דוכני תערוכות עיצוב הכירו לקוחות

ירידים מציעים הזדמנויות טובות לסוחרים ויצרנים להציג את המוצרים והשירותים שלהם בפני מגוון רחב של לקוחות. אך יחד עם זאת, הם גם מהווים אתגר גדול: כיצד אתה בולט בין מאות דוכני ירידים אחרים, כיצד אתה מעורר השראה למבקרי ירידים וזוכה ללקוחות חדשים? קונספט מתוחכם, דוכן תצוגה מעוצב ביעילות ומומחים מיומנים מבטיחים מראה מוצלח. יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לדוכן, מכיוון שזהו כרטיס הביקור של החברה. החל מתצוגות מתקפלות גמישות ועד פתרונות מעמד תפורים: כיום, למציגים יש אפשרויות רבות ליצירת עיצוב אישי. אנו נותנים לך סקירה כללית של הגרסאות השונות ונותנים לך טיפים כיצד לעצב דוכני תצוגה אטרקטיביים.

עיצוב דוכני תערוכות: מה צריך לקחת בחשבון בעת ​​תכנון

עיצוב דוכני תערוכות לקוחות חדשים טיפים ארגון

תכנון טוב הוא קריטי להצלחת החברה במהלך היריד. יש לקחת בחשבון כמה דברים:

ההנחיות הטכניות. כדאי לבדוק עם המארגן לגבי תקנות בניית הדוכנים 2-3 חודשים לפני תחילת היריד. אלה הם, למשל, גובה הבנייה המרבי המותר, נקודות ההידוק הזמינות, חיבורי חשמל ומים, קירות המחיצה לדוכן ושטח ההשכרה המדויק. על סמך מידע חשוב זה, ניתן לתכנן את דוכן התערוכות בפירוט.

עיצוב תערוכות עומד מבקרים המושכים לקוחות חדשים טיפים

סט תצוגה סטנדרטי או דוכן תצוגה המיוצר בנפרד? יזמים רבים משתתפים במספר ירידים במהלך שנה. מבחינתם הגיוני להשקיע בדוכן תצוגה טרומי עם קיר מתקפל. מצד אחד, זה חוסך עלויות הובלה מכיוון שהעמדה היא בעלת גודל אריזה קטן וניתנת להובלה במכונית. מצד שני, הוא מבקיע בעזרת ההרכבה הקלה שלו וניתן להרכיב אותו על ידי אדם אחד ללא כלים.

חברות אחרות מעוניינות להשתתף רק ביריד ספציפי. מבחינתם, מעמד מורכב בנפרד העונה בדיוק על צרכיהם בא בסימן שאלה. ויטרינות, אוהלים מתקפלים, אור ותצוגות מדיה הופכים את הדוכן למשהו מיוחד. כרזות טקסטיל, כרזות ויניל רצפה פורשות את המסר הפרסומי. ניתן לשלב אותם גם עם תצוגות מוארות יעילות.

פיתחו את קונספט הדוכן. עם קירות תערוכת טקסטיל מודפסים, דלפקי פרסום, מערכות באנר ופקקי לקוחות, דוכן התערוכה הופך לחלל חוויה של ממש. כאשר מפתחים את קונספט המעמד, כדאי לפנות לייעוץ של יצרן ידוע. עַל www.displaymacher.de לדוגמה, ישנן מספר גרסאות לבחירה, הן עבור סטנדרטים והן לדוכני תצוגה בודדים. כך שכל אחד יכול למצוא משהו שמתאים לו.

פרטי תכנון צוות

לאמן את אנשי הדוכן. ככל שהקבוצה מתחברת מהר יותר, כך ייטב. מעל לכל, חשוב שמספר המומחים יתאים לגודל התא. לאחר מכן העובדים צריכים לקבל סקיצה מפורטת של התא, ויש להכשיר את הרכבה ופירוק הציוד.

עיצוב עמדות תערוכה: סקירה כללית של הגרסאות השונות

דוכני תערוכות עיצוב אלמנטים של מערכת תצוגת שורות

 עיצוב מוצלח של דוכן תצוגה מושך מבקרים ומשאיר רושם ראשוני חיובי על לקוחות חדשים. בהתאם לסוג המעמד, ניתן לשלב ביעילות את האלמנטים הבודדים. אנו נותנים לך סקירה כללית של הגרסאות השונות:

1. מעמד השורות היא אולי הגרסה המושכרת לרוב. לדוכן שלושה צדדים קבועים ושני שכנים ישירים. תצוגות מתקפלות וקירות תערוכה מציעים אפשרות להבדיל את עצמך ויזואלית משאר הדוכנים. עמדות מדרכה עם אלמנטים מסתובבים ימשכו מבקרים. עם סוג סטנדרטי זה במיוחד, יש לשים דגש רב על אזור דוכן צבעוני, מזמין ומעוצב ביצירתיות.

עיצוב דוכני תערוכות מערכות תצוגה שילוב מעמד פינתי

2. מעמד הפינה מציע יותר אפשרויות עיצוב מאשר דוכן השורות. יש לו שני קירות והוא עדיין פתוח ומזמין. מושלם לתצוגת מדיה או אור. ויטרינה חותכת גם דמות עדינה בדוכן הפינות. דלפק חצי עגול יכול לעגל את תוכנית הציוד.

תערוכות תערוכות עיצוב דוגמאות מערכת תצוגת ראש

3. עמידת הראש בעל שלושה צדדים חופשיים וקיר אחד בלבד. מערכות מסבך המורכבות מכמה מודולים באות לעצמן כאן ויכולות למשוך עוברי אורח. אם תרצה, ניתן לצרף אותם מחדש עם מוט רוחב מיוחד, סוגר טלוויזיה או בעל חוברות.

דוכני תערוכות עיצוב מחזיק חוברות דוכן אי Threse

הרביעי. דוכן האי אין לו קירות והוא פתוח לגמרי. הוא מציע אפשרויות עיצוב אינסופיות והוא ממוקם בעיקר במרכז, מה שאומר שמבקרים בטוח יעברו אותו. ערכות תצוגה ומתלי תקרה מציעים כאן פתרון מעשי.