צבע קיר כהה אפור-ירוק-צבעוני-שטיח-מזרחי-שטיחי תריסים

יתכן שכבר חשבתם על צבע קיר כהה, אבל אז לא העזתם. רבים תופסים צבעים כהים כסיכון לעיצוב פנים ומעדיפים לא להתנסות כדי לא להתחרט אחר כך. אבל בהחלט כבר ראיתם מתקנים אטרקטיביים רבים שנראים כל כך מיוחדים בגלל הקירות הכהים.

צבע קיר כהה פנים-ברי-צד-שולחן-לקשט-וינטאג '-מראה-קישוטים

אך כיצד הושגה האווירה המושלמת שם? ברצוננו להסביר לך זאת במאמר זה בכמה טיפים. למד כיצד תוכל להימנע מתחושת חיים מדוכאת ובמקום זאת ליצור פנים אלגנטיות ומסוגננות. וזה תלוי בפרטים. בעזרת כמה טריקים תוכלו להבטיח שאפילו חדרים קטנים ייראו נעימים ונעימים.

חדר כהה-צבע-צבע-סלון-כחול-קיר-עץ-חיפוי קירות

צבעי קיר כהים הם אופנתיים. וזה לא משנה איפה בבית. הם משמשים לא רק בסלון, אלא גם בחדר השינה, במטבח, בחדר האמבטיה ובמסדרון. גווני הצבעים נעים בין אפור כהה, סגול וכחול לשחור. גם בנזין ואמטיסט פופולריים במיוחד.

צבע הקיר הכהה וחסרונותיו

צבע קיר כהה בנזין-שחור-פרקט-קילים-כיסא

ככל שהעיצוב הקיר מסוג זה הוא נועז, אין ספק שזה גם יכול להשתלם. עם זאת, איננו רוצים למנוע ממך את החסרונות שעלולים להיות קשורים אליו. מצד אחד, הם לרוב מבטיחים שהחדר ייראה קטן יותר, צר יותר וכביכול דמוי מערה, למרות שצבע הקיר הכהה עצמו חם ונעים למדי..

צבע כהה בצבע עגול-שולחן אוכל-שולחן-ירוק-קירות-חדר אוכל-פרה

בנוסף, קירות המוארים ישירות על ידי השמש גם מתחממים מהר יותר. זה יכול להיות מאוד לא נוח, במיוחד בקיץ החם, וגורם לצביעה או לטפט לדהות מהר יותר. לכן, במקרים רבים, יש לשקול הגנה מתאימה לשמש.

צבע קיר כהה ירוק-קיר עיצוב-שעון דקו-כסף

ביצוע מושלם הוא גם לא רק רצוי, אלא ממש חובה וזו עוד נקודה שמונעת רבים מעיצוב הקיר הזה. כל בליטה זעירה, כל פגם בקירות הופך גלוי בצבעי קיר כהים. ואם תחליט יום אחד לצבוע שוב את אור הקיר, הבלטות האלה יישארו גלויות.

טיפים לשיפוץ מוצלח

צבע קיר כהה חאקי-ירוק-ריהוט בצד שולחן שולחן

אולם כעת, אסור לך לדחות את הדברים האלה מיד. כי יש גם הרבה יתרונות שקשורים לעיצוב. בסופו של דבר, זהו רק צבע קיר שבדרך כלל קשור לסיכון קטן יחסית וניתן גם להפוך אותו בכל עת. עם זאת, אם אתה מקיים את הטיפים הבאים, לא סביר שתגיע לזה.

גודל החדר לא משנה

צבע כהה-צבע-ברי-לילך-סגול-וינטג 'שידת מגירות-תמונות-קיר-קישוט

גודל החדר בשום אופן לא צריך להיות הסיבה שאתה נרתע מצבעי קיר נועזים. כי צבע הקיר הכהה מטשטש את הפינות והקצוות של החדר, כיוון שאין עוד צללים לראות. התוצאה היא שהחדר נראה אינסופי ולכן אפילו מרווח.

