עיסוי במלון אמבט עיסוי מתחת למים

מי לא רוצה ג’קוזי בימים אלה? זו הרגשה נהדרת לשבת במים החמים והמבעבעים בעוד סילוני מים שוטפים את עורך בעזרת עיסוי בריאות מתפנק מתחת למים. השרירים נרגעים ואתה יכול להירדם בקלות מתחת למים בין הריחות הנעימים והצליל הקצבי והמתנדנד.

ההיסטוריה של הבריאות עיסוי מתחת למים

עיסוי מתחת למים מרגיש רעיונות מגניבים

העובדות הראשונות הידועות על עיסוי הידרו מגיעות מתקופתן של האימפריות המוקדמות באירופה. הוא האמין כי הליך זה שימש ביוון העתיקה לריפוי מחלות שונות ושיפור הבריאות. ה עיסוי בריאות מתחת למים נחשב למותרות והיה זמין רק לבני האוכלוסייה המכובדים. אחד מהם היה המלומד המכובד והידוע ארכימדס.

אמבטיות עיסוי הידרו היו נפוצות גם באימפריה הרומית. כולם כנראה ראו אותם בסרטים על הרומאים.

זה התגלה מחדש ופופולרי עיסוי בריאות מתחת למים אז רק לקראת סוף המהפכה התעשייתית, כשהכומר סבסטיאן קניפ פרסם את ספרו “Meine Wasserkur”. במאות ה -18 וה -19 פותחה הידרותרפיה נוספת על ידי מדענים וחוקרי טבע שונים. עם זאת, האחים בג’קוזי עשו התקדמות של ממש. שלוש שנים לאחר מלחמת העולם השנייה, האחים האמריקאים שהיו בבעלותם מפעל משאבות הידראוליות מפתחים אמבט עם משאבה תת מימית עבור ג’אקוזי קנת ‘, חולה ראומטי. אמבט ההידרו מסאז ‘הראשון הושק בארצות הברית במהלך המלחמה הקרה בשנת 1955 וזוכה להצלחה אדירה. שאר הסיפור ידוע בוודאות.

אילו נהלים של בריאות עיסוי מתחת למים קיימים?

 אמבט עיסוי חיצוני להירגע בקרני השמש של הגינה

ישנם שלושה סוגים של עיסוי הידרו:

  • עיסוי סילוני מתחת למים
  • טיפול ידני מתחת למים
  • עיסוי סילוני לחץ מתחת למים

האמבט עם עיסוי סילוני מתחת למים:

עיסוי במלון אמבט עיסוי מתחת למים

בדרך כלל סוג זה נקרא ג’קוזי. אבל זה לא לגמרי נכון, מכיוון שזה אמבט עבור עיסוי מתחת למים פועל דרך סילוני מים. אתה שוכב באמבטיה המעוצבת במיוחד לגוף שלך. למים יש טמפרטורה גבוהה, אבל אתה יכול לבחור ולהתאים אותם בעצמך. סילוני מים חזקים וחמים נפלטים מכיוונים שונים. בדגמים מסוימים, אלה יכולים לסובב או לשנות את צורתם ועוצמתם. המתרחץ יכול לשלוט בכל זה. כמובן שגם הבועות הפופולריות אינן חסרות, מכיוון שרוב סילוני המים גורשים באוויר, ויוצרים את הבועה המוכרת והמרגיעה. בעזרת אמבטיות מודרניות יותר, המתרחץ יכול לווסת את כמות האוויר בסילוני המים על מנת למצוא את העוצמה הנכונה של בועות מים עבורו.

טיפול ידני באמצעות עיסוי מתחת למים:

תיהנו מספא הבריאות של האמבט מתחת למים

סוג זה מייצג פינוק אמיתי.אתה שוכב על כיסא נוח מתחת למים בזמן שמטפל ידני מעסה ומרגיע כל קבוצת שרירים. אין פלא שרוב אוהבי סוג זה של הידרומסאז ‘מבלים חצי שינה במהלך ההליך. במהלך ההרפיה עיסוי מתחת למים בנוסף, עשבים ריחניים, עלי ורדים ופרחים אחרים צפים על המים לצורך טיפול באטום. גם המים עצמם אינם רגילים. הוא מכיל “מרכיבים” שונים, כגון חלב או מי ורדים, הנבחרים בהתאם למטרת הטיפול. טיפול ידני משמש גם לשיקום. אתה יכול לשאול את הרופא לגבי טיפול כזה לאחר עצם שבורה, קרע בשרירים או עיוות גידים. אם הוא גם מסכים, אתה בהחלט תהיה מרוצה מזה עיסוי מתחת למים לִהיוֹת.

עיסוי סילוני לחץ מתחת למים:

סוגי סיפור מתחת למים סופשבוע הרפיה טהור

היא ידועה בשם “מקלחת החרקות”. זו המצאה צרפתית. בעבר, מין זה שימש את ה- KGB של ברית המועצות להשקות את גבם של מי שהתייסרו, כך שיגיבו ברגישות רבה יותר לזרם. למרבה המזל, כיום היתרון האמיתי של הליך זה הוא ברפואה. הטיפול הוא מקלחת פושרת שבה טמפרטורת המים היא 35-37 מעלות וסילוני המים גורשים בלחץ של 1.5 עד 3 אטמוספרות. יש לזה השפעה מרגיעה להפליא על מערכת העצבים. מכיוון שהקרניים די חזקות, המטפל עומד במרחק של 3 עד 3.5 מטרים. בהדרגה, טמפרטורת המים יורדת ל -15 עד 20 מעלות. מכיוון שחבלות יכולות להופיע מספר ימים לאחר המקלחת הזו, הליך זה אינו מתאים במיוחד לעונת הקיץ. הוא מאוד פופולרי בקרב נשים מהמדינות הבלטיות, אבל הוא כמעט לא משהו לכל אישה אירופאית. במיוחד אם יש לך דמות רזה למדי, עליך לעשות זאת עיסוי מתחת למים לְהִמָנַע. באירופה, הטיפול משמש בעיקר אתלטים מקצועיים להפגת מתחים.