סלונים מודרניים סלון-טפטים דשא אפור

במרדף שלנו אחר הצבע והדפוסים הנכונים של הסלון, אנו מתעלמים לעתים קרובות מהיבט חשוב נוסף של עיצוב פנים שיכול לשחק תפקיד עצום ביצירת הבית המושלם. אין ספק, המרקם חשוב לא פחות מהצבע ביצירת סלון מאוזן להפליא. למעשה, אתה יכול פשוט ללכת על כמה צבעים ניטרליים שעוברים בטון על טון ופשוט להשתמש בהם. אבל אתה רוצה להיות מהמם חללי מגורים מודרניים עיצוב, נכון? כן, בגלל זה אנחנו מנסים להוסיף באופן קבוע קצת יותר מרקם לחדר עם בטון, עץ וכל מתקן יצירתי. במקרה זה, טפט הדשא עוזר לנו מאוד, היא תמיד בחירה טובה.

סלונים מודרניים עם טפטים מדשא

חללי מגורים מודרניים בהשראת טפטים טבעיים-ירוקים-בז '

טפטים של גראס מציעים דרך תכליתית ואורגנית להוסיף צבע ודוגמאות לחלל המגורים מבלי לוותר על כל השינויים החשובים האחרים. אם משעמם לכם אותם קירות ישנים ומשעממים בלבן, טפט הדשא מבטיח להוסיף מרקם לחדר ולהעשיר את האווירה שלו ברעננות טבעית. חיפוי קיר כזה מושלם לכל קישוט פנים מודרני, הנשלט על ידי זכוכית ואבן. להלן 20 השראות כובשות שישכנעו אתכם ביופיים של טפטים של גראס בד!

הפוך את עולמך לצבעוני ככל האפשר!

מודרני-מרחב-מגורים-טפטים דשא-אסיאתי-כתום

למי שלא מכיר את מגוון החיפויים המגוון הזה, עלינו להסביר בקצרה: בד עשיר ארוג מרצועות דקות של סיבים טבעיים המשתנים בדרך כלל מיוטה לקנבוס ואפילו משי. כמובן שהסיבים בהם משתמשים הם מאוד חשובים, ולעתים קרובות משתמשים בהם כדי לקבוע את מחיר הטפט הדשא. הם גם יוצרים את המראה בחדר בו משתמשים בהם. בשנים האחרונות ישנה מגמה ניכרת בקרב הצרכנים כלפי מוצרים בני קיימא וידידותיים לטבע. כחלק ממגמה זו, טפט הדשא עשה את דרכו. כאן עלינו להזכיר את הפופולריות הגוברת של טפטים וחיפויי קיר, וזה בהחלט חלק מהטרנד הנוכחי הזה,

הכניסו מרקם, דוגמה וניגודיות ויזואלית יותר לחלל הפנים

מודרני-חדרי מגורים-חום-דשא-טפטים-רטרו-מבטאים

הטפטים של גראס בד מגיעים במגוון דוגמאות, כך שעליך לבחור את הנכון ולתת לקירות בסלון שלך שדרוג זוהר. אבל לא רק המרקם מציע את “פלא הקיר” הזה. על ידי בחירה בטפט דשא צבעוני ותוסס, תוכל ליצור בקלות קיר מבטא. אז לעולם לא תחשוב על צביעת הקיר שלך שוב! אבל אם תבחר את טפט הדשא שלך בצבע בהיר, עליך לדאוג לא להציף את החדר וליצור חלל צבעוני ועז..

חללי מגורים מודרניים – קלאסי וניטרלי

חללי מגורים מודרניים שטיח בצבע ניטרלי

טפטים מודרניים מכניסים דפוסים לחדר מבלי להפריע לסולם הצבעים הקיים. בד הדשא בצבעים ניטרליים דומה בדיוק לתפקוד הזה של טפטים מודרניים בהשפעתו. בין אם זה טפט אפור אופנתי או פשוט דשא בז ‘, הם מביאים מתח לרקע הנייטרלי ובמקביל מרחיקים כל צבע אחר. זוהי ללא ספק הסיבה מספר אחת לכך שמעצבים ובעלי בתים אוהבים את טפטים הדשא!

מגע של מרקם עדין

סלונים מודרניים-בסגנון קריבי-לבן-כחול

אך ייתכן שלא תוכל להרשות לעצמך שיפוצים גדולים ויקרים כעת. אין בעיה, אתה יכול גם לחדש ביעילות שטחים קטנים יותר! השתמשו בטפטים של בד על הקיר שמאחורי המדפים בסלון. כך תפרידו ויזואלית את האזור הזה משאר החדר. זה הרבה יותר קל מאשר נייר את כל הקיר, וברור שזה לא כל כך יקר. אחרים משתמשים בחיפוי קיר זה בכדי להכניס תחושת נעימות לחלל מגורים קטן. אם אתה במצב רוח יצירתי במיוחד, תוכל להשתמש בטפטים הדשא בעיצוב היהלום.

כחול אקווה וצהוב אוקר

סלונים מודרניים טפטים ירוקים-אקווה-כחולים-אוקרים-צהובים

כן, טפט דשא יכול להוסיף מראה חדש ומדהים לכל חדר, אך עדיין עליכם להיזהר מכמה דברים. זכור, זהו חומר טבעי, לכן אין להשתמש בו בחדרים בהם הלחות גבוהה יחסית. כמו כן, וודא שהקירות שלך נקיים ממכות או מהמורות לפני שתתחיל לבצע טפטים. עקוב אחר היסודות הפשוטים האלה וטפט הדשא בטוח יפיח חיים חדשים בקירות הסלון שלך!

אפור הוא כל הזעם

חללי מגורים מודרניים טפט אפור-דשא-שרפרף-ראטן

טפטים במראה לוח שחמט

חדרי מגורים מודרניים-אקווה-כחול-ספות-דשא-טפט-תבנית לוח שחמט

טפט דשא כמבטא

חדרי מגורים מודרניים -טעם-חום

טפט דשא בצבע שמנת

חדרים מודרניים-סלונים-בצבע שמנת-טפט-טפט-פנסי קיר

סלונים מודרניים -סלון בהשראת אסיה-לחמניות במבוק

חדרים מודרניים-סלונים-אבן-אח-מדף-דשא-טפט-גב אחורי

מודרני-מרחב-חלל-סלון-דשא-טפט-גוון חול

דשא-טפט-חול-טון-קלאסי-פנים-ריהוט-וינטג '

סלונים מודרניים -מדפי ספרים -גב

חדרי מגורים מודרניים-טפטים דשא סלבגרוני