צבע כהה-צבע-וינטג '-סלון-לבן-רהיטים-כחול-קיר

אך כדי שתחושת החיים תוכל להיראות נעימה גם בחדר קטן, יש ליצור איזון. הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא באמצעות ריהוט וטקסטיל בהירים. רהיטי הריהוט מגיעים גם הם לשלהם על רקע החדש והכהה יותר. אז אתה כבר לא צריך לדאוג מאווירה לא נוחה.

מבטאים יוצרים ממדים

צבע קיר כהה בנזין-רטרו שידת מגירות-צהוב-כיסא-ניגודיות

צור אשליה אופטית שתתמוך בקירות הכהים. בנוסף לרהיטים בהירים, אתה יכול גם להשתמש במבטאים בהירים אחרים למטרה זו. שים, למשל, כסא לכה צבעוני בחדר כמושך עיניים. כרית או שמיכה מיוחדת, שטיח או קישוטים אחרים מתאימים גם הם לקצה זה.

כהה-קיר-צבע-מסדרון-רעיון-כהה-כחול-לבן-מבטאים-רצפה בהירה

מבטאים כאלה מושכים אז תשומת לב והופכים למרכז החדר, כביכול. צבע הקיר הכהה נופל ברקע לא רק מטפורית, אלא פשוטו כמשמעו ואינו עוד לוכד עיניים גדול מדי. זה מה שהמבטאים מקבלים. קיר וריהוט, או קישוט, משלימים זה את זה בצורה מושלמת!

מה לעשות עם תקרה נמוכה?

צבע כהה-צבע-חיים-רעיונות-חלון גדול-עור-אדום-חום-כפרי

אם אתה רוצה לצייר חדר עם תקרה נמוכה למדי, זה לא צריך להרתיע אותך מהצבע הכהה. כל שעליך לזכור כאן הוא שאסור לך לצבוע את הדפוס באותו צבע כמו התקרה, כפי שהיית עושה בדרך כלל. במקום זאת, השתמש באותו צבע שבו השתמשת לקירות. אז ציירו אותם, למשל, בגוון חום, ואז עשו את אותו הדבר עם הפיתוחים.

כהה-קיר-צבע-ירוק כהה-עצות-רעיונות-אלגנטיות

הטריק הזה לקירות כהים ותקרות נמוכות מבטיח שתאריך את הקירות מבחינה ויזואלית על ידי הסתרת הפירוסים פחות או יותר. התקרה אז כבר לא נראית כל כך נמוכה. אתה יכול להגדיל את האפקט הזה על ידי הצבת מראה מול הקיר. תמונת המראה גורמת לחדר להיראות מרווח יותר באופן אוטומטי.

התחל עם רווחים קטנים

צבע קיר כהה סגול-מדרגות-מדרגות-אור-מסדרון-השראה

חדרים קטנים אינם מושלמים רק לצבע הקיר הכהה. למעשה, עדיף להתחיל איתם, במיוחד אם אתה עדיין לא בטוח. עיצוב חדר קטן עם הצבע הנבחר, בין אם זה חדר האמבטיה או חדר קטן אחר. כמובן שניתן לצבוע גם את המסדרון. החדר הזה הופך אז לתכשיט של הבית שלך.

צבע כהה-צבע-חום-חם-אווירה-ריהוט-ספה-לבן-נברשת

צבעי קיר כהים יכולים להיות מבטא צבע מעניין או רקע עמוק וניטרלי. הדבר תלוי בעיקר בכמות האור הזמינה בחדר. לחלופין, אתה יכול פשוט לעצב קיר מבטא בגוון כהה יותר. אם אתה אוהב את זה, עדיין יש לך אפשרות להרחיב אותו לקירות האחרים.

