עיצוב קיר מתכתי-לוחות נחושת-דקורציה-קיר-אורות-מסעדה

צבעי קיר קוסמים את הבית שלנו ומעניקים לו מראה חדש לגמרי. ניואנסים אינטנסיביים ומרגשים יכולים להיות מיושמים בצורה נפלאה כמפנים מבטא בדירה בצורה מסוגננת ומודרנית. האפקטים של ציור הקיר מספקים פתק אופנתי, אקזוטי ומושך את העין. אחד עיצוב קיר מתכתי הופך קירות לאבני חן נוצצות. אם אתם מחפשים רעיונות מעוררי השראה עם מנה נוספת של גלאם בעיצוב פנים, בוודאי תמצאו את מה שאתם מחפשים במאמר.

עיצוב קירות מתכתי – רעיונות וטיפים לעיצוב חדר יעיל

עיצוב קיר מתכתי-לוחות זהב-סלון שחור-קיטש-צ'סטרפילד

ניתן להשיג עיצוב קירות מתכתיים בדרכים שונות הודות לתהליכים מודרניים. לוחות קיר אשר מרופדים בבד ריפוד מרשים או עשויים מחומר דקורטיבי נראים יעילים במיוחד. מבטאים דקורטיביים אחרים משלימים את התמונה הכללית האופנתית ומעידים על שמונה גדולים לפרטים. במראה כה אקספרסיבי, כדאי לשים לב ליותר איזון בעיצוב החדר, כך שהוא לא ייראה כקיטש..

עיצוב קיר מתכתי לאפקט וואו בחדר

עיצוב קיר מתכתי-צבעי זהב-אפקטים-מודרניים-שיק

קיר מבטא עם נצנוץ מתכתי בולט הוא אולי ‘הממוצע הזהוב’ לעיצוב קיר יוצא דופן. בהתאם לאפקט הרצוי, ניתן להשתמש בצבע קיר מתכתי, למשל זהב, על רקע מונוכרום באמצעות ספוג, טפטוף או טכניקת ניגוב, אך גם אחרים היוצרים אפקטים צבעוניים. הצבע הבסיסי משמש כאלמנט מקשר עם שאר חלקי הפנים והחותמות הייחודיות מושכות את העין.

עיצוב קיר מתכתי עם צבע קיר זהב

עיצוב קיר מתכתי-צבע קיר-זהב-דקו-שיק-בארוק

ציור קיר מתכתי יהיה אופציה נוספת. ניתן לצבוע קיר שלם או, אם תרצה, כמה בחדר בחדר בצורה אחידה ואז אולי לקשט כך שיתאים לסגנון החיים. צבעי הטרנד המתכתיים כוללים זהב, כסף, נחושת וזהב הוורד האחרון. צבע הקיר זהב נראה יותר ממרשים והריהוט והקישוט בסגנון הבארוק משתלבים איתו היטב.

עיצוב קיר מתכתי בזהב ישן – צבע קיר בחדר האמבטיה השיקי 

מתכתי-קיר-עיצוב-קיר-צבע-זהב-אמבטיה-בארוק-וינטג '

בעיקרון, צבעים או גוונים ניטרליים, מושתקים מלוח הצבעים החמים, כגון בז ‘, שמנת, טרקוטה, חום או צהוב פסטל, משתלבים היטב בעיצוב קיר מתכתי. אולם בדרך כלל זהב משולב עם שחור ולבן כשילוב צבעים נצחי שהצליח במיוחד לאורך מאות שנים. מראה המתכת מורגש וגם נראה מרגש מאוד, שיש לקחת אותו בחשבון בעת ​​עיצוב החדר. עבור חדרים קטנים רצוי להשתמש בגוון אחד או שניים מאותה משפחת צבעים או לשלב זהב עם לבן.

