עיצוב גוונים פסטליים בקיר דו-גוני-אומברה-וואנדה-כחול-בהיר-חדר שינה

אם אתה רוצה צבע קיר חדש לחדר השינה, לחדר האמבטיה או לכל חדר אחר בבית, אז אתה לא בהכרח צריך לבחור בצבע אחד. אם אתה משתנה בין שני צבעים, תוכל לשלב את שניהם ולבחור בצבע יצירתי, עיצוב קיר דו-גוני לְהַחלִיט. במאמר זה אנו מציגים כמה רעיונות וטיפים לטכניקות ושילובי צבעים המושלמים לעיצוב קיר אטמוספרי בשני צבעים.

עיצוב קיר דו-גוני במראה אומבר

עיצוב קיר דו-גוני אומבר-קיר-ציור-טכנולוגיה-כחול-לבן-רעיון סלון

לאחרונה, קירות אומברה הפכו פופולריים מאוד בעיצוב פנים מודרני. טכניקה זו מאפשרת שיפוע צבעים אלגנטי בין שני צבעי הקיר שנבחרו והתוצאה היא עיצוב קיר יצירתי שמתאים באופן מושלם לסלון ולחדר השינה. אם אתה צובע קיר אומברה בסלון, תוכל לבחור בריהוט בצבעים ניטרליים ולהגדיר את הדגש על עיצוב הקיר הדו-גוני..

טכנולוגיה יצירתית לעיצוב קיר דו-גוני

רעיונות לעיצוב קיר דו-גוני-טכניקה-אומברה-ציור קיר-מברשת שטוחה

עיצוב הקיר בשני צבעים במראה האומברה יכול להיות בעל שיפוע צבעים חזק יותר. זה רעיון טוב לשני צבעים מנוגדים או שילובים של גוונים כהים ובהירים. הדרך הקלה ביותר לעשות עיצוב קיר זה היא בעזרת מברשת שטוחה על ידי צביעת הצבע הבהיר יותר על גבי הכהה יותר בכיוון אנכי..

צביעת קיר אומברה – הוראות

עיצוב קיר דו-גוני אומבר-קיר-ציור-הוראות-כחול-לבן

הטכניקה המוצגת כאן מתאימה כמבטא לקירות קטנים יותר וניתן לעצב אותה בצבע אחד בלבד על קיר לבן. קודם כל, יש לצבוע את החלק התחתון של הקיר בצבע כהה. ואז הצבע הטרי מרוסס באמצע בבקבוק ריסוס עם מים ומורח על החלק העליון של הקיר בעזרת ספוג טבעי. קיר האומברה מוכן כאשר תוצאות השיפוע הרצויות.

עיצוב קיר דו-גוני ללא קו הפרדה

רעיונות לעיצוב קיר בשני גוונים-קיר-שני צבעים-אפור-לבן-דקו-תמונות

תוכלו להעלות בעצמכם עיצוב קיר יצירתי ויחד עם זאת פשוט מאוד בשני צבעים. ראשית עליך לצבוע את הקיר בצבע בסיס בהיר יותר ולתת לו להתייבש. לאחר מכן הצבע הכהה יותר נצבע בעזרת גליל צבע מבלי ליצור קו הפרדה מדויק בין שני הצבעים. באופן זה, עיצוב הקיר הדו-גוני נעשה יצירתי ואינדיבידואלי.

שלב צבעים מהנים

צבע קיר עיצוב דו-גוני-פנים-חדר שינה-כתום-כחול-קיר

רוב שילובי הצבעים לקיר דו-גוני מורכבים מלבן ומכל צבע אחר. עם זאת, זה לא תמיד חייב להיות לבן. עם שני צבעים חצופים כמו כתום וכחול אתה יכול לעצב קירות יצירתיים בחדר השינה או בחדר הילדים.

עיצוב קיר דו-גוני עם טפטים

עיצוב דו-גוני-עיצוב-אומברה-קיר-צבע-טפט-קיר-עיצוב יצירתי

במקום לצבוע קיר אומבר דו-גוני, ניתן לבחור במקום טפט נחמד ולהשתמש בו לקישוט הקיר. לחדרים כמו המטבח או חדר האמבטיה עדיף טפט לא ארוג איכותי, עמיד ועמיד במים..

צובעים קירות בשני צבעים – בחרו עיצוב מתאים

עיצוב דו-גוני-עיצוב-אופקי-פסים-לבן-טורקיז-סלון-רעיונות-קיר

לפני שתתחיל לצייר, עליך לבחור את העיצוב לקישוט הקיר. בנוסף לגרסה הקלאסית עם חלוקה אופקית, אתה יכול לחשוב גם על עיצובים יצירתיים יותר כגון פסים, אלכסונים, דוגמאות או מראה אומבר..

צור עיצוב קיר דו -גוני משלך – בחר את הצבע והמבנה

עיצוב דו-גוני-עיצוב-קיר-ציור-לבן-ורוד-תמונות-קיר-מגפי גומי-מטריה

השלב השני בעיצוב קיר דו-גוני הוא בחירת הצבעים והמבנה. לקבלת קיר מעניין יותר ומושך את העין, ניתן להשתמש בטכניקת ציור מיוחדת. כעת נרצה להמחיש את השיטה לעיצוב קיר דו-גוני שבו הגבול בין שני הצבעים מקביל לתקרה ולרצפה..

