכוכית בתהליך, תוכל פשוט לייצר מכשיר שמש משלך בעצמך! נספר לך כיצד לעשות זאת במאמר שלנו!

מכשיר השמשה הקדמי של אלכוהול מייצר בעצמך קרח מהמכונית טיפים

אם אין לך מזל ברשותך להחזיק במוסך משלך או שלא נקטת באמצעי מניעה בערב שלפני כן, בחורף לעתים קרובות תתעצבן על שמשות קפואות ומנעולי דלתות. ובואו נודה בזה – הסרת הקרח בעזרת מגרד קרח היא די מלחיצה וגוזלת זמן, ודי פחות או יותר הדבר האחרון שבא לנו לעשות בשעות הבוקר המוקדמות בקור. במקרה זה, מסיר טוב לשמשה הוא הישועה היחידה שלנו. עם זאת, רוב התרסיסים מתחנת הדלק יקרים בהרבה ולצערנו לא תמיד מביאים דבר. כך שבמקום לבזבז כסף שלא לצורך, השנה פשוט נעשה את מסגרת השמשה הקדמית שלנו בעצמנו. והחלק הטוב ביותר הוא שסביר להניח שכבר יש לך את החומרים הדרושים לך בבית!

הפוך את מכונת השמשה הקדמית שלך עם אלכוהול וחומר ניקוי

טיפים לרכב נגד הקפאה הופכים את השמשה הקדמית לעצמך

לא משנה אם אתה מייצר את השמשה שלך בעצמך או לא – כדי שתוכל להפשיר את המכונית שלך מהר ככל האפשר, עליך להתניע אותה תחילה ולהגדיר את החימום ל”הפשרה “. מסיר שמשה עשוי מאלכוהול מאיץ את התהליך ומבטיח שתוכלו לקבל את המכונית שלכם נקייה לחלוטין מקרח בתוך פחות מחמש דקות! כל שעליך לעשות הוא לרסס בעזרתו את השמשות והמנעולים ולאחר מספר דקות תראה את הקרח מתחיל להמיס!

החומרים הנדרשים:

  • 600 מ”ל של אלכוהול טהור, המכונה גם אלכוהול איזופרופיל, ניתן למצוא באינטרנט או בחנות חומרה מצויד היטב.
  • 200 מ”ל מים
  • כמה טיפות של חומר ניקוי

וככה זה פשוט:

  • ראשית, שמים את האלכוהול והמים בבקבוק ריסוס ריק ומנערים נמרצות.
  • לאחר מכן מוסיפים כמה טיפות של חומר ניקוי ומנערים שוב היטב. ומכשיר השמשה הקדמי תוצרת עצמית שלך מוכן!

חומץ או מלח נגד שמשות קפואות

מכשיר השמשה הקדמי של אלכוהול עשה לעצמך טיפים לטיפול ברכב בחורף

חומץ ומלח משמשים לא רק במטבח, אלא שהוכחו כיום כמכללי אמיתיים במשק הבית. אז אין זה מפתיע שתוכלו להשתמש בו גם לייצור מסלקים בעצמכם! פשוט יוצקים חומץ ומים ביחס של 3: 1 לבקבוק ריסוס ונותנים לתערובת לשבת במשך 4-5 דקות. מעניין שתערובת החומץ יכולה לשמש גם למניעה ולסייע במניעת התקררות חלונות לרכב. לרסס אותו על השמשה לפני הערב ולהסיר את השרידים במטלית לחה למחרת בבוקר. השכבה שנוצרת מונעת מהתקרשות של קרח וכפור. ומכשיר שמשות תוצרת בית ממלח נעשה אפילו מהר יותר! כל שעליך לעשות הוא להוסיף כף מלח גדושה ל -250 מ”ל מים, לנער במרץ וסיימת!

אתה יכול גם להכין מסיר מכשיר בעצמך עם וודקה

טיפים למניעת הקפאה לרכב הופכים את השמשה הקדמית לאקז'ר בעצמך

אם הכנסת פעם בקבוק וודקה למקפיא, אתה יודע שהוא יסמיך אך לא יקפא. וודקה היא לא יותר מתערובת של מים ואתנול – אלכוהול שקופא רק בטמפרטורות מתחת ל -27 מעלות. כדי להכין את מכונת השמשה הקדמית בעצמך, אתה פשוט צריך לערבב חלק אחד של מים בטמפרטורת החדר עם שני חלקים של וודקה ולרסס את השמשה עם הפתרון.

השתמש במים קרים כנגד שמשות קפואות

חומצי מסננת השמשה הקדמית עושים זאת בעצמכם טיפול ברכב בשלג

אנשים רבים מושיטים יד אימפולסיבית למים חמים כשהחלונות קפואים. עם זאת, מומלץ להיזהר! כדי למנוע מהשמשות להיסדק, חשוב לוודא שהמים לא חמים מדי. למרות שזה נשמע קצת מוזר, מים קרים, שהם מעט חמים יותר מהקרח עצמו, הם למעשה הרבה יותר יעילים בהפשרת החלונות. ריססו את האזורים הקפואים במים וגרדו את האזורים עם מגרד קרח.

הפוך את מכשיר השמשה הקדמי שלך הגן על המכונית שלך מפני עצות כפור