השג עיצוב קיר מתכתי בחדר האמבטיה עם אריחי פסיפס – יוקרה בזהב

עיצוב קיר מתכתי -זהב-אמבטיה-פסיפס-אריחי שיק-יוקרה

לרוב זהב מופיע כעיצוב קיר בחדרי אמבטיה והוא מושג בעזרת אריחי פסיפס קטנים. אלה יוצרים אווירה יוקרתית שקצת מזכירה את תרבות הרחצה היוונית. על פי המוטו הזה, הרחצה מקדמת רווחה ובריאות, ולכן כדאי לעצב את האזור הרטוב בפאר כנווה מדבר אמיתי. חדר אמבטיה עם קירות מוזהבים ומבריקים הוא הגשמת חלום עבור רבים השואפים ליוקרה.

עיצוב קירות מתכתי בחדר השינה – חיפוי קיר מרופד

מתכת-דקורציה-קיר-פנל-זהב-חיפוי קיר מרופד בחדר שינה

עיצוב קירות בצבע מתכתי, כמו זהב, משמש כמושך עיניים ומהווה גרסה מסוגננת לקביעת המרכז האופטי בחדר. קיר לא יכול להיות רק מטויח וצבוע, אלא גם מכוסה. לוחות קיר גמישים וקלים להרכבה, בהחלט האפשרות הטובה יותר לדירות להשכרה. אלה יכולים להיות מעוצבים באופן חופשי ומכסים רק אזורים מסוימים – כגון אזור הראש של המיטה בחדר השינה.

פאייטים יוצרים עיצוב קיר מתכתי – ממש נערה בזהב

מתכת-קיר-עיצוב-זהב-נצנצים-פאייטים-תפאורה-קיר

ניתן גם לרפד קיר בחומר נבחר. זה יכול להיות בד ריפוד מוצק עם אפקטים מתכתיים או בד נצנצים, הזמין בשפע במד. עם זאת, נדרש משטח יציב לחיבור הבד.

עיצוב קיר מתכתי עם שיזוף רך – צבע קיר כסוף

סלון מתכתי-קיר-עיצוב-קיר-צבע-כסף-נצנצים-אפקטים

אופטיקה כסופה מגיעה לרוב בצורת אחיזה, אלמנטים ממתכת חזקים ועמידים לאורך זמן, אך לרוב עשויים נירוסטה. הברק האפור מכונה בדרך כלל כסף, אך הוא אינו מצופה על פני השטח. ככלל, מראה המתכת מושג על ידי חלקיקים עדינים, למשל עשויים אלומיניום או ברזל, המשקפים את האור. לכן ההשפעה בפועל של עיצוב לחיים מתכתי תלויה במידה רבה ביישור, אך גם בתאורה.

עיצוב קירות מתכתי בדירת הלופט המודרנית – צבע קיר לבן וכסף

מתכתי-קיר-עיצוב-כסף-מודרני-דירה-לופט-לבן-אפור

טכניקת היישום של צבע הקיר המיוחד קובעת גם את האפקט הסופי. צבע המיושם באותו כלי למעשה נראה שונה כאשר מסלול הכיוון שונה. בעזרת כף פלסטיק מיוחדת או מגב דקורטיבי נוצרים משטחים תוססים בעת שינוי הכיוונים.

עיצוב יעיל של קיר מתכתי – טיח קיר וצביעה

מתכתי-קיר-עיצוב-כסף-קיר-צבע-שיק-אלגנטי-ניאו-בארוק

בהתאם לזווית הצפייה, המראה משתנה ויוצר משהו הרבה יותר מסתם אפקט נצנצים. הפיגמנטים משתקפים בצורה שונה ויוצרים אפקט ויזואלי שקוף שלרוב מקשה על קביעת גוון הצבע המדויק. הצבע, כמו גם עוצמת הצבע והחוזק ניתנים להגדרה מדויקת בלבד באתר. אפשר לבדוק כמה צבעי קיר על משטח לדוגמא ישירות באתר הבנייה ולבחור את הצבע המתאים למצב החדר המתאים..