רעיונות נוספים לצבעי קיר ועיצובים פנים

צבע כהה-צבע-רעיונות-מודרני-פרקט-דקורציה-פינת אוכל

בחדר האוכל הזה תוכנן קיר כחול-אפור. הריהוט הימי הוא שילוב של ריהוט בהיר וכהה, היוצר אווירה הרמונית. צבע הקיר הכהה הוא גם רקע נפלא לקישוט הקיר מעץ הסחף. התוצאה מסוגננת, אלגנטית וביתית בו זמנית.

צבע קיר כהה מטבח-ירוק-ארונות-תקרות משופעות-שיש

הירוק הכהה שימש במטבח זה בצורה מקורית. הוא מעטר את האזור שמעל מגן הקצה, שם נמצאים בדרך כלל הארונות העליונים. במקום זאת, הצבע משמש כרקע לתמונות. ארונות המטבח עוצבו באותו צבע. הטון הירוק היה משולב בשיש לבן למשטח העבודה ולקיר האחורי של המטבח.

כהה-קיר-צבע-ריהוט-בהיר-שטיח-וילונות קיר

אם אתה רוצה להקים חדר בשחור לבן, תוכל לעשות זאת כמו בדוגמה למעלה. הסלון הוא גם דוגמה מצוינת לאופן בו ניתן להשתמש בגוונים כהים יותר לקיר מבטא. הריהוט, כמו גם אביזרים וקישוטים כגון מנורות, שטיחים או וילונות, לעומת זאת, נבחרים בצבע לבן.

צבע כהה-צבע-חדר שינה-טורקיז-מיטת אפיריון-זהב-מבטאים-קישוט

לא משנה אילו צבעי קיר תבחר, הם לא בהכרח חייבים להגיע לתקרה. במיוחד בחדרים עם תקרה גבוהה ניתן לצבוע את הקיר רק עד לגובה מסוים, בעוד שהשאר פשוט נשאר לבן. זה גורם לחדר להיראות נמוך ונוח יותר. הדבר נעשה בחדר השינה בקומה העליונה.

ראש-כהה-צבע-שחור-צבע-עיצוב-בז '-מיטה-ריפוד-ראש מיטה

בחדר השינה הזה, בתורו, קרן מפרידה בין התקרה לקיר וכביכול, לוקחת על עצמה את תפקיד הרצועה הדקורטיבית. השחור משמש כאן כרקע לרהיטים בהירים בז ‘ולבן. כל הצבעים משלימים אחד את השני בצורה נפלאה ויוצרים חדר שינה נעים שגם מרשים באלגנטיות שלו. ניתן לשלב קירות כהים בצורה נפלאה עם צבעים ניטרליים.

כונן-קיר-צבע-שחור-כורסא-קטיפה-מנורת רצפה-מזנון

החלונות הגדולים בחדר זה מאפשרים פנים כהות לחלוטין, כאשר הקירות והרהיטים נבחרים בשחור וכחול כהה. צבע הזהב האצילי, המיוצג בידיות הדלתות של שידת המגירות, מעמד המנורות ובווילונות, משמש כמבטאים. רק הבסיס מתחת לחלון לבן. הרצפה עשויה עץ בהיר.

ארון כביסה-קיר-צבע-רעיונות-חדר אמבטיה-עץ-אפור-אמבטיה-כביסה

אם אתה תוהה כיצד יכול להיראות צבע קיר כהה בחדר האמבטיה, תוכל אולי להשתמש בדוגמה זו כמדריך. הקירות עשויים עץ וצבועים באפור כהה. הם משלימים את האמבטיה ואת ארון הכביסה באותו צבע. בניגוד לכך הם השיש הלבן והעיטורים והמגבות בצבע לבן.

כהה-קיר-צבע-דירה-צבעים-עיצוב-קירות-לקשט-מסוגנן

סלון זה תוכנן גם הוא בשחור לבן. אם אתה משתמש במשטח מבריק לקיר, אתה יכול גם להשתמש בקצה שלנו לקיר הנמוך או לחדרים קטנים, שבהם השתקפות המראה משמשת ליצירת שטח אופטי, רק שבמקרה זה אינך משתמש במראה למטרה זו צריך, אבל הקיר עושה את העבודה.

