מאת מייקל מירושקין ואלן מירושקינה – עיצוב גיאומטריקס, מוסקבה רוסיה

עיצוב סלון - ריהוט שיק אורבני

זֶה עיצוב פנים שיק אורבני ניתן למצוא במתחם הדירות היוקרתי שובלובסקי פרימה במוסקבה. מעצב רוסי עיצוב גיאומטריקס שיפצו את כל חלל הדירה והתוצאה היא אולטרה מודרנית, אלגנטית ומסוגננת. אם אתה רוצה להשיג סגנון אורבני מתוחכם דומה בפנים הבית שלך, אז דירה זו יכולה להוות השראה שימושית.

לוח אלגנטי בשחור -לבן הוא הבסיס לעיצוב הפנים השיקי העירוני הזה.

עיצוב סלון יוקרתי במוסקבה

הגורם המאחד בדירה מפוארת זו הוא עיצוב השחור -לבן הניגודיות החזקות של עיצוב הפנים. המעצבים שילבו מגוון רחב של משטחים, מרקמים ודוגמאות מנוגדים בכל הדירה, אך הרקע המונוכרומטי הוא זה שמפגיש את הכל. התוכנית המתקבלת היא הרמונית ואלגנטית. אין כאן ויתור להיסטוריה, כל ההיבטים של עיצוב הפנים והריהוט מתייחסים למודרניות. עם זאת, זה יכול להיחשב מודרני קלאסי עם סגנונות שעמדו במבחן הזמן וימשיכו לעשות זאת. כתמי צבע מוגבלים היו ב עיצוב פנים שיק אורבני הציג להוסיף אנרגיה ומגע אישי. למשל, תמונה מסוגננת של צעירה מעטרת קיר חדר שינה, כמו שולחן ורוד ודובונים צבעוניים. בסלון, ריהוט חום מוסיף מגע מזמין וחם לאווירה.

זֶה עיצוב פנים שיק אורבני נותן הצהרה עיצובית משוכללת

עיצוב פנים אורבני שיק - סלון

דוגמאות גיאומטריות משלימות בחדר הרחצה כמו גם מוטיבים של פרפרים אקראיים שמרככים את האפקטים ומבהירים את האווירה. עץ כהה מוכנס גם לתוכנית העיצוב, וכך גם מספר יחידות הדגשה בכרום. המשטח המלוטש של האובייקטים המתכתיים הבהירים הרבים מגזים בהצהרת עיצוב פנים מודרניסטית זו ומוסיף דינמיות באמצעות שפע ההשתקפויות המשתנות.

פינת אוכל לבנה בדירת יוקרה

למרות שמודרניסטי בעליל, אין שום דבר מינימליסטי בקונספט. זה יוצר רושם חיובי גדול ושופע. הבית מיועד לאנשים שנהנים מנוחות ורוצים להיות מוקפים בחפצים וחפצים מרתקים. המעצבים דאגו לאהבת לקוחותיהם להצהרות העיצוב הגדולות. הדירה מלאה בהם. אם אתה רוצה ליצור סביבת מגורים מודרנית דומה, יש כאן הרבה רמזים ויזואליים שיעניקו לך התאמה אישית שיק אורבני להשיג עיצוב פנים.

מאת ג’אז

סלון מפואר עם ריהוט אופנתי אורבני

 מטבח לבן מפואר

עיצוב פנים שיק אורבני במוסקבה

רעיון מטבח לבן מפואר

מדף עץ מבריק מעניין בחדר השינה

קישוט קיר לחדר השינה - עץ ואורות

חדר שינה מפואר - עיצוב בשחור לבן

  עיצוב סגול בחדר הילדים

חדר ילדים עם עיצוב רהיטים סגולים

קישוט קיר נהדר

עיצוב פנים שיק אורבני- ציור קיר נהדר

שיק אורבני – עיצוב אמבטיה מודרני

שיק אורבני - עיצוב אמבטיה מודרני

פנים חדר אמבטיה מפואר

אורבני שיק - פנים אמבטיה מפואר

עיצוב אמבטיה מפואר זוהר