בית מודרני-usa-build

מוקפת עצים וצמחים, באמצע דרום מערב מישיגן ובגבול עם אינדיאנה, נמצאת א בית מודרני ממוקם ליד אגם מישיגן. הבית נמצא באמצע הטבע ובכל זאת העיר נמצאת בהישג יד. בעלי בתים יכולים להירגע במקום שקט ללא הפרעה בסוף השבוע. חיפשת את השטח הנכון במשך זמן רב, שם לא רק יש לך נוף יפה של היער, אלא גם של המים. השילוב של אגם ויער היה תנאי הכרחי חשוב לבניית בית חלומותיה.

בית מודרני עם חזית עץ

אח מובנה-ספסל-מודרני-בית-ארה

א בית מודרני באמצע היער חייב להיות בעל מבנה טבעי – וכך החליטו האדריכלים על בניין בן קומה אחת. בצד הצפוני, הכניסה מוגנת בקיר עץ מיוחד ובכך מגינה על השטח הפרטי של התושבים, בעוד שבחלק הדרומי החזית מזוגגת בנדיבות ובכך נפתחת אזור המגורים. המטבח, חדר האוכל והסלון מציעים נופים מרגשים של הסביבה והמרפסת המוזרה מבטיחה זמן נעים בחיק הטבע. שלושת חדרי השינה שמורים היטב. מרכיבי העץ של החזית נמצאים בהרמוניה עם הסביבה ומעניקים למבנה מראה טבעי.

בית מודרני עם חזית מזוגגת

מודרני-נופש-בית-ארה

באזור המגורים צריכת העץ מושכת מיד את העין. הריהוט, לוחות הקיר ואפילו חלקית התקרה עטופים בעץ. אתה מרגיש בבית בזכות ערכת הצבעים הניטרלית – אפור ובז ‘. בכניסה יש אזור נעים עם ספסל ואח. המטבח המאובזר ושולחן האוכל מעץ יוצרים חיבור ויזואלי לאזור החיצוני. הדגש הוא על הנעימות והנוחות של העיצוב. וילון העץ בצד אחד של הבית יוצר יחסי גומלין מעניינים של אור וצל באזור המגורים. א בית מודרני בים, של ה אדריכלים Brininstool ו- Lynch מעוצב המזמין אותך להירגע.

 חזית זכוכית לריהוט סלון בסגנון אפור בז ‘

 חזית בז '-אפור-סלון-ריהוט-זכוכית

מטבח מאובזר מודרני ושולחן עץ כהה

מטבח בית-יער-מודרני

אדריכלות מודרנית – חזית עץ

בית מודרני-עץ-ארכיטקטורה מינימליסטית

בית נופש בן קומה אחת בארצות הברית

אלגנטי-תריסי עץ-נופש בית-ארה

חזית זכוכית עם תאורה מודרנית

חזית חד-קומית-אלגנטית-חזית