צביעת קירות בשני צבעים – הוראות

עיצוב דו-גוני-עיצוב-עשה-זאת-בעצמך-צעד ראשון-ישר-חלוקת-קו-ציור-מפלס

עיצוב קיר עם קו אופקי הוא אחת הדרכים הקלות ביותר לעיצוב קיר דו-גוני. ראשית עליך לחלק את הקיר בקו אופקי. כדי לצייר קו ישר מושלם, אתה צריך רמה, סרגל, ועיפרון או גיר. לאחר מכן עליך להסוות את הקו המצויר בעזרת סרט צייר על מנת לקבל קצה צבע נקי ומדויק.

עיצוב קיר דו -גוני – צביעת קירות אופקית

עיצוב דו-גוני-עיצוב-עשה זאת בעצמך-קרפ-דבק-קיר-דו-גוון-ציור

לפני שמתחילים עם צבעי הקיר, רצוי לכסות את הרצפה בנייר כסף ולהדביק גם את הקרטונים ואת מסגרות החלון בעזרת סרט הצייר. לאחר מכן תוכל לצבוע את הצבעים הרצויים, באמצעות אחד מלמעלה והשני מתחת לקו. לאחר שסיימת לצייר, עליך לקלף במהירות את סרט הצייר ולתת לקיר להתייבש היטב. עיין במאמר זה לקבלת רעיונות נוספים כיצד לעשות זאת.

חדרי שינה מעוצבים בגווני פסטל

עיצוב דו-גוני-רעיונות-אור-חדר שינה-לבן-ורוד-צבעי קיר

בעזרת הטכניקה המוצגת לעיצוב קיר דו-גוני, אתה יכול לעצב כל שילוב צבעים בעצמך בכל גובה קיר. עבור חדר שינה מואר, אנו ממליצים על שילובי לבן עם גווני פסטל, השומרים על האור בחדר ויוצרים אווירה נינוחה..

עיצוב קיר בצבעים אופנתיים

עיצוב דו-גוני-עיצוב-רעיונות-טרנד-צבע-מנטה ירוק-לבן-חדר שינה

רעיון טוב לעיצוב הקירות בחדר השינה הוא שימוש בצבעים אופנתיים. זה מאפשר להגדיר מבטאים יפים בפנים, המבטיחים עיצוב פנים אלגנטי. עבור כמה צבעים שקשה יותר לשלב אותם עם צבעים אחרים, עליך לשקול גם פנים מתאים.

צור חדר שינה אטמוספרי

עיצוב דו-גוני-עיצוב-חדר שינה-רעיונות-לבן-ירוק-צבעוני-פנים

אם אתה רוצה לתת לחדר כשרון מיוחד, תוכל לשקול עיצוב קיר דו-גוני. צבעים חצופים כמו ירוק, צהוב, אדום וורוד הם לוכד עיניים אטמוספרי בפנים ומשתלבים היטב עם פנים צבעוני.

עיצוב קיר דו-גוני בחדר הילדים

עיצוב דו-גוני-עיצוב-חדר-ילדים-עיצוב-רעיונות-צבע-מצב רוח

אם אתה רוצה לשפץ את חדר הילדים, אתה יכול ליצור עיצוב קיר בשני צבעים בעצמך ולתת ליצירתיות שלך להשתחרר. חלקי משנה אופקיים או אנכיים, כמו גם דפוסים צבועים בעצמם באמצעות שבלונות הם רק חלק מרעיונות העיצוב האפשריים לחדר זה..

עיצוב קיר בשני צבעים לתקרות משופעות

עיצוב דו-גוני-עיצוב-חצאים-כחול-לבן-סלון-עיצוב-רעיונות

עיצוב הקיר הדו-גוני מתאים באופן מושלם לחדרים עם תקרה משופעת. לדוגמה, ניתן לצבוע את החלק התחתון של הקיר ללא שיפוע בגוון כהה ונועז ולהשאיר את החלק העליון לבן. זה מביא יותר עומק לחדר. טיפ: עם עיצובים לקיר דו-גוני, החילו תמיד קודם את הצבע הבהיר יותר.

עיצוב חדר אמבטיה דו-גוני

עיצוב דו-גוני-רעיונות-חדרי אמבטיה-עיצוב-bluutoene-אמבטיה-לבן

קירות דו-גוונים נראים נהדר בחדר האמבטיה ויוצרים עיצוב קירות בטוב טעם. כדי ליצור תיחום ברור בין שני הצבעים, ניתן לצייר קו מפריד בצבע שונה באמצע.

עיצוב קיר דו-גוני בצבעים מנוגדים

עיצוב דו-גוני-עיצוב-חדר אמבטיה-עיצוב-לבן-כחול כהה-ניגודיות

ניתן ליצור אפקטים יפים גם עם שני צבעים מנוגדים. לתבל חדר אמבטיה משעמם ולבן עם גוון כהה יותר. אתה יכול להשיג זאת עם צבע קיר עמיד למים או עם אריחי קיר תואמים.

עיצוב קיר בגוונים אפורים

עיצוב דו-גוני-עיצוב-סלון-אפור-גוונים-ריהוט קיר-בז '

באופן כללי, קירות דו-גוונים מתאימים כמעט לכל פנים וסגנון. שילובים של גווני אפור שונים, למשל, מביאים רעיון טוב לקירות בסלון מודרני בצבעים ניטרליים.