מכיוון שמסיכות פנים הפכו לחלק כה חשוב בחיי היומיום שלנו, אנשים התחילו במהרה לשים לב לכל המגבלות שהם מביאים איתם. חלקם מתלוננים שרוב המסכות מקשות על הנשימה, אחרים אומרים שמתחמם מדי מתחת למסכה, ואחרים מתעצבנים על ערפול המשקפיים. הרשימה נמשכת, אם כי ניכר שחלק מהבעיות הללו גדולות וחשובות יותר מאחרות. חברה בשם “Redcliffe Medical Devices” הבחינה באחת הבעיות הגדולות הללו והחליטה לפתור אותה על ידי פיתוח מוצר משלהם: מסכת ה”עלה “הברורה..

LEAF היא מסכת הפנים הברורה הראשונה בעולם שנרשמה על ידי ה- FDA

מסכת פה שקופה לחירשים טובה יותר

כפי שוודאי שמתם לב עד כה, מסכה מכסה חצי פנים של אדם. בגלל זה, אנחנו לא יכולים לראות את הבעותיהם של אנשים, וזה מקשה מאוד על התקשורת בין אנשים. אבל הכי חשוב, כשכולם חובשים מסכה, החרשים כבר לא יוכלו לקרוא את שפתיהם, וזה קריטי לאינטראקציות היום-יומיות שלהם. מכשירי הרפואה של Redcliffe לקחו זאת בחשבון ופיתחו מסכת פנים שאינה מכסה את פניכם תוך שהיא מציעה לכם את רמת ההגנה הגבוהה ביותר..

המסכה השקופה צריכה לאפשר לאנשים להראות רגשות בגלוי למרות הגנת הפנים.

מסכת פלסטיק שקופה נגד קורונה

מסכת LEAF היא מסכת המגן השקופה הראשונה הרשומה ב- FDA בעולם עם סינון אוויר על פי תקן N99 ותפקוד לניקוי עצמי הודות לאור UV-C משולב. אתה נשאר בטוח, מגן על אחרים ומבין את הבעות הפנים שלהם בו זמנית. הוא מאפשר לנו להתקרב ככל האפשר ל”נורמלי “.

תקשורת מילולית משתפרת הודות למסכה השקופה

מסכת פלסטיק שקופה להבעות פנים טובות יותר

המאפיין החשוב ביותר של ה- LEAF הוא כנראה המראה השקוף שלו. המסכה עשויה סיליקון שקוף, רפואי, המציע התאמה אוניברסלית ומבטיח כי הפנים שלך לא מכוסות במסכה אטומה אחרת. למסכה השקופה יש פילטר שנמצא סביב הסנטר ומאפשר לאנשים מסביבך לראות את האף, הפה והלחיים שלך. זה הופך את המסכה לידידותית יותר באופן טבעי ומאפשר לאחרים לראות את זהותך ולקרוא את שפתייך או הבעות הפנים בזמן שאתה מדבר אליהם. צוות LEAF טוען גם כי המסכה נוחה מאוד לבישה, אפילו לאורך זמן.

מסיכת הסיליקון בעלת ציפוי נגד ערפל כך שהמסכה שלך לא תערפל מבפנים בכל נשימה או כשאתה מדבר. בתיאוריה, זה אומר שאתה לא צריך להסיר את המסכה כדי שתכונה זיהוי הפנים של הסמארטפון שלך תעבוד! בדיווח ב”וול סטריט ג’ורנל “התקנים מסוימים, במיוחד אייפונים, התקשו לפתוח מכשירים באמצעות זיהוי פנים מכיוון שאף ופה אינם נראים לעין..

מסכת הגנה שקופה עם סינון אוויר על פי תקן N99

ה- LEAF היא המסכה השקופה הראשונה בעולם עם מסנני N99 + HEPA ו- HEPA באיכות גבוהה המוחדרים לאזור הסנטר של המסכה. המסנן היעיל ביותר אמור לסנן 99.97 אחוזים מכלל החלקיקים עד לגודל של 0.3 מיקרומטר בלבד. זה יחסום את כל הריחות הלא נעימים, אבק, זיהום וחיידקים. תכונה בולטת נוספת היא פונקציית החיטוי העצמי, המתאפשרת הודות לאור הקטן המובנה UV-C.

העיצוב נראה די עתידני

מסכת הגנה שקופה עלה זמין בגדלים שונים

LEAF זמין ב -3 גרסאות: Leaf HEPA, Leaf UV ו- Leaf PRO. ישנם גם 4 גדלים שונים: לילדים מגיל שלוש עד שמונה שנים, משבע עד שתים עשרה, לבני נוער ולמבוגרים.

  • ל- LEAF HEPA יש מסנן N99 + HEPA והוא קל במיוחד.
  • LEAF UV מכיל עיקור UV-C המובנה בתוך בית המסנן, מה שהורס פתוגנים ברמת ה- DNA, ומסנן פחם פעיל להסרת ריחות וחומרים אורגניים..
  • LEAF PRO מספק מידע על איכות האוויר, חילוף החומרים ובקרת האוורור באמצעות אפליקציה במכשירי iOS ו- Android. על ידי שימוש בכל הטכנולוגיות החדישות ביותר, ה- LEAF PRO מציע את ההגנה היעילה ביותר.

מסכה שקופה LEAF בשלוש גרסאות

מכיוון שמסיכת ה- LEAF עשויה סיליקון ברמה רפואית, היא מיועדת לשימוש ארוך טווח. מכיוון שמסיכות חד פעמיות הופכות לאיום על הטבע, LEAF מציעה את הפתרון שהעולם צריך. מסיכה רב פעמית ואיכותית עם מסננים עמידים תעזור לך לעשות את שלך כדי להגן על הסביבה שלנו. החברה טוענת כי כל חלקי המסכות הללו ניתנים למיחזור ב -100%. המסננים מחזיקים עד חודש. מעבר למסכות שקופות עשוי להיות בעל השפעות מתמשכות על החברה שלנו ולאפשר לנו ליצור קשרים ביחסים עם אחרים ביעילות, אפילו ממרחק בטוח.!

מסכה פתוחה ושקופה: מגן פה LEAF

על פלטפורמת מימון ההמונים אינדיגוגו המסכה הברורה מצאה 19,384 תומכים שאפשרו את הפרויקט עם 3,227,953 דולר. המסכות מתחילות ב -49 $ ומגיעות במגוון חבילות, כולל חבילת Luxe Leaf Mom של 499 $ הכוללת שני LEAF UV, שני LEAF Pro ושמונה מסננים. צוות הבריאות של Redcliffe הודיע ​​ב -14 ביולי כי תהליך הייצור של Leaf HEPA כבר החל והם צפויים להיות מוכנים למשלוח עד סוף החודש (יולי). כל שאר הגרסאות עומדות בלוח הזמנים. עלה UV יסופק בסוף אוגוסט ו- Leaf PRO צפוי להיות זמין במחצית הראשונה של ספטמבר.