בית חוף מודרני-בריכה גדולה

א בית עיר מודרני שוכנת על חוף קייפטאון, דרום אפריקה. האדריכלות המודרנית המצטיינת היא פרויקט של סטודיו האדריכלות SAOTA, הידוע בעיצובים האלגנטיים והמפוארים שלו. הפעם המעצבים המוכשרים עלו על עצמם – הבית מרווח, נוח ומשלב בנייה מודרנית עם פנים אופנתי.

 בית חוף מודרני עם נוף מעולה

חזית מזוגגת-חוף-בית-SAOTA

א בית חוף מודרני כמובן, יש לה בריכה חיצונית גדולה עם אזור פטיו מקביל, שבה לא חסר דבר – ממיטת נוח נוחה, כסאות נוח ושולחן. הכל מתוכנן כך שתוכלו להירגע לגמרי וליהנות מהנוף היפה. הבית נפתח לאזור שמסביב – אתה יכול לראות את האוקיינוס, ומהצד השני אתה יכול לראות צמחייה ירוקה וסלעים. המיקום עוצר הנשימה העניק השראה לאדריכלים לעיצוב שלך ועיצבת חזית מזוגגת בנדיבות. הבית מוקף בחומה לבנה גבוהה כך ששום דבר לא יפריע לתושבים.

בית חוף מודרני עם עיצוב פנים מסוגנן

עיצוב פנים מפואר-מודרני-חדר אוכל א בית חוף מודרני  מ SAOTA צריך להיות בעל עיצוב פנים מודרני. אזור המגורים הוקם בשני מפלסים – ספת עור חומה גדולה ושולחן קפה למטה, ואי מטבח מודרני עם שולחן אוכל לבן עגול למעלה. גרם מדרגות עץ מוביל לקומה השנייה, המגנה על השטח הפרטי של הבעלים. אתה יכול להתבונן בניגודים יפים בפנים – הריהוט משולב במיומנות. שחור, לבן וחום הם הצבעים המועדפים, כאשר אדום משמש כמבטא. יצירות אמנות מעניינות רבות מושכות תשומת לב, הן מבחוץ והן מבפנים. על מנת שהעיצוב יוכל להשתלב טוב יותר, הותקנה תאורת תקרה כך שניתן להגדיר מבטאים גם בערב. הבריכה אינה יוצאת דופן – מערכת תאורת לד מודרנית מבטיחה שתוכלו לשחות בערב. זהו בית סוף השבוע המושלם בו תוכלו לנוח מחיי היומיום.

עיצוב פנים מודרני – בית חוף בדרום אפריקה

מיטת כיסא שוכב סטרנהאוס

חדר אוכל מסוגנן עם תמונות

חלל פתוח-אזור מגורים-עיצוב-ריהוט-רעיונות

רעיונות לריהוט לסלון

אזור מגורים מודרני-מעניין-ריהוט-מעניין

יצירות אמנות ופסלים כקישוט

מודרני-פנים-אדריכלות-SAOTA-אדריכלים

בית חוף עם נוף נהדר

מיטת כיסא שוכב סטרנהאוס

בית חוף מבית SAOTA אדריכלים

חזית זכוכית-גינה-גדולה-חוף-בית-סאוטה

חזית מזוגגת ובריכת שחייה חיצונית

בית חוף בריכת שחייה אדריכלות מודרנית

ריהוט גן אלגנטי לבן

ריהוט מרפסת מפואר בית נופש בריכת שחייה

בית חוף מודרני עם חזית זכוכית ונוף נפלא לים