סלון קיר אבן מבטא קיר טלוויזיה אבן טבעית

בפוסט של היום נרצה להציג בפניכם דירה יפה, מרוהטת מינימליסטי, הממוקמת במטרופולין טאיצ’ונג, בחוף המערבי של טייוואן, ותוכננה על ידי סטודיו האדריכלות Ris Interior Design. מה שנקרא “מערה קובית” בולט במיוחד בשל קיר האבן הסלון הייחודי, המבדיל בין דירה מודרנית זו לבין דירות הבטון הרגילות. בעזרת אמצעים מינימליסטיים קיבלה הדירה העכשווית מראה חדש ומודרני.

אזור מגורים על קיר אבן שולחן צדדי

במבט ראשון ניכרת ערכת הצבעים העמוקים והכהים. מעצבי הפנים בחרו בצבעים הנמצאים בטבע. הודות לקונספט הצבע הזה, עיצוב הפנים נראה גברי ואלגנטי. קיר האבן המרתק של הסלון, המתפקד כקיר טלוויזיה, מורכב מלוחות אבן דמויי סלע המובנים גס היוצרות את האשליה שאתה במערה. קיר האבן בסלון בעל משטח לא אחיד היוצר את גולת הכותרת הייחודית והוויזואלית הזו. סידור לוחות האבן הבודדים יוצר נקודת מבט מעוקבת הגורמת לחדר להיראות גדול יותר. קיר האבן האטרקטיבי בסלון יוצר ניגוד מרתק בין האלמנטים הטבעיים והמודרניים בפנים.

טבע טבע סלעים מראה מערת טלוויזיה

חזיתות הארון והמדפים באזור המגורים מסופקים בחיפוי הדומה לגבס ומתאים באופן מושלם לגוונים הניצובים ולחיפוי האבן של הקיר. לחלון מחוברים תריסי עץ כהים, המאפשרים לאור השמש לעבור ויוצרים אווירה מזמינה וגברית. אזור המגורים האלגנטי מרוהט עם ספה וספסל חלון פרקטי המזמינים אתכם להתעכב. מערכת סאונד מודרנית הופכת את אזור המגורים לקולנוע ביתי מזמין.

אזור מגורים על קיר אבן מראה אבן טבעית

חלל המגורים הפתוח כולל גם שולחן אוכל וכיסאות שמעליהם תלויה נברשת אופנתית מזכוכית ופליז. חדר השינה המרוהט במינימום ממשיך את אותו רעיון הצבעים. שולחן עבודה קטן הוצב ליד המיטה. הקירות, כיסוי הרצפה והווילונות הכבדים נשמרים גם הם בגווני אפור. אחרת, בדירה יש מקום עבודה עם שולחן עבודה נוסף, כמו גם קיר של ארונות ומדפים עשויים עץ כהה.

ספסל חלון ספה קיר מבטא קיר אבן

שולחן נברשת עם ספת ספסל אפורה

כריות דקו ספוג תריסי פרקט לרצפה

סלון שולחן פינת עבודה עם סלון

משטח שולחן נברשת מלפנים ארון קדמי

שולחן אוכל נברשת עיצוב קיר לוח אבן טבעית

כיסא רצפת פרקט קדמי בצבע אפור כהה

כיסא חיפוי מסדרון עם מבט בגבס

מדפים טיח נראה דקו בצבע כהה

צבע קיר אפור גוונים טבעיים טקסטיל וילונות אטומים

שמיכת וילונות למיטה בחדר השינה

מיטת שולחן שרפרף עיצוב חדר שינה

* תוכל למצוא פרויקטים נוספים מבית Ris Interior Design פה