פירות על הגריל קינוח פירות קינוח-רוטב לימון-יוגורט

אין ספק שתפתיע לטובה את אורחיך אם תציע להם פירות אקזוטיים היישר מהגריל. פירות על הגריל – זהו באמת קינוח פירות יוצא דופן שיהפוך את חייכם למעט מתוקים יותר. התנסו בפירות אקזוטיים על הגריל, לא תתחרטו!

לפני שאתה יוצא לעבודה ומתחיל לצלות, עליך לנקות היטב את ציוד הגריל שלך. כך אתה מקבל את המינון המרבי של הארומה והטעם מהפירות שלך!

מרכיבים הכרחיים לפירות על הגריל

פירות על הגריל שקשוקה-פירות-קינוח-טופי-פונדו

המרכיבים החשובים ביותר לגריל הפירות הם כמובן הפירות. בחר פירות בשלים. הנפוצים ביותר הם תפוחים, אגסים ואננס, אבל יש רשימה שלמה מלבדם. כמעט כל סוגי הפירות האקזוטיים שיכולים לעמוד בטיפול החום הארוך יותר על הגריל מתאימים.

פירות על הגריל רעיון קינוח פירות שקשוקה

אתה יכול גם לנסות פירות פום ואבן (אפרסקים, משמשים, נקטרינות, שזיפים, דובדבנים), אבל בבקשה, אתה צריך להיות זהיר יותר עם סוגי הפירות האלה! אתה רק צריך לבלות קצת זמן על הגריל! הביאו מנה חזקה יותר של אקזוטיות עם פרוסות אננס, בננה, פפאיה או מנגו ופירות הדר על הגריל!

כיצד מכינים את הפירות על הגריל?

פירות-שקשוקה-גריל-קינוח-גבינה

חותכים את הפירות לפרוסות דקות – ככל שהדק יותר דק כך הוא ייאפה טוב יותר. לאחר מכן מכניסים את הפרוסות למרינדה ומשאירים למשך כ- 20-30 דקות. לאחר מכן מוציאים את הפירות, מייבשים אותם ומצפים אותם קלות בשמן. עכשיו אתה יכול לשים אותם על הגריל. חלק מהמתכונים ממליצים לעטוף את הפרי בנייר כסף מראש, אך לא תמיד הדבר נחוץ.

פירות-ששליקס-גריל-קיץ-עצות-פירות

כמו כן, עליך להיזהר בעת הטיגון – לחלק מהפירות לוקח פחות זמן לטיגון מאחרים. זה מובן וברור לחלוטין. למשל תפוחים לוקחים בערך 5 דקות ובננות – 8-10 דקות. בסוף אפשר לפזר את הפרי בסוכר חום למנת מתיקות כפולה. עשבי תיבול מתאימים הם גם קינמון, ג’ינג’ר, וניל ואגוז מוסקט. ניתן גם להוסיף שוקולד, שמנת, אבקת סוכר או סירופ פירות. הפיתויים המתוקים האלה הם קינוחים מצוינים; אתה יכול גם לשתות איתם יין לבן צונן!

יש לכם כבר תיאבון לפירות על הגריל? אני כן!