קיר זכוכית splashback מטבח מודרני

מה עדיף לבית שלך – קיר זכוכית, קיר אבן או בטון חשוף? אנו מציגים בפניכם את הטרנדים האחרונים עבור חיפוי קיר מודרני מאולפני מעצבים ידועים.

 חיפוי קיר מודרני – קיר זכוכית דקורטיבי

עיצוב קיר יצירתי קיר קיר זכוכית

חומרים ועיצובים

חומרי קיר מזכוכית מליווינגלס

כשאנחנו מתגברים עיצוב קיר מודרני דבר, בוא חדר חיים מדובר – החברה השיקה לאחרונה קולקציה חדשה של קירות זכוכית. הם פיתחו תהליך ייצור חדש במיוחד בשביל זה, המאפשר לשלב כל חפץ או חומר בזכוכית בעובי של פחות מ 2-3 מ”מ. כך שתוכל לשלב פרחים, עלי עץ, ואפילו פולי ג’לי בכוס. לכן העיצובים של ליווינגלאס מאופיינים בעיטורים צבעוניים ויצירתיים רבים. הזכוכית מציעה הגנה מפני UV והיא עמידה במיוחד. ניתן להשתמש בו גם בחדר האמבטיה וקל לניקוי. מעץ ועד פרחים אדומים ועד אלמנטים קטנים שונים – כל אחד יכול לבחור את המוטיב האהוב עליו.

חיפוי קיר מודרני – לוחות עץ עם תאורה משולבת

תאורת חיפוי קיר מודרנית

לוחות עץ – עיצובים וצבעיםעיצובים בדוגמת קיר מעץ

מי חשב שקירות צריכים להיות רגילים? למלוקס הוא מוכיח באוסף האחרון שלו כי חיפוי קיר מודרני   יכול להיות צבעוני וחדשני. שילוב מסוגנן של עץ ושרף מעניק לכל פנים מראה עתידני אופנתי. לוחות הקיר המעוצבים מוצעים בצבעי קיר רבים, מעוטרים בדוגמאות שונות, וניתן לרכוש אותם עם תאורה משולבת. הגדר מבטאים ושחק עם צבעים וגימורים, מצא את העיצוב האהוב עליך!

בטון חשוף עם תאורה

ריהוט הבית לוחות בטון חשופים

קיר בטון חשוף

רעיון למסך בטון בעל פנים בהירות

החברה ליטרקון יצר בטון חשוף בעל התכונות המסורתיות של החומר – חוזק ומרקם. החומר שקוף הודות לסיבי זכוכית. הבטון החשוף נראה מעניין ומזכיר יותר מסך המאפשר צל ואור לעבור. ניתן לספק את החומר בבלוקים, אריחים או לוחות קיר.

חומרים ידידותיים לסביבה מחליפים עץ

קיר עץ חומר ידידותי לסביבה

קיריי הציג חומר ידידותי לסביבה שיכול להחליף עץ בהצלחה. הוא עמיד, קליל ובעל מראה טבעי. החומר שימש לבניית רהיטים ומוצע במידות שונות.

קיר זכוכית תלת מימדי עם דוגמאות מסוגננות

דפוס חומר קיר זכוכית

דפוס אלגנטי

קיר זכוכית ג'ואל ברמן דגם אליסה

אליז הוא שמו של העיצוב החדש מאת סטודיו זכוכית ג’ואל ברמן. הוא מאופיין בדפוסים מסוגננים המושכים את העין. הם יכולים לשמש כמחיצות, לוחות קיר, קישוטים פיסוליים, דלתות, מתיחות מטבח או מעקות.

חיפוי קיר מודרני עם קוורץ

 אריחי קיר אופנתיים מודרניים

 אריחי קיר לבנים

חדר אמבטיה מאריחי קיר לבן בסגנון קלאסי

משטחי הקוורץ של אבן קיסר להביא ממד חדש לפנים – כלומר, הם תלת מימדיים! הדוגמאות הקלאסיות היפות והשילובים המסוגננים – שחור ולבן יקשטו כל בית. הם מיוצרים בטכנולוגיה המוגנת בפטנט ומעניקים לחדר אופי מוזר.