רעיונות לגבינות ויין-טיפים-אוכל-יין אדום-יין לבן

אניני טעם אמיתיים יודעים איזה יין הולך הכי טוב עם איזה אוכל. שילוב מיוחד כאן הוא יין וגבינה. אם אתה חדש בתחום זה וממש מצאת את השילוב הזה בעצמך, בוודאי עדיין לא תהיה בטוח. אבל כדי שתמיד תדעו מה הולך הכי טוב זה עם זה מעכשיו, יש לנו אחד היום גבינה ויין רשימה שמראה לכם במה אתם יכולים לשלב בביטחון אחד עם השני. אנו מאחלים לכם ערבים מהנים עם מנות גבינות טעימות!

פרמזן ורוזה בשילוב של גבינה ויין

גבינת ויין פרמז'ן-רוזה-מגישים-תזונה-חטיף

גבינת פרמזן, לעומת זאת, הולכת טוב יותר עם רוזה טוב. אפשר גם לשלב גבינה ויין עם חומוס ולחם שטוח ולהפוך את כל הטעם למשהו מאוד מיוחד. תהנה מהערב שלך עם גבינה ויין עם בן זוגך או עם חברים. ואז ליהנות מזה עוד יותר כיף!

גבינה ויין – גאודה ושרדונה

גבינה ויין גאודה-שרדונה-יין לבן-רעיון-צרפת

את הגבינה הפופולרית כדאי לשלב עם יין לבן. שרדונה הכי טוב בשביל זה. אנשים בורגונדים משתמשים בשילוב זה במשך מאות שנים, כך שתוכל להיות בטוח שאתה עושה את הבחירה הטובה ביותר. ליין טעם די נייטרלי, המבטא את זה של הגבינה בצורה נפלאה. הגבינה והיין הזה הם זוג חלומות אמיתי!

גבינת שרדונה וגבינת קממבר עם יין

גבינה-יין-קממבר-יין לבן-שרדונה-אנין-קינוח

היין הלבן משתלב לא רק עם גאודה, אלא ניתן לשלב אותו גם עם קממבר טעים. גם היין וגם הגבינה בטעם אדמה הם די שמנת ומשתלבים טוב ביחד. לא משנה אם תאכלו את הגבינה ישר או תשתמשו בה כמרכיב למרק או לרוטב חריף – תתאהבו במשחק הגומלין בין הניחוחות המיוחדים של גבינה ויין.!

גבינת צ’דר

גבינות-יין-צ'דר-טמפרנילו-קברנה-סוביניון-זני יין אדומים

לאחר שהחלטת על צ’דר, תוכל לבחור בין שני סוגי יין שתוכל לקבל לערב הגבינות והיין שלך. זהו יין אדום בכל מקרה. הטמפרנילו והקברנה סוביניון מיועדים. שני הסוגים הם יין אדום חזק שבשילוב עם צ’דר מפנק את החושים. תוכלו לקרוא עוד על צ’דר במאמר זה.

ברי וריזלינג

גבינות-יין-ברי-שמנת-ריזלינג-עצות יין לבן

היין הלבן של הריזלינג מכונה לעתים קרובות מתוק, וזה למעשה לא נכון. יותר נכון לקרוא לזה פירותי. למרות שתמצא אותו לפי הטעם, היא הליווי הטוב ביותר לגבינת הברי הפופולרית. אפשר לאכול את השילוב הזה של גבינה ויין על ידי הוספת כרוב כבוש או צ’יפס.

היין הנכון לגבינת “גרוייר”

גבינה-יין-גרוייר-חריף-שרי-לבן-שילוב יין

הטעם האופייני לסוג גבינה פופולרי זה הוא מתוק אך גם אגוזי בו זמנית. זה הופך אותו לחבר המושלם ליין לבן שרי. אם כבר שלחתם את ההזמנה למסיבת גבינות ויין, תוכלו לקבל גם פופקורן מלוח או גבינה וכל המוצרים עם חמאת בוטנים או שוקולד. זה באמת מוציא את הטעם.

אכלו גבינה ויין – יין גורגונזולה ואגוז מוסקט

גבינה-יין-גורגונזולה-אגוז מוסקט-יין-מתוק-עובש-גבינה-עצות

יין מוסקט הוא שוב הזן הטוב ביותר עבור הגורגונזולה. יין זה הוא יין קינוח, שהוא גם די מתוק מסיבה זו. כי יין קינוח צריך להיות מתוק לא פחות מהקינוח או אפילו מתוק יותר. אתה יכול גם להגיש עוגת תפוחים או גלידת וניל. השתמשו בגבינה ויין כקינוח ובסיום המושלם לארוחת הערב.

שלב יין ואוכל בצורה הנכונה – הבוראטה

גבינה-יין-בורטה-שמנת-איטלקית-מגוון-ברוט-רוזה-שמפניה

הבוראטה היא גבינת שמנת איטלקית שתוכלו להגיש עם רוזה ברוט או שמפניה. הגבינה השמשית משתלבת בצורה מושלמת עם היין המבעבע הנוצץ.השילוב מובטח שלא יאכזב. אז, כפי שאתה יכול לראות, גבינה ותוסס גם הם בחירות מצוינות.

גבינת כבש מנצ’גו כגבינה ליין

גבינה-יין-מנצ'גו-גבינת כבשים-ורדג'ו-סוביניון-בלאן-יין לבן-רעיון-לבנדר

הגבינה המתובלת הזו עשויה מחלב כבשים ובעלת טעם לוואי אגוזי. זה הופך אותו למושלם שוב עבור זן יין פירותי הכולל את ורדחו וסוביניון בלאן. ניתן להגיש ירקות שהוכנו פריכים גם עם גבינה. אתה יכול גם להרכיב סט מתנה של גבינה ויין לחברים. אני בטוח שתאהב את זה!