אוסף תכשיטים רעיונות עיצוב זהב ארה

החדש קולקציית תכשיטים המעצבת מרי מגריל מביאה נופך רומנטי של העבר.

השראות וזיכרונות עם דהאוסף תכשיטים מאת מרי מרגריל

אוסף שרשרת זהב קמע מסר חיים Götin

רוב תכשיטי האישה נועדו להרשים. אבנים צבעוניות ונוצצות, כמו גם תליונים שונים, מושכים תשומת לב. הם משמשים כדי לתת לבגד שלנו מבטא נוסף ויפה. ולמרות שרוב התכשיטים שלנו ניתנים להראות ולהתפעל, תמיד יש כמה שנמצאים בתחתית ארגז התכשיטים ובעלי משמעות סנטימנטלית. האוצרות האלה – בין אם מדובר בטבעת נישואין של בן משפחה, שעון שירשת או שרשרת מסבתך – נלבשים רק לעתים נדירות, אם בכלל, ורק באירועים מיוחדים. הם זיכרונות של משהו קדוש או מיוחד, של משהו שאפשר לשכוח. זיכרונות כאלה צריכים ללכת עם קולקציית תכשיטים שתיווצר על ידי מרי מרגריל.

קולקציית תכשיטים – קמעות וצמידים מעוררי השראה

רעיון מתנה שרשרת שלום תליון לב

מרי מרגיל, בת לאמן ידוע, גילתה את תשוקתה לעיצוב בכיתה ג ‘באמצעות כלי חרס. לאחר הקולג ‘עברה לסן פרנסיסקו כדי ללמוד קורס באמנות וציור. לאחר מכן חזרה לחוף המזרחי ועשתה את התואר השני באמנויות בבית הספר לאמנות חזותית. היא גם השתתפה בקורסים בבית הספר לעיצוב פרסנס ובמכון הטכנולוגי לאופנה בזמנה הפנוי. ובזמן שהייתה עדיין בהכשרה, פסליה ותמונותיה נרכשו על ידי אספנים כגון הקרן של הארי פרנק גוגנהיים..

התכשיטים מתמקדים באהבה ורוחניות

שרשרת תליון זהב לבן עיגול מסר מתוק

קו משלך עם הראשון קולקציית תכשיטים הוא התחיל בשנת 2002. הוא נקרא M² והגורם המכריע לכך היה רצונה להשפיע על אנשים בעבודתם בחיי היומיום שלהם. “אני עוסקת באמנות ותכשיטים במשך שנים, ויום אחד עלה על דעתי שבבעלותי משהו שאני באמת רוצה לחלוק עם אחרים”, אמרה. “הבנתי שאני רוצה לשנות את חייהם של בני האדם שלי באופן עמוק. הבנתי שעם התכשיטים שלי אני יוצר קמעות שמעוררים השראה לאנשים ומזכירים להם את מה שחשוב בחייהם. “היא מעצבת יצירות המתמקדות באהבה ורוחניות. התכשיטים מ מרי מרגריל יש מעריצים בכל רחבי העולם. זה כולל גם כוכבים שכמו שהיא עצמה אומרת, “נהנים מהתכשיטים שלי מאותן סיבות כמונו. יש להם חלומות ואתגרים ורוצים למצוא דרך להישאר על כדור הארץ ומחוברים לליבם ולנפשם.

קולקציית תכשיטים – יוקרה טהורה

תכשיטי זהב כוכבים מעצב שרשרת עיצובים

תכשיטיה עשויים זהב, יהלומים ואבנים הופכים את רעיון האהבה והרוחניות למשהו מוחשי שניתן ללבוש כל יום. ה קולקציית תכשיטים מורכב, בין היתר, מצמידי זהב המזכירים ששום דבר אינו בלתי אפשרי (“האמינו … הכל אפשרי”), קמיעים הדורשים שלום עולמי (“שלום עולמי עכשיו”) ותליוני מספר יהלומים בעלי משמעות אינדיבידואלית לכולם..

קמע “מזל”

תקווה הודעה אהבה יום המתנה יפה

המעצבת עובדת עם אמנות ותכשיטים במשך שנים

שרשרת יהלומים מתנות יום האהבה מתנות רעיונות לנשים