עיצוב קיר מתכתי בכסף לחדר שינה אופנתי

מתכתי-קיר-עיצוב-כסף-קיר-אפקטים-צבע-חדר שינה-טורקיז

בהתאם לאפקט הרצוי, הצבע המתכתי מוחל מספר פעמים או רק פעם אחת. במקרה הראשון, צבע קיר אטום מיועד. אחידות לאחר זמן הייבוש תלויה בעיקר בסוג הפיגמנט. לרוב אי אפשר להשיג משטח מושלם בשל הכיוון השונה של החלקיקים הרפלקטיביים בצבע. אם לא רצוי צבע קיר אטום בעל אפקט מתכתי, מוחל צבע בסיס, ואז צבע המתכת.

עיצוב קיר מתכתי בניואנסים רכים וכסופים לחדר התינוקות – לוחות קיר

מתכתי-קיר-עיצוב-לוחות כסף-חדר תינוקות-שיק-לבן

עיצוב קיר מתכתי מתאים היטב לכל אזור בבית אם הוא מותאם בצורה מסוגננת לשאר חלקי הפנים. עם זאת, ניתן להוסיף את צבע המתכת המוחצן אחרת כתוספת אופנתית לחדר ולפעול יותר כעיקר מאשר לשלוט. עוצמת הצבע והשטח המעוצב ביעילות צריכים להיות מאוזנים היטב בפנים המקבילים. דוגמה טובה היא השימוש בלוחות קיר בכסף בשילוב אחרים בצבע אפור בהיר, כחול אפור ושמנת.

מטבח אופנתי ומודרני בלבן עם עיצוב קיר מטבח מתכתי עשוי אריחי פסיפס

מתכתי-קיר-עיצוב-כסף-מטבח-אריחי פסיפס לבן-קיר מטבח

השג עיצוב קיר מתכתי עם טפטים או נייר כסף דביק

מתכתי-קיר-עיצוב-טפט-נייר-כסף-מוטיבים-קישוטים

במקום לצייר ניתן להשיג עיצוב קיר מתכתי באמצעות טפטים או לחילופין בעזרת סרט דבק. היתרון כאן הוא שאפקט הסוף גלוי באופן מיידי ואין סיכון לפספס את צבע הקיר המתכתי הרצוי.

הבמה של אפקטים מתכתיים בטוב טעם – ריהוט מצופה כרום

מתכתי-קיר-עיצוב-רהיטים-מתכת-כרום-יעיל-קיר-צבע-אפור

עיצוב קיר מודרני מתכתי בצבע נחושת

מתכתי-קיר-עיצוב-נחושת-ורד-זהב-מודרני-מטבח-שחור

בימה ביעילות את צבע הקיר נחושת – קישוטים אקזוטיים

מתכתי-קיר-עיצוב-נחושת-קישוטי-קיר-צבע-אדום-דפוס

עיצוב קיר בהשראת צבעים מתכתיים – גווני פסטל

מתכתי-קיר-עיצוב-בהשראת נחושת-צבעי פסטל-סלון-בהיר

קישוט מודרני בצבעים מתכתיים – נחושת

מתכתי-קיר-עיצוב-נחושת-קיר-צבע-פסטל-צבע-דקו-מודרני

עיצוב קיר מתכתי עם אפקטים של חלודה

מתכתי-קיר-עיצוב-נחושת-חלודה-אפקטים-צבע קיר-מטבח

עיצוב קירות מתכתי בסלון – אריחים עם פטינה- Effect

מתכתי-קיר-עיצוב-קיר-צבע-אפקט-פטינה-כסף-אנתרסיט

עיצוב קיר מתכתי עם נצנצים

מתכתי-קיר-עיצוב-נצנצים-נצנוץ-מצמוץ-מצמוץ-קיר-צבע