עיצוב אלגנטי - בית מינימליסטי

tecARCHITECTURE הוא סטודיו לעיצוב עם סניפים בלוס אנג’לס ובשוויץ שעובד על פרויקטים בינלאומיים באירופה, ארה”ב ואסיה. אחד הפרויקטים שלך הוא מטה ארכיטקטורה –אדריכלות מינימליסטית ב Ermatingen, שוויץ. הבית בר קיימא תוכנן בשנת 2008 והוא ממוקם בבלגיה, באזור מיוער. חזית העץ עוצבה בהרמוניה עם הסביבה ובדרך זו נוצר חיבור הרמוני בין האדריכלות המודרנית לטבע. הבית הידידותי לסביבה היה מבודד בקש, וזה לא רק פרקטי אלא

אדריכלות מינימליסטית – עיצוב ידידותי לסביבה

בית מינימליסטי מודרני

הבית בן שלוש הקומות הוא דוגמה מצוינת לכך אדריכלות מינימליסטית. המרתף מעוצב בצורה פתוחה יותר, קיר מזוגג סוגר בצורה חלקה את האזור הפנימי והחיצוני. בקומת הקרקע יש סלון מרווח, מטבח אלגנטי וחדר אוכל – לכולם אפשר להיכנס מהכניסה הקדמית והאחורית. בחצר האחורית יש גינה עם פינת אוכל נעימה ובריכת שחייה חיצונית. הקומה השנייה כוללת את חדרי השינה והיא מעוצבת כאזור פרטי להירגע.

אדריכלות מינימליסטית מודרנית בשוויץ

עיצוב סלון מודרני ואלגנטי

מטבח גדול ואלגנטי

הפנים בבית מודרני ואלגנטי. ריצוף כהה ותקרות מקוריות מאפיינות את עיצוב הפנים. ה אדריכלות מינימליסטית ידוע בחללי הפנים האלגנטיים ובית זה אינו יוצא מן הכלל – מטבח לבן וסלון מפואר עם ריהוט שחור ואח. ערכת הצבעים הניטרלית בחדרי השינה היא בעלת השפעה מרגיעה.

מאת ק.ה כריסטובה

פנים מינימליסטי עם קירות צבעוניים

פנים מודרני מינימליסטי

עיצוב מטבח מינימליסטי מודרני לבן

עיצוב מטבח מודרני - לבן

בית מינימליסטי עם חזית זכוכית

חזית זכוכית אלגנטית - בית מינימליסטי

בריכת שחייה בחצר האחורית

בריכת שחייה בגינה