אפליקציות מגניבות יומיומיות-משרדיות-שולחנות-הופכות את החיים לקלים יותר

למי אין את הפלאפון איתו כל הזמן בימים אלה? בעבודה, בשעות הפנאי או במהלך הספורט, הסמארטפון שלנו מלווה אותנו לכל מקום. תמיד יש הרבה אפליקציות מגניבות שעוזרות לנו להתמודד עם חיי היומיום שלנו. כאן תמצא מבחר אפליקציות מועילות המכסות פעילויות יומיומיות שונות. בעזרתו תוכלו לתכנן טיול בקלות, לעקוב אחר תוכנית הכשרה, לנהל כספים ולנהל חברה משלכם.

אפליקציות מגניבות לטיולים – טיפים לתכנון טיולים

אפליקציות מגניבות טיולים-טיפים-טיול-תכנון-אישה

לא כל צמיגי החגים מזמינים את הטיול שלהם דרך האינטרנט, חלקם עדיין משתמשים בגישה הקלאסית לחיפוש החגים שלהם ודורשים קודם כל בקטלוג הנסיעות. חלק מהספקים מציעים כעת ללקוחותיהם מידע ושירותים נוספים באמצעות אפליקציות. בעזרת אפליקציית תומאס קוק, למשל, ניתן לסרוק דפי קטלוג מסוימים. כעת המשתמש מקבל מידע נוסף כגון סרטונים או סיורים ב -360 מעלות ישירות בסמארטפון שלו. בנוסף, אפליקציות נסיעות מספקות לעתים קרובות מידע על זמני הטיסה שהשתנו או מציעות מפות של יעד הנסיעה להורדה. תוכלו למצוא השוואה בין אפליקציות נופש שונות פה. אפליקציית דויטשה באן שימושית לא פחות. נוסעים יכולים להשתמש בנווט זה כדי לברר על עיכובים אפשריים ברכבת שלהם.

MoneyControl – התכנון הפיננסי הנייד

אפליקציות מגניבות כספים-תקציב-תכנון

בעזרת אפליקציית MoneyControl, למשתמשים יש את ספר התקציב שלהם איתם בכל עת. ניתן לרשום את כל התשומות וההוצאות בצורה ברורה, כך שבסוף החודש המשתמש יכול לראות היכן הוציא יותר מדי כסף והיכן יוכל לחסוך בעתיד. דף ההתחלה מציג תמיד את המצב הכלכלי כך שהמשתמש תמיד יודע מה הוא יכול להרשות לעצמו כרגע ומה הוא אולי צריך להסתדר כרגע. ניתן להזמין תשלומים חוזרים כגון שכר דירה או משכורת באופן חודשי, ואילו ניתן להזמין הוצאות והכנסות לטווח קצר באופן ידני. מסיבות הגנה על הנתונים, הקבצים נשמרים רק בהתקן המתאים. תוכל למצוא מידע נוסף אודות הספר הביתי לנייד באתר mobiware.de.

נהל את החברה שלך תוך כדי תנועה

אפליקציות מגניבות חברת-מנהלת-ניידת-אשת עסקים

יזמים נהנים גם מאפליקציות מועילות. יצרן התוכנה Lexware מציעה ללקוחותיה, למשל, גרסאות מובייל של תוכנית ניהול המלאי שלה. עם זאת, ליזם יש תמיד נתונים על לקוחות, ספקים וסחורות נכנסות ויוצאות. זהו פתרון טוב, במיוחד עבור נוסעים עסקיים ויזמים הנמצאים לעתים רחוקות מהבית, לנהל את ניהול המלאי של החברה שלהם בזמן שהם בתנועה..

חסוך כסף בחוכמה בעת קניות

מגניב-אפליקציות-קניות-חסכון-מציאות

יש אפליקציות מגניבות שימושיות לחיי היומיום, במיוחד לכל מי שרוצה לחסוך כסף בעת קניות. האפליקציה של פורטל השוואת האינטרנט Idealo, למשל, מאפשרת למשתמש להשוות מחירים במהירות ובקלות תוך כדי תנועה. בעזרת סורק ברקוד, האפליקציה מזהה את המוצר הרצוי ומציגה את מחירי המשתמש, הזמינות ואפשרויות המשלוח של המוצר המתאים. כך שכל אחד יכול למצוא את המחיר הזול ביותר. מידע נוסף על יישום זה זמין פה.

בכושר ובריא באמצעות אפליקציות ספורט

מגניב-אפליקציות-ספורט-מתאים-בריא-טבע

לחובבי ספורט, ישנן דרכים שונות לשמור על כושר בעזרת תוכניות לסמארטפון. האפליקציה Runtastic פופולרית במיוחד. המשמעות היא שהמשתמש יכול לראות במבט אחד כמה זמן הוא רץ, מה המרחק שעבר, איזו אנרגיה הוא השתמש לשם כך, כמה מהירות המהירות הממוצעת שלו הייתה והרבה יותר. נתונים סטטיסטיים אלה מסייעים לתוכנית להשיג מטרות אישיות מהר יותר. האפליקציה לא מתמקדת רק בריצה, כל מי שמעדיף לרכוב על אופני כביש או אופני הרים יכול גם להשתמש באפליקציה. בינתיים, Runtastic מציעה למשתמש גם פונקציות רבות אחרות כגון מאמן לשרירי הבטן, הרגל או השרירים.

תמונות מ- Pixabay.com – JESHOOTS, Unsplash, FirmBee – CC0 Public Domain