יתד בגדים חדשני חבל קומפקטי-חבל-פגי-אומו

בתקופת החדשנות של ימינו, כל תחומי חיינו מתעצמים בהדרגה. ליצרנית חומרי הניקוי OMO, שהייתה פעילה גם לפני זמן מה בשוק הגרמני, יש כזה יתד בגדים חדשני שמתחבר לסמארטפון באמצעות אפליקציה ומספק מידע על הכביסה שלך. פגי היא רק אב טיפוס המפותח לשוק האוסטרלי.

פגי – יתד הבגדים החדשני ותפקודיו

פונקציות חדשניות של סיכת כביסה-חיישן-חיבור לסמארטפון

פגי היא יתד בגדים חכם המצויד בחיישנים לאור, טמפרטורה ולחות. הוא משתמש בתחזית מזג האוויר האזורית כדי לספק מידע על הזמן שיידרש לייבוש הכביסה. אתה מקבל גם הודעה כאשר מזג האוויר מחמיר וצפוי גשם. כך שתוכל להוציא את הכביסה מקו הכביסה לפני שיתחיל לרדת גשם.

יתדות לבגדים חדשניות שלא רק מייבשות בגדים

סיכה חדשנית של פגי-מסר-תנאי מזג אוויר

פגי מספקת מידע על פעילויות הקשורות לכביסה, כגון משך הכביסה של מכונת הכביסה והזמן הנדרש לייבוש, בהתאם לתנאי מזג האוויר הנוכחיים. אבל לא הכל נעצר שם. הבעלים של אטב כביסה חדשני זה מקבל הצעות לגבי פעילויות פנאי עם המשפחה באמצעות אפליקציה כאשר מזג האוויר נעים.

פגי מקלה על הורים שיש להם זמן מוגבל

סל חדשני-בגדים-יתד-פגי-יבש-כביסה

יתד הבגדים עם חיבור לאפליקציות באמצעות WLAN מתאים למי שאין לו כל כך הרבה זמן למטלות בית וזקוק לכל עזרה אפשרית. אך האם אכן סיכת הכביסה החדשנית מועילה, היא עדיין שאלה שנויה במחלוקת שהצרכנים יוכלו לענות עליה לאחר שהמכשיר יושק בשוק..

העיצוב של פגי

סיכות חדשניות-פגי-פגי-חיבור-אפליקציות-חיישנים-wifi

פגי נראית כמו אטב כביסה כתום גדול מדי בעיצוב אלגנטי. הצבע נבחר כך שקל יותר לזהות אותו מתחת לשאר הכביסה. החיישנים ומודול ה- Wi-Fi ממוקמים בחלקו העליון של המכשיר.

יתד הבגדים החדשני נטען באמצעות USB

סיכות חדשניות-פגי-מידע-קבל כביסה

תוכל ללמוד עוד על פגי בסרטון הקידום שלהלן: