בריכת בית החלומות דרום אפריקה

זו מצוינת בית עם בריכה הוא הבית החדש לזוג מבריטניה הגדולה. הם עברו לקייפטאון שבדרום אפריקה ושכרו את סוטה אדריכלים לתכנן עבורם בית חדש. הבית נבנה בשבע מפלסים שונים, כך שתוכלו ליהנות מהנוף היפה של ההרים. הקומות התחתונות של המבנה הקיים נבנו מחדש לחלוטין, בעוד שהקומה העליונה נהרסה והוחלפה בשתי קומות נוספות.

בית עם בריכה מציע נוף נפלא

נוף מגורים אזור מגורים פתוח

המיקום היפה נתן השראה לאדריכלים לעיצובם. ההרים ברקע מנוגדים לצבעים הכהים של החזית, אשר באופן אוטומטי מושך את תשומת הלב של כולם לארכיטקטורה היפה. הסביבה עוצרת נשימה ואתה יכול לראות מים ויער, השמש זורחת כל השנה ואתה לא צריך הרבה יותר בשביל להיות מאושר. זֶה בית עם בריכה  מאופיין בעיצוב מעניין – נוצר משחק מרגש של אור וצל והבניין נראה יותר מעניין כתוצאה מכך. אזור המגורים פתוח לחלוטין, הקירות הדרומיים והמערביים מזוגגים לחלוטין, כך שתמיד תרגישו קרובים לטבע.

בית עם בריכה – פנים מודרני

מרתק-מודרני-אדריכלות-זכוכית-תקרה-בית

האדריכלים של סוטה יצאו עם תשומת לב רבה לפרטים בעיצוב הפנים בית עם בריכה.  בעוד שהחזית מכוסה באלומיניום, אזור המגורים נראה נעים ומזמין. מבפנים שחורים והרבה זכוכית שימשו גם בפנים. הריהוט מפואר ונוח, ולוחות קיר מעץ מאגוז מוסיפים לאווירה הביתית. תאורה מעוררת השראה ומודרנית מציבה מבטאים ומדגישה שוב את המשטחים הנוצצים. גרם מדרגות עץ אלגנטי ‘מרחף באוויר. המטבח מאובזר בכל מה שצריך. גרניט ושיש מועדפים על הריצוף. אמבט סופר אלגנטי ונוף נהדר מבטיחים הרפיה מלאה בחדר הרחצה.

צלם: אדם לטש

עיצוב פנים – OKHA

עיצוב מסדרון פנטסטי

חלומי-מסדרון-עיצוב-בית-סוטה-אדריכלים

בריכה חיצונית

בריכת חופה בית חלומות בחוץ

בית עם חזית זכוכית לבריכה

חזית זכוכית לבית עם בריכה

פנים מודרני בבית חלומות

גרם מדרגות-עץ-עיצוב מודרני

נוף לגג אוקיינוס ​​דרום אפריקה

נוף לגג אוקיינוס ​​דרום אפריקה