בית מודרני בסנטיאגו - בריכהבית עכשווי זה תוכנן על ידי אדריכלים DAW. זֶה בית בסנטיאגו ממוקם ביער ירוק גדול, מוקף עצים המוסיפים שני דברים עיקריים לעיצוב הבניין: הצללה יפה ופרטיות. הגן מרווח ומציע הזדמנויות לפעילויות חוץ כגון ספורט או טיול רגלי בטבע. זה נהדר גם לארוחת ערב באוויר הפתוח עם המשפחה. הבריכה, הממוקמת ליד הבית, מוסיפה מעט תוססות באזור ירוק ושלו זה בית בסנטיאגו בְּ. הוא נבנה בחלק השטוף ביותר של הגן, בצל העצים. הוספת המים בתמונה תמיד משנה את הנוף.

קוטג ‘ביער

בית מודרני בסנטיאגו - חזית עץ

הכניסות של הבית ניתן להגיע דרך השבילים שנבנו בקפידה שנסללו באבן. שבילים אלה מחוברים לחלקו החיצוני של הבניין, העשוי גם הוא במידה רבה מחומרים טבעיים. עץ, בטון וזכוכית מהווים את החלק החיצוני של זה בית בסנטיאגו ולהעניק לו מראה מודרני וטבעי. העובדה ש ה בית בסנטיאגו יש לו רק קומה אחת, הוא אפילו מתקרב לטבע במקום להפריד אותו מסביבתו. להיפך, הבניין נראה כחלק מהסביבה.

עיצוב מודרני – בית בסנטיאגו

אדריכלות חדשנית מסנטיאגו - גן

תכנית הקומה בצורת L, מחולקת לשלושה חלקים בהתאם לרמת הפרטיות של התושבים. האזור הפרטי ביותר מוסתר יותר ומציע אבטחה, לעומת השניים האחרים, הנפתחים לעולם והנוף היפה מבעד לחלונות הגדולים וקירות הזכוכית. לגבי הפנים של הבית באשר לזה, הוא גם עכשווי, מעוצב בצבעים טבעיים חמים. הרבה אור מגיע מבעד לקירות הזכוכית וגורם לחדרים להיראות שטופי שמש ומזמינים. בעוד שעל החזית הצבע החם הכהה של העץ עומד בניגוד לבטון החיוור ושניהם משתלבים עם הגן הירוק שמסביב. זוהי תמונת ההרמוניה בין מבנה לטבע.

אדריכלות מעניינת - גג מגן מעץ