מרפסת עץ-מרפסת-רעיונות-מודרניים-גינה-עיצוב-

תן לעצמך להיסחף מזה רעיונות למרפסת עץ ומרפסת לעורר ולעצב את מרפסת העץ שלך בגינה בהתאם להצעות המקוריות האלה.

הרחב את הסלון שלך בחוץ בגינה על ידי בניית סיפון עץ מסביב לבית וליצור בו פינת ישיבה נעימה. אם אתה רוצה לשמור על אזור הישיבה מכוסה, תוכל להקים ביתן פתוח. אז אתה מוגן מפני גשם ושמש.

רעיונות למרפסת עץ ומרפסת לכל עונות השנה

מרפסת עץ-מרפסת-רעיונות-מודרני-גינה-עיצוב-בלעדי-בריכה

ה רעיונות למרפסת עץ ומרפסת לא מיועדים רק לקיץ. אל תעזוב את מרפסת הגן שלך לאחר סיום הקיץ. אתה יכול לבנות בור אש ולהישאר בחוץ למרות הערבים הקרים. הניחו ספסלים סביב האח שלא יפריעו לנוף הגן.

רעיונות למרפסת עץ ופטיו בעיר

מרפסת עץ-מרפסת-רעיונות-מודרניים-גינה-עיצוב-סגנון כפרי-פרטיות-הגנה-גדר

אפילו בתנאי עיר, אתה יכול לקבל את רעיונות למרפסת עץ ומרפסת להשתמש. הגדר את גבולות פינת הישיבה שלך במרפסת עם אריחי אבן ואדניות. שתלו כמה שיותר פרחים ותהיה לכם פיסת גן עדן באמצע הג’ונגל העירוני.

נסיגה פרטית

מרפסת עץ-מרפסת-רעיונות-מודרניים-גינה-עיצוב-בריכה-טרקלין-קירוי

סיפון העץ המוזר בחצר האחורית יוצר אווירה אידילית ומוסיף סגנון לעיצוב הגינה. ניתן להניח על המרפסת שפע עציצים עם צמחים.

עיצוב עגול

מרפסת עץ-מרפסת-רעיונות-מודרניים-גינה-עיצוב-סגנון בית-בריכה-כפרי

ה רעיונות למרפסת עץ ומרפסת להציג עיצובים בצורות שונות. דוגמה אחת היא המרפסת בעלת צורה עגולה. מבנה זה פשוט ומאפשר הרבה יצירתיות. באזור העגול תוכלו להקים פינת ישיבה נעימה בה תוכלו לבלות עם משפחה וחברים.

סיפון עץ בעיצוב פשוט

רעיונות לסיפון עץ ומרפסת בעיצוב מדרגות הגן

סיפון עץ יכול גם להיראות מרשים למדי בעיצוב פשוט. להשפעה ניכרת ניתן לבנות פלטפורמת עץ כמעט בגובה הרצפה ולהקים מעליה פלטפורמה כך שאפקט רב-מפלסי יבוא לידי ביטוי. במקרה זה, הספסלים המובנים לנוחות רבה יותר יהיו מעשיים מאוד.

עיצוב חכם מעץ עץ

רעיונות מרפסת עץ ומרפסת בגינה צורות עגולות

ה רעיונות למרפסת עץ ומרפסת אולי נראה פשוט, אבל למעשה די מרשים. דגם מומלץ מאוד הוא סיפון עם הרבה פינות, עקומות וביתן על גבי זה. מודל רב תכליתי כזה תמיד יביא סגנון לגינה שלך.

עיצוב גינה סביב סיפון העץ

רעיונות מרפסת עץ ומרפסת בגינה צמחים מטפסים

הצבת סיפון עץ בחצר שלך לא בהכרח אומרת שתאבד שטח יקר. בנו פרגולה מעל אזור הטרקלין ותנו לצמחים מטפסים לצמוח עליה. אז תהיה לך פינה נעימה וירוקה בגינה שלך.

נוף פנורמי ללא מכשולים

רעיונות מרפסת עץ ומרפסת בנוף הגן

הישאר קרוב לגובה הקרקע ובנה את מרפסת הגן רק צעד אחד גבוה יותר. בדרך זו תוכלו ליהנות מהסביבה ללא כל מכשולים, תוך ישיבה נוחה על כיסא הגן.

סיפון עץ פתוח

רעיונות מרפסת עץ וטרסה בגינה

רוב רעיונות למרפסת עץ ומרפסת בגינה יפים במיוחד מכיוון שהם מציעים תחושה משחררת. צור את מרפסת הגן שלך בחוץ, הרחק מהבית. בנה ספסלים בצד אחד והשאיר את הצד השני פתוח, כך שתוכל ליהנות מנוף הגן.

בנה את סיפון העץ באופן אסטרטגי

רעיונות לשתילת חפיסות עץ וטרסות בגינה

שים סוכן בצד המערבי של מרפסת הגן. אז אזור זה יהיה מקום נוח גם בימים החמים ביותר. כלול אלמנטים נוספים לעיצוב סיפון העץ, כגון מקום לאמבט עיסוי או לבית כלבים בפינה.

מרפסת גן עם אמבט עיסוי

רעיונות למרפסת עץ ומרפסת בג'קוזי הגן

כמה רעיונות למרפסת עץ ומרפסת מכילים אלמנטים יוקרתיים כגון אמבטיה פתוחה, אגן מים או ג’קוזי. הניחו את המערבולת בפינת מרפסת העץ ותיהנו מהשקט והשלווה. זה יהיה מאוד נוח אם ניתן לגשת למרפסת עם הג’קוזי מכמה מקומות.

מרפסת גן בעיצוב אופנתי

רעיונות מרפסת עץ ומרפסת בביתן הגן

כדי שמרפסת הגן שלך תיראה ומושכת את העין, בנה ביתן בצורת ביתן מעל הסיפון. הצורות המעוקלות והאלגנטיות מהוות את החיבור המושלם בין אזורים פנימיים וחיצוניים. כך שתוכל לנוע בקלות ובנוחות בין הבית לחצר הגן.

בנה סיפון עץ כהדרן

רעיונות לסיפון עץ ומרפסת בתוספת הגן

אם יש לך חדר עם חלונות גדולים שבו אתה יכול ליהנות מהשמש, אבל אתה כל כך אוהב את השמש שאתה בונה סיפון עץ מבחוץ, אז זה הרעיון בשבילך. תיהנו מאור השמש על מרפסת הגן הפתוחה בימי הקיץ החמים.

ביתן על סיפון העץ

רעיונות מרפסת עץ ומרפסת בביתן הגן

ה רעיונות למרפסת עץ ומרפסת לעתים קרובות מאוד להכיל ביתן כהדרן. ניתן לכסות את הגג לפי הצורך ליצירת צל. אתה יכול גם לתת לצמחים מטפסים לגדול מסביב. באופן זה הביתן הופך לחלק מהסביבה הירוקה.

רעיונות למרפסת עץ ומרפסת במרפסת הגן בגינה

רעיונות מרפסת עץ ומרפסת באח הגן

רעיונות מרפסת עץ ומרפסת בסביבה העירונית בגינה

רעיונות מרפסת עץ ומרפסת בגינת החצר האחורית

רעיונות מרפסת עץ ומרפסת בגינת הלבנים