רעיון אופני איזון bruin-bergmeester-red-tulip-field-holland

אתה אוהב ללכת הרבה, אבל האם אתה מעדיף להתקדם במהירות? אז המוצר שברצוננו להציג בפניכם מובטח שהוא בדיוק המתאים לכם. זה מקורי ומהנה רעיון לאימפלר, שבו ריצה ורכיבה על אופניים משולבים להפליא. הדגם מתאים להפליא למבוגרים כמו גם לילדים גדולים יותר.

רעיון איזון אופניים לחיי היומיום והפנאי

רעיון אופני ריצה משפחה-כיף-הליכה-ריצה

מנוע קוונטי קוונטי לרעיון האימפלר תומך גם בך בזמן ריצה ומכפיל את מהירות הריצה הרגילה שלך לאופניים רגילים בזכות 350 וואט. סוללה לשילוב אופני המשקל מאפשרת לך לרוץ עד 44 ק”מ לפני הטעינה.

רעיון לאימפלר עם מנוע חשמלי

רעיון איזון אופניים איזון-איכות-חומרים-ספורט

ברוין ברגמסטר העלה רעיון זה לאופני איזון למבוגרים. ואיך הוא העלה את הרעיון אפשר לנחש רק בהסתכלות על ההגה. הוא היה על ההליכון במוסך שלו כשחשב כמה נחמד יהיה אם יוכל לרוץ עליו בחוץ.

רעיון באדום

איזון-אופניים-רעיון-אדום-צבע-מודרני-נייד

רעיון האימפלר פועל כעת על פי אותו עיקרון. אתה עומד על הליכון שמניע את האופניים כשאתה הולך עליו. אם ההליכון של שילוב אופני המשקל מועבר לאחור, חיישן מופעל, שבתורו שולח אות למנוע. זה תומך בתנועות הריצה שלך, כפי שקורה בהליכון.

צבעים שונים

איזון-אופניים-רעיון-איזון-אופניים-עיצוב ארוך-כתום-ילדים

אתה עושה משהו טוב לגוף שלך, אך יחד עם זאת אתה מגן על הסביבה ומתקדם במהירות. לאופניים מחובר גם בלם. אם זה מופעל, המנוע נכבה באופן מיידי, מה שהופך את רעיון האימפלר לבטוח יותר.

הרעיון של האימפלר זכה להצלחה מההתחלה. ברגע שהוציא אותו איתו החוצה, כולם התרגשו. שנות העבודה השתלמו, מכיוון שאופני המשקל בשם Lopifit נמכרים כעת ברחבי העולם.

עיצוב שחור

ריצה אופניים-רעיון-שחור-צבע-מטען-מדף הליכון

ליישום רעיון האימפלר העשוי מחומרים איכותיים והפוך את האימפלר למכשיר יציב ועמיד לאורך זמן. עם זאת, לחברה יש סדנה המורכבת ממתקנים מנוסים הזמינים אם יתעוררו בעיות.

צבע כתום

אימפלר-רעיון-מנוע-חשמלי-כתום-ידידותי לסביבה

בנוסף, אופני האיזון למבוגרים זמינים בצבעים שונים. באופן זה כל אחד יכול לבחור לעצמו את העיצוב המתאים ולקבל מוצר אישי יותר. ישנם 6 צבעים שונים המוצעים וליתר דיוק אדום, שחור, לבן, כסף, כתום וכחול.

בְּטִיחוּת

איזון-אופניים-רעיון-קבוצה-פעילות-חופשה-פיקניק

אופני הריצה מצוידים גם במנורות LED, המבטיחות ריצה בטוחה גם בדמדומים ובתפרים. אורך 2.3 מטר, שנבחר לרעיון אופני הריצה וחורג מזה של אופניים רגילים, הופך את הריצה על ההליכון הקטן לחוויה נעימה.

רעיון מאת ברוין ברגמסטר

ריצה אופני-רעיון-לופיפיט-לבן-כושר-בריא

מתלה מטען כמובן לא חסר ברעיון אופני המשקל. כל תיק ניתן לאחסן בצורה נפלאה בדרך לעבודה. גם טיולים ארוכים או טיולים יכולים להתבצע בצורה נפלאה בדרך זו. תכננתם פיקניק? אין בעיה, רק ארוז את סל הפיקניק על מדף המטען!

טכנולוגיה ידידותית לסביבה

איזון-אופני-רעיון-איכותי-כסף-עיצוב-הליכה-תחביב

הרעיון לאופני שיווי משקל למבוגרים הוא חלופה מצוינת לריצה איטית, אך גם לרכיבה מאומצת לעיתים קרובות. אם אין לך כוח לאופניים או שיש לך בעיות עם הברכיים ואינך יכול לרכוב על אופניים, יש לך אפשרות להשתמש בגרסה זו כתחליף מצוין.

גַלגַל לופיטק מאת ברוין ברגמסטר.

ניתן להשיג בגרמניה מבית lopifit-nord.