עיצוב קירות במסדרון-יעיל-תאורה-תקרה-קיר

המסדרון הוא גם אזור חשוב בבית ואין לזלזל בו מסיבה זו. זה הדבר הראשון שאתה רואה כשאתה נכנס לבית, ולכן חשוב שהוא לא רק מעשי אלא גם מזמין. אך לעתים קרובות המסדרון קטן ולכן אינו מציע מקום לרהיטים וקישוטים דקורטיביים. בנוסף, יש להשתמש בחלל בעיקר לארונות נעליים ווים מעילים.

עיצוב קירות במסדרון מראה-הזזה-דלתות-לוחות תלת-ממדיים

עם זאת, זה לא אמור למנוע ממך לקשט את המסדרון שלך. יש לך שטח גדול לכך, שאולי אפילו לא תחשוב עליו בהתחלה. אנחנו מתכוונים לקיר. במקום בו לא תלויים מעילים, אתה יכול להשתמש באזור במגוון דרכים על מנת שיהיה אטרקטיבי עיצוב קירות במסדרון ליצור אווירה מסבירת פנים.

עיצוב קירות במסדרון מחומרים וצבעים שונים

עיצוב קירות במסדרון -כחול-מבטאים-טפטים-פרח-מוטיב

טפט יכול לחולל פלאים. בעזרתו תוכלו להפוך חדר לחדיש מודרני או כפרי, תוסס או אלגנטי. כל זה אפשרי בשל מגוון הצבעים הרחב והדוגמאות השונות המוצעות כיום. טפט הוא בחירה נפלאה בכל הנוגע לעיצוב קירות במסדרון. בין אם מפוספס או עם מוטיבים פרחוניים, צבעוניים או פשוטים – אתה פשוט לא יכול לטעות.

עיצוב קירות במסדרון -3 ד-קיר לוחות-דפוס גל-לבן

לוחות התלת מימד המודרניים יעילים מאוד גם כעיצובים לקיר במסדרון. כאן יש לך את הבחירה בין צורות אורגניות וגיאומטריות וישנן גם גרסאות רבות הזמינות מבחינת הצבעים. אבל לוחות עשויים עץ יכולים גם להיראות אטרקטיביים מאוד ולתת למסדרון אווירה חמימה.

עיצוב קיר-מסדרון-עיצוב קיר-טפט-עץ-אופטיקה-מזנון לבן

אתה יכול להשאיר את העץ טבעי או לצבוע אותו בלבן ולשלב אותו היטב עם טפט תואם. לדוגמה, לעיצוב הקיר במסדרון, הצמידו את לוחות העץ רק לחצי התחתון של הקיר ועיצבו את החצי העליון בכל טפט. זה גורם למסדרון להיראות הרבה יותר ביתי.

קיר-עיצוב-מסדרון-אופקי-פסים-אפור-לבן

אם גרסאות אלה מסורבלות מדי בשביל שתעצב את הקיר במסדרון, עדיין תוכל להשתמש בצבע הקיר הישן והטוב. יישום הוא משחק ילדים וכל עבודות השיפוץ לא לוקחות הרבה זמן, בהתחשב בכך שכמעט ואין ריהוט במסדרון שצריך ליצור מהחדר. אבל צבע קיר לא חייב להיות שעמום. אתה יכול לבחור בין גווני פסטל עדינים וצבעים עזים, שאפשר לשלב גם זה עם זה אם תרצה. דפוסי הפסים מודרניים מאוד השנה. ניתן לשקול זאת בעת שיפוץ וקישוט קירות במסדרון.

עיצוב קיר במסדרון עם מראה קיר

עיצוב קיר-מסדרון-מראה-קיר-צהוב-קיר

מראה הקיר לא רק מציעה צד מעשי, כלומר שתוכל לבדוק את התלבושת שלך שוב לפני היציאה מהדירה. יתרון נוסף הוא הנכס הדקורטיבי שלו, שמשתלם בצורה מושלמת בעת עיצוב קירות במסדרון. ניתן להשיג את מראה הקיר בגדלים וצורות שונות, כמו גם עם מסגרות במגוון רחב של עיצובים. מראה קיר במיוחד במסדרון הקטן היא רעיון מצוין מכיוון שהיא גורמת לחדר להיראות גדול יותר. במסדרון חשוך, אתה יכול לעשות שימוש חכם במראה גדולה יותר על ידי תלייתה כדי לשקף את האור. בנוסף לעיצוב הקיר במסדרון, הדבר מחולל פלאים.

עיצוב קיר-מסדרון-קיר-מראה-ללא מסגרת-תבנית חלת דבש

אם אינכם בטוחים לגבי סגנון עיצוב הקיר במסדרון, עדיף לבחור במראה פשוטה ומלבנית. זה לא רק נראה טוב, אלא גם מתאים לכל סגנון פנים, במיוחד אם אין לו מסגרת. מה שנקרא אריחי מראה נראים מודרניים במיוחד. הם מייצגים אריחים בודדים, כביכול, וניתן לחבר אותם בדפוסים ובגדלי שטח שונים.

עיצוב קיר-מסדרון-קונסולה-שולחן-עץ-מנורת שולחן

עם זאת, אם אתה רוצה להדגיש סגנון מסוים, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות המסגרת. אתה מוזמן גם לבנות ולעצב זאת בעצמך על מנת להקרין סגנון אישי. יתרון נוסף של המסגרת הוא שהוא יוצר אווירה ביתית יותר.

מנורת תמונות-עיצוב-מסדרון-שחור-לבן

אותו הדבר תקף גם למסגרות תמונות, שהן רעיון נהדר לא פחות לעיצוב קיר במסדרון. תלו את התמונות האהובות עליכם או כל תמונות אחרות שיכניסו אתכם למצב רוח טוב ומחשבות חיוביות.

עיצוב קיר-מסדרון-טפט-רטרו-דוגמה-שחור-לבן