טפטים את התקרה -טפטים לא ארוגים-הוראות-סגול-טון-מופשט

שים מבטא בלתי צפוי בחדר באמצעות נייר את התקרה. קל לעשות זאת עם טפטים לא ארוגים. הם לא חייבים להיות מצופים בהדבקת טפטים, אך ניתן להניח אותם יבשים במיטת ההדבקה. אז אתה לא צריך להתמודד עם גליל הטפט הכבד מעל. פשוט חותכים את רצועות הטפט למידות, מורחים את הדבק הטפטים הארוגים על התקרה ומניחים את הטפט ישירות. למידע נוסף מתוך מדריך התמונות.

הוראות לעיצוב התקרה על טפט

טפטים בתקרה טפט לא ארוג-דגם ג'ינג'ה-דפוס-כחול-לבן-ילדים

חומרים נדרשים: טפט לא ארוג, הדבקת טפטים לא ארוגים, מרית טפטים, עיפרון, סכין חותך, סולם, סרט מדידה, דלי קטן או פחית צבע של 1 ליטר, אבקת שטיפה, מטלית לחה, דלי 20 ליטר, גליל משחה (רוחב כ -10 ס”מ), אמבט צבע, ברזנט לרצפה, משטח עבודה שטוח ברוחב 80 ס”מ לפחות ובאורך 2 מטרים מים חמימים.

טפטו את התקרה בטפט לא ארוג

שלב 1: מכינים את המצע ומערבבים את הדבק הטפטים

המשטח התחתון צריך להיות חלק ויבש. כמו כן, יש למרוח פריימר כך שהדבק יתייצב מאוחר יותר באופן אחיד ומצעים צבעוניים לא יאירו דרך הטפט. אבל יש גרסאות שמשלבות הדבק ופריימר באחת. מערבבים את הדבק הטפט הלא ארוג במים לפי הוראות היצרן.

שלב 2: מרחו את רצועת הטפט הראשונה

טפטו את התקרה בטפטים לא ארוגים

תחילה חתכו את אורך רצועות הטפט הבודדות ועוד כמה סנטימטרים של אורך עודף. כעת מרחי את הדבק הטפטים המעורבים בעזרת גליל הדבק. חבר את הסדין הראשון כך שיבצבץ מהקיר ויחלק על הצדדים. האור צריך לבוא מצד החלון. שימו לב לסימטריה. לאחר מיקום הטפט בצורה נכונה, ניתן להחליק את הטפט בעזרת המרית ולחתוך את העודף. בדלי קטן מערבבים מים חמים עם כפית סבון כלים ומנגבים את העודף העודף בתערובת זו.

טפטים את התקרה טפט לא ארוג-הוראות-מרית טפטים חלקה

טפטים את התקרה טפט לא ארוג-הוראות-חותך-סכין-חותך-תלוי

שלב 3: שים את רצועות הטפט הבאות

טפטים את התקרה טפט לא ארוג-הוראות-תבנית-התאמה

לאחר שהרצועה הראשונה הוצמדה לתקרה, היא משמשת כתבנית לדפוסים של הרצועות הנותרות. מרחו שוב הדבק טפטים והניחו את הרצועה הבאה חופפת כך ששתי הרצועות יחתכו ישר בו זמנית. לחץ היטב על שני חיבורי המעקה בעזרת האצבעות או בעזרת גלגלת הזנה חרוטית. ודא כי דפוס הרצועות חייב להיות מותאם זה לזה במדויק.

כדי לשמר את הסימטריה, ניתן גם להניח את המסלול באלכסון

טפטים את התקרה טפט לא ארוג-הוראות-חיתוך-עודף