רעיונות טפטים מודרניים לעיצוב קיר

טפטים מודרניים לתמונות מצאו את מקומם בעיצוב קירות. כמה שיותר מקורי, יותר טוב. שכח מהטפט הקלאסי ומכל סוג של חיפוי קיר רגיל. העניקו לקירות שלכם מראה מודרני עם טפט צילום עירוני בשחור לבן. בהשראת התרבות העירונית, טפט צילום מודרני זה מאוסף פורסנטי מאת קול & בן הם הוכחה לסגנון שלך ולעניין באמנות ובעיצוב.

טפט צילום מודרני בחזית בעיצוב הפנים

טפט צילום מעניין עיצוב קול ובנו

תנו לקירות שלכם להיות בחזית הפנים – העיצוב הפשוט והדפוסים יוצאי הדופן בהחלט יעשו את הרושם הטוב ביותר. כאן אתה יכול לקבל קצת מודרני עיצובים של טפטים לתמונות תהנה.

רעיונות עיצוב לבית שלך – טפטים מודרניים לתמונות

כורסאות אפורות בעיצוב קיר מודרני בטפט שחור לבן

על עיצוב הטפטים של הים התיכון ניתן לראות נוף עיר עם מבנים רבים. אפשר להסתכל ולחקור את ההישג המודרני בשחור לבן במשך זמן רב. את כל טפט צילום מודרני מאת קול & בן הם הטרנד העליון ומתאימים היטב במסדרון כמו גם בסלון מסוגנן.

צבעי טרנד לעיצוב קיר

עיצוב רעיונות קיר המכסים פרפרים

טפטים מודרניים לתמונות מ קול & שמש נבדלים במוטיבים הגרפיים האופייניים שלהם בשילוב הצבעים השחור -לבן העכשווי. אפשר גם שילובי צבעים אחרים-ירוק-שחור, חום-שחור, אפור-חול-צהוב. גוונים כהים הם אקספרסיביים ויכולים להיראות אצילי מאוד. עיצוב המלכיט היה בהשראת אבן טבעית. אקס ליבריס נראית כמו ספרייה מגניבה, הספרים בגדלים שונים, ישרים ובזווית.

רעיונות מעניינים לעיצוב קירות – ספרייה ביתית

מדפי ספרים מודבקים בספרייה

טרנדים לעיצוב קירות

נוף העיר שחור ולבן

עיצוב פשוט – טפטים מודרניים לתצלומים

ריהוט פשוט ועיצוב טפטים

טפט צילום מקורי למסדרון

חיפוי קיר-טפט מודרני