עיצוב יאכטות vripack בגרסה המקבילה של לנדרובר על המים

עיצוב היאכטות של רוק אקספלורר על ידי סטודיו העיצוב Vripack הוא בהשראת העמידות והחוסן של לנד רובר. היאכטה מציעה שילוב של יוקרה ומיומנות. קשתה הגבוהה והישרה מתייחסת בחן אל הים הסוער, בעוד שהאחור התחתון מספק גישה ישירה למים. זה גם במרחק צעד אחד מחדר השינה הראשי מכיוון שבתא יש קיר מתקפל. ניתן להפוך זאת למרפסת בהתאם.

עיצוב יאכטה חדשני עם אלמנטים אלגנטיים

עיצוב יאכטות מרשים עם חלונות ותכונות יוקרה גישה לתא המים

בסך הכל, גוף הפלדה המתכוונן במהירות ומבנה העל מאלומיניום מציעים שטח פנימי וחיצוני הרבה יותר מרוב סירות היוקרה, כולל שלוש בקתות אירוח נוספות ומרפסת שמש מרווחת עם אמבט עיסוי. הודות לשני מנועי Caterpillar C12 של 1000 כוחות סוס, המנוע יכול להגיע למהירות מרבית של 16 קשר, מהירות שיוט של 12 וטווח של 3,000 מייל ימי. זה מאפשר לים להפוך את עצמו לביתכם הים תיכוני בזמן שאתם חוקרים את נופי הים.

הלוגו של סלע היאכטות דלאוור עם אותיות לבנות גדולות על הגב

עם עיצוב היאכטות שלה, סירת הפאר עם השם “ROCK” היא רכב השטח של הים. עם זאת, הסירה באורך 24 מטר, שתוכננה על ידי הסטודיו ההולנדי Vripack, מתמתנת בחמימות של פנים מישוש ומציעה הרפתקה נוחה. רוק אקספלורר הושק בתערוכת הסירות של קאן 2018, שם הופיעה לראשונה בינלאומית. שם קנה אותו הבעלים הנוכחי, שהתרשם מעיצוב היאכטות, מתוכנית הקומה הרחבה והפתוחה וקווי הראייה ללא הפרעה..

תרגיש בבית הרחק מהבית

סיפון יאכטות יוקרתי עם שמפניה ופרטים יפים כגון שולחן אוכל וישיבה

מעל הכל, לסטודיו העיצוב ההולנדי Vripack יש גישה יצירתית, הוליסטית ושיתופית. בשילוב עם היזמים הטורקים “Evadne” ומנהלי הפרויקטים “Tufan and Brothers”, התוצאה הפכה לחזקה ומרווחת. רוק אקספלורר מציע 44% יותר שטח פנים ו -49% יותר שטח חיצוני מאשר יאכטה יוקרתית ממוצעת או דומה.

עיצוב יאכטות מודרני עם פנים מפואר המורכב מכורסת ספה לשטיח ספה

הסירה המודרנית מתאפיינת גם בעיצוב פנים מפתה, שבו בדים וריהוט מובנים יוצרים ניגוד למשטחי עץ מייפל וצורות תלת מימד זוויתיות. זה באמת בית מסביר פנים עם עיצוב יאכטות נהדר. הבעלים רוצה לבלות שבועות רבים על הסיפון ולהשתמש בו כדי לחצות את הנמלים האינטימיים של הים התיכון.

חיבור קבוע לים

יחידת הורים עם דלת מתקפלת לים עם נוף המציע גישה ישירה למים

בנוסף לחלל הפנימי הדומה לדירת לופט עכשווית, ליאכטה קשת ישרה גבוהה להתמודדות עם ים סוער וירכתיים נמוכה כדי להקל על הגישה למים. החיבור ללא הפרעה המעוצב להפליא לים הוא פרט חשוב בעקביות, מסביר מעצב וריפאק רובין דה פריס..

חלונות זכוכית מחזירי אור כציוד לסירות יוקרה עם סיפונים גדולים והגנה מפני נפילות

הצוות הוסיף גם הרבה זכוכית על הסיפון עם חלונות בגובה מלא. אלה מציעים נופים ללא הפרעה בכל מקום בו אתה נמצא על הסיפון. בפינת האוכל יש גם אחת מחלונות הזכוכית הגדולים ביותר על סיפון יאכטה באורך 24 מטר המציעה נוף פנורמי בזמן שהותכם בבקתה של הבעלים. מרפסת פרטית משלימה גם את הנוף המרשים של 180 מעלות. שלוש בקתות אירוח נוספות ומערבולת על מרפסת השמש מסיימים את עיצוב היאכטה הייחודי.

עיצוב יאכטות סלע במים בצבעים אפורים ובצורות מודרניות

כפי שצוין לעיל, רוק אקספלורר, עם גוף הפלדה ומבנה העל מאלומיניום, יכול להגיע למהירות מרבית של 16 קשר. היאכטה המפוארת משיגה גם מהירות שיוט מכובדת של 12 קשר. זה מופעל גם על ידי שני מנועי CAT C12 עם 1000 כ”ס ומציע טווח טרנס -אטלנטי של 3000 ננומטר.

*אתר מעצבים

כורסאות מרופדות עם כריות וכיסאות על סיפון היאכטה עם ג'קוזי

מרפסת גדולה על סיפון סלע היאכטות היוקרתי של vripack בעיצוב יוצא דופן

עיצוב מודרני לחבלים על היאכטה העשויה מתכת יקרה