חיפוי קיר מודרני על ידי קישוט מריה גרונברג

אלה לוחות קיר מודרניים עם עיצוב חדשני מאת גלימאקרה עוצבו על ידי המעצבת מריה גרונברג, שהיא למעשה חדשה בחברה. הפרויקט נקרא Ocean כיוון שעיצוב לוחות הקיר מזכיר את הגלים באוקיינוס. יצירת אמנות יפה זו הצליחה לתאר את תנועת האוקיינוס ​​ויכולה להכניס את רעננות האווירה הים תיכונית לביתכם. לוחות קיר אלה הופכים את חלל הפנים שלכם לייחודי, חם ומזמין. הם מתאימים לכל סוג של עיצוב פנים מודרני. מכיוון שחיפוי קירות זה יכול לדכא את הרעש, הוא גם מעשי במיוחד לבתי ספר וגני ילדים.

לוחות קיר מודרניים בהשראת האוקיינוס

חיפוי קיר מודרני מאת מריה גרונברג באנט

המעצבת מריה גרונברג אומרת שהיא קיבלה השראה מהאלגנטיות וההרמוניה של תנועות האוקיינוס ​​ליצור את זה לוחות קיר מודרניים ליצור. היא מוכשרת במיוחד ויוצרת יצירות יוצאות דופן. היא אוהבת להתנסות בחומרים ידידותיים לסביבה שונים, מה שהופך את הפרויקטים שלך לרצויים יותר.

לוחות קיר מודרניים עם צורות גל הרמוניות

לוחות קיר מודרניים של מריה גרונברג רוסה אדומה

קו המוצרים של Ocean הינו אלגנטי ומעשי ביותר עבור כל חדר. אלה לוחות קיר מודרניים בעלי צורות גל טבעיות שיכולות להרמוניה היטב עם הפנים. לא ניתן להשוות את תחושת הקלילות וההרמוניה שחיפוי הקיר הזה מעורר לשום דבר אחר.

לוחות קיר חדשניים עם אפקט אקוסטי

לוחות קיר מודרניים מאת קישוט מריה גרונברג

ייחודו של הפרויקט הוא שילוב של חומרים מתאימים ועיצוב מעשי ומסוגנן. אלה לוחות קיר מודרניים למעשה אין להם חסרונות כלל. המאפיין המיוחד של לוחות הקיר הוא שהם קולטים את הרעשים בחדר ומעיפים אותם בנעימות רבה. כך שהעיצוב הזה לא רק מבטיח הרמוניה חזותית, אלא גם הרמוניה אקוסטית.

חיפוי קיר עשוי מחומרים ידידותיים לסביבה

לוחות קיר מודרניים על ידי חומר מריה גרונברג

אלה לוחות קיר מודרניים מקולקציית Ocean בהחלט מרעננים, מעוררי השראה וגורמים לך לחשוב על העיצוב המעניין. חיפוי דופן האוקיינוס ​​לא רק נותן השראה למומחים בתחום זה, אלא גם ללקוחות.

מוטיבים צבעוניים לעוד מצב רוח 

חיפוי קיר מודרני מאת מריה גרונברג סגול כחול

צורות וצבעים הרמוניים

חיפוי קיר מודרני מאת מריה גרונברג אפור כחול

רעיונות חיים יפים לקירות עם לוחות אקוסטיים דקורטיביים