חדר כהה-צבע-סלון-כחול-לבן-אווירה ימית-שיק-אלגנטי

בסלון זה תוכנן גם שילוב נחמד של כחול ולבן. הקירות הכחולים משלימים ומעוטרים במבטאים לבנים בכל מקום. בנוסף, יש מקומות ישיבה לבנים, אשר לא רק יוצאים לדרך מושלמת על ידי הקיר הכהה, אלא גם על ידי רצפת הפרקט השחורה, שאף מדגישה את האלגנטיות..

סגנון כהה-קיר-צבע-סלון-רעיון-עץ-תקרה-ציור קיר-אפור-עור

העיצוב האפור הכהה בסלון זה משמש רקע לפנים מודרני. היא משלימה ספת עור אפורה, שרפרף עשוי עור ומתכות שונות שניתן למצוא בכיסאות, מנורות וכמה עיטורים. הקיר משמש גם להדגשת ציור קיר בהיר.

שולחן קפה עם קיר כהה-צבע-דפוס-לבן-שחור-קיר-פינת ישיבה רצפת עץ

שלבו גוונים קרים וכהים יותר עם גווני אדמה חמים כרצונכם. הסלון למעלה מראה כיצד ניתן לעשות זאת. כסאות עור חומים בהירים וגווני עץ שונים לרהיטים הופכים את החדר לעוד יותר נעים. המעבר נוצר על ידי הספה הלבנה עם כריות כהות התואמות את הרצפה והקיר וכרית ספה חומה שמתאימה את עצמה לרהיטים האחרים..

כהה-קיר-צבע-כחול-לבן-קישוט-ניגודיות-צבעים-חיים

גם הקיר הזה נעשה חשוך עד לגובה מסוים. המסקנה היא פס דקורטיבי למדי בצבע לבן. אחר נמצא מתחת לתקרה. כך שתוכלו לראות שניתן לשלב בצורה נפלאה מספר רצועות ללא בעיות. קמינים עשויים עץ או בצבע לבן יתבלטו היטב על קיר כהה.

כהה-קיר-צבע-צבעוני-ריהוט-אדום-כחול-טורקיז-צהוב-ירוק

אם אתה רוצה ריהוט אקסטרווגנטי במיוחד, השתמש בצבעים שונים לריהוט ועיצוב החדר וצור סידור טלאים מעניין. קיר טורקיז תוכנן לסלון ומשולב עם כורסה אדומה, ספה כחולה כהה, מבטאים צהובים שונים ושטיח בצבע ירוק וכחול.

כהה-קיר-צבע-כהה-אדום-ריהוט-חדר שינה-מיטת אפיריון-רומנטי-מתכת-עץ

אם אתה רוצה שיהיה כהה אך גם חם בו זמנית, בחר צבע אדום כהה. ניתן לשלב זאת עם צבעי עץ שונים, אך גם עם מתכת בכל צבע ולכן מתאימה למגוון רחב של סגנונות ריהוט. אפילו דלתות יכולות להיות קישוט מעניין באמצע הקיר.

חדר אוכל בצבע קיר כהה-כחול-אפור-כסאות-לבן-מראה-אח

אתה יכול לראות כאן חדר אוכל מסוגנן ואלגנטי. ירוק הבנזין משמש כרקע צבעוני לכסאות בצבע לבן ואפור. ישנם גם משטחי מראה וזכוכית בשילוב מתכת. באמצעות צבעי הרהיטים תוכלו ליצור אווירה אינדיבידואלית בכל עת ולבחור כל סגנון למטרה זו. הקיר והרצפה לא בהכרח צריכים להיות דומים בצבעם כדי להתאים.