בית מודרני-מינימליסטי תמונות: ניק גרנלאס

בחלק הצפוני של מלבורן יש א בית מודרני, שפרויקט הבנייה שלו הוא דוגמה מצוינת לאדריכלות בת קיימא. הבניין מעוצב מתוך מחשבה על מינימליזם ובהתאם לעקרונות הבסיס של פרויקטים עתידניים. החזית פונה צפונה, החצר האחורית שמורה היטב – שלושת הילדים הקטנים של המשפחה יכולים לשחק שם.

בית מודרני עם פאנלים סולאריים

חלונות זכוכית מודרניים בחזית הבית תמונות: ניק גרנלאס

א בית מודרני נבנה על המדרון וכולל פאנלים סולאריים – הדבר מבטיח מספיק אנרגיה לתושבים. בית ישן שעמד ליד הבניין החדש הפך לאזור ילדים. הוא שמר על בנייתו המקורית. האדריכלים באנדרו מיינארד החליטו בדמיון להפוך את הבניין החדש להרחיב ומעניין – זהו ריענון נחמד לבניינים נמוכים אחרת במלבורן, אוסטרליה. כדי שהבנייה המודרנית תקבל כמה שיותר אור שמש, קיר אחד זוגג אסטרטגית עם הרבה זכוכית. פנים הבית היה גם מודרני מאוד והוחלט מבחינת המינימליזם – לוחות עץ גורמים לבית להיראות גדול וקליל יותר. גרם מדרגות לולייני מעניין מחבר בין הקומה הראשונה והשנייה. הבית נפתח לגינה דרך דלת זכוכית מעניינת.

בית מודרני על מדרון

מודרני-עיצוב פנים-אזור מגורים-מינימליזם תמונות: ניק גרנלאס

א בית מודרני מ אנדרו מיינארד ההתקנה הוכחה כמשימה קלה. המבנה המינימליסטי היה בהרמוניה עם הפנים המודרני. אין ספק שזוהי בנייה חדשנית ופרויקט מעניין המנצל את ההתקדמות הטכנית. הבית מראה את הקשר ההדוק לטבע – ניתן לראות זאת הן בחזית הנטועה בשפע והן בפנים באמצעות ערכות הצבעים הטבעיות. המיקום הנוח והבנייה הגבוהה בשל המדרון מציעים נוף טוב יותר של הסביבה. בחוץ, שני הבתים – הישן והחדש – מחוברים באמצעות מרפסת חיצונית. זהו בית מושלם למשפחה גדולה שאוהבת בחיק הטבע ושהילדים יכולים לקבל עושר משלהם.

לוחות עץ – עיצוב פנים מודרני

מודרני-מינימליסטי-בית-עיצוב פנים תמונות: ניק גרנלאס

אדריכלות בת קיימא – בניית בתים

מודרני-ידידותי לסביבה-אדריכלות-בניית בית תמונות: ניק גרנלאס

בית על מדרון – רעיון שיפוץ

מודרני-אדריכלות-טרסה-בחוץ תמונות: ניק גרנלאס

הרחבת בית – אדריכלות ידידותית לסביבה

מעניין-בנייה-פרויקט-מודרני-אדריכלות תמונות: ניק גרנלאס

כניסה מעניינת עם דלת זכוכית

כניסה גדולה לדלת זכוכית הזזה לבית תמונות: ניק גרנלאס

בית מינימליסטי באוסטרליה

מינימליסטי-בניין-בית-מודרני-אדריכלות תמונות: ניק גרנלאס

בית על שפת ההר

שרטוט הבית המודרני