רעיונות אריחי פסיפס-יצירות אמנות-ורדים-קירות-יוצרים

פסיפס שימש כקישוט במשך אלפי שנים. הסיבה לכך היא שהאבנים הקטנות מאפשרות לשים תמונות יפות על הקיר ולהימשך לנצח. המיוחד בפסיפס הוא שאבן אינה דבר יוצא דופן בפני עצמו. רק כמכלול, כלומר בשילוב עם רבים אחרים, אתה מקבל את האפקט העוצמתי שלו. אין פלא שהם עדיין פופולריים עד היום. זֶה אריחי פסיפס כיום, אם יש לך משטח עשוי זכוכית או קרמיקה, השפעת האור יוצרת אפקט נפלא שמאפשר לחדר לזרוח ממש. האבנים הבודדות יכולות להיות מרובעות, כמו גם בצורת אליפסה, עגולה, משולשת או מצולעת. אריחי פסיפס העשויים מחלוקי נחל גם הם יפים. למראה יוקרתי במיוחד, יש אפילו פסיפסים עשויים זהב אמיתי, כסף או אבנים יקרות.

 אריחי פסיפס עם ברק כסף לקיר האחורי של המטבח

לבן-מטבח-שורה-פסיפס-אריחים-מטבח אחורי-כסף

אריחי פסיפס פופולריים במיוחד בחדר האמבטיה. שם הם יכולים לתפוס קיר שלם או פשוט להגדיר מבטא יפה על ידי תופס רק שטח מסוים. כך שתוכלו להדגיש את האמבטיה המרגיעה על ידי קישוט חלק מהקיר מאחור באריחי פסיפס. גרסאות הצבעים הרבות מאפשרות למצוא את המתאים לכל סגנון חדר אמבטיה, בין אם זהב אדום בוהק, זהב מפואר או בז ‘נעים וחמים. ניתן כמובן להניח את הרצפה גם עם האריחים הללו.

אריחי פסיפס בהרבה וריאציות צבע

מטבח-פסיפס-אריחים-כסוף-מבריק-כסאות אקריליק

אבל מבטאים עם אריחי פסיפס פופולריים גם בחדרים אחרים של הדירה. אפשר לקשט קיר בסלון, בחדר השינה או במסדרון במוטיבים עוצרי נשימה העשויים מפרחים וכך להחליף את הטפט. התוצאה זוהרת יותר בגלל האבנים הנוצצות. המטבח סובל היטב גם אריחי פסיפס. בין אם על הרצפה עם קישוטים ובין אם כקישוט על הקיר בין ארונות המטבח העליונים והתחתונים – מובטח לוכד עיניים. האם אתה מחפש את כיסוי הרצפה הנכון למרפסת או לשבילי הגן? אז אריחי הפסיפס יכולים גם לעזור לך כאן. עם קצת דמיון, אתה יכול להעלות דפוסים נפלאים כך שתוכל ליהנות מהזמן שלך בחוץ.

צבעוני יפה שנוצר בפסיפס

חדר אמבטיה-פסיפס-אריחי-אמנות-צבעוני-אמסטרדם-דירה

אם בא לכם, תוכלו כמובן ליצור עיצובים ודוגמאות בעצמכם בכדי לתת לחדר נופך אישי. התוצאה לא רק תגרום לך להיות גאה מאוד, אלא גם תבטיח שאף אחד אחר לא יהיה בעל קיר או רצפה כמו שלך. עם הרעיון הנהדר הזה, אתה יכול לערב את כל המשפחה ולבלות איתם זמן איכות.

אריחי פסיפס אדומים כתפאורה

חדר אמבטיה-פסיפס-אריחים-אדום-יצירות אמנות-כיור חמניות

לא יכולתם לדמיין אריחי פסיפס שמתאימים לחדרים שאינם חדר האמבטיה? לאחר מכן שכנע את עצמך עם הגלריה הבאה. תנו לעצמכם השראה ועיצבו כל קיר בכל חדר לפי טעמכם.

הדגשות עם פסיפס בחדר האמבטיה ובמטבח

מבטאים אריחי פסיפס במטבח-אקווה-אם-פנינה-מבריקים

אריחי פסיפס עם דוגמאות גיאומטריות

מטבח-פסיפס-אריחים-מטבח אחורי-קיר-פליז

מוטיבים עננים יפים על קיר האמבטיה

חדר אמבטיה-פסיפס-אריחים-ירוק-לבן-עננים-סט ריהוט

ורדים לבנים על רקע חום

חדר אמבטיה-פסיפס-אריחים-חום-לבן-ורד-איור

אמבטיה-פסיפס-אריחים-אקווה-ירוק-זהב

חדר אמבטיה-פסיפס-אריחים-אנכי-פסים-ירוק-חום-גוון

חדר אמבטיה-פסיפס-אריחי-פרחים-מוטיבים-שירותים-קיר

מטבח-פסיפס-אריחים-מטבח קיר אחורי בסגנון כפרי-מטבח מעץ מלא

עיטור קיר פסיפס פרח שושן אדום