עיצוב מרפסת, פינת ישיבה, כריות נוי מייפות רעיונות

איך הם אומרים? שנה חדשה מזל טוב! וזה תקף גם שלך עיצוב מרפסת 2015. כעת, כשהתחילה השנה החדשה ועדיין יש לך זמן עד האביב, תוכל לנצל את הזמן הפנוי שלך לתכנון עיצוב המרפסת החדש לשנת 2015. כל מה שחלמת עליו ודחית שוב ושוב יכול סוף סוף להיות מיושם. אל תבזבז עוד זמן ותן למרפסת החלומות שלך להתגשם השנה.

עיצוב מרפסת 2015 – כך מעצבים מחדש את שטח החוץ

עיצוב מרפסת 2015 אבני ריצוף פסלים פרחי גן

אם אתה עדיין צריך קצת השראה ורעיונות, אנו מקווים שנוכל לעזור לך בהמשך עם מאמר זה, המדבר על עיצוב המרפסת 2015. אנו נותנים לכם כמה טיפים כיצד לעצב ולשפר את המרפסת שלכם. יש לכך אינסוף אפשרויות וזה לא תמיד דורש את אותו סכום כסף. תהני עם זה המון!

עיצוב מרפסת 2015 – כשרון ים תיכוני לאזור החיצוני

רצפת חצץ בעיצוב מרפסת מעץ מתכת

אתה יכול להעניק למרפסת שלך מראה חדש מבלי להחליף את כל ריהוט הגן לעיצוב המרפסת 2015. כל שעליך לעשות הוא למצוא קישוטים ואביזרים חדשים. אתה יכול אפילו לשנות את סגנון עיצוב המרפסת 2015 בצורה זו. לדוגמה, אתה יכול ליצור את סגנון החוף הפופולרי עם דוגמה מפוספסת בכחול ולבן לכריות המושב. בעזרת אמבטיות צמחים העשויות טרקוטה, תוכלו להשיג כשרון טוסקני אותו תוכלו להדגיש גם בעזרת הצמחים הנכונים. צמחים כאלה הם, למשל, הרדוף, בוגנוויליה, אך גם עצי זית. לעיצוב המרפסת 2015, הביאו את האווירה המרגיעה של המזרח הרחוק למרפסת עם עציץ עם במבוק. עם זאת, זכור כי עליך לאחסן אותם במקום מתון בחורף כדי שלא יקפאו למוות.

עיצוב מרפסת 2015 – טיפוס על צמחים, עצים ופרחים

עיצוב מרפסת 2015 כיסאות עץ גדר ליבנה

באופן כללי, אתה יכול לשנות את כל האווירה במרפסת בעזרת צמחים בלבד. בדומה לאדניות, אתה יכול לחלק קופסאות פרחים ועציצים עם פרחים יפים לעיצוב המרפסת 2015 וליצור מרפסת נעימה. אם המרפסת שלך כוללת מעקה, השתמש בה לקופסאות הפרחים כפי שהיית עושה במרפסת. אם המרפסת שלכם נמצאת בצד הדרומי של הבית, תוכלו לשתול צמחים מטפסים. בנוסף, צרף סורג לצד אחד של המרפסת ותן לצמח לגדול עליו. הפסיפלורה מתאימה במיוחד לעיצוב טרסה שכזה 2015, מכיוון שהיא יכולה לעמוד בחורף הקר וגם נותנת לכם פירות טעימים.

עיצוב מרפסת 2015 – צור גינת עשבי תיבול בעציצים

עיצוב מרפסת 2015 גן עשבי תיבול עציצים פרחים בניחוח צור מרפסת

רעיון מצוין לעיצוב המרפסת 2015 הוא גם גינת עשבי תיבול. אם תמיד חלמתם על גינת עשבי תיבול, אך אין מקום עבורה בגינה עצמה, פשוט הניחו אותה על המרפסת. כאן יש לך בחירה חופשית בין צמחי הצמחים. לבנדר ומרווה יש פרחים יפים, למשל, כך שתוכלו ליהנות מהיופי שלהם וגם מהצד המעשי שלהם. אם תרצה, תוכל גם לברר פרטים נוספים על עיצוב המרפסת 2015 במרכז הגן.

עיצוב מרפסת 2015 – מטבח חיצוני

עיצוב מרפסת 2015 אבני ריצוף אח ריהוט קש קיר מעץ

אם אתה מוכן להשקיע קצת יותר בעיצוב המרפסת בשנת 2015, גם מטבח חיצוני הוא רעיון נפלא. הגודל יכול להשתנות. חשוב היטב לפני כן אילו דברים בהחלט תצטרך שם. האם אתה צריך כיור? האם אתה מעריך מקרר או שאתה צריך ארונות עם משטח עבודה וכמה הוא צריך להיות גדול? בכל מקרה ההשקעה בעיצוב מרפסת שכזה בשנת 2015 תהיה כדאית, כי זה הופך את הכנת ערבי המנגל והמסיבות לקלים בהרבה, כי עכשיו כבר לא צריך לרוץ פנימה על כל מוצר וכלי אוכל. יש לך הכל בהישג יד.

תוכל למצוא עוד רעיונות מעוררי השראה לעיצוב המרפסת 2015 להלן:

מרפסת עץ וגדר משמרות עם לוחות זכוכית מאט

עיצוב מרפסת, ריהוט, מסך פרטיות, הגנה מפני השמש, חצר

חצר אחורית קטנה עם גדר מתכת ומדשאה מלאכותית

עיצוב מרפסת 2015 דשא מלאכותי עציצים צמחי קיר מאבן טבעית

פרטיות והגנה מפני השמש בגינה

עיצוב מרפסות 2015 ריפודי עץ עציצי במבוק

עיצוב טרסה 2015 פינת ישיבה עם ספה לשולחן קפה

מרפסת מעוצבת עם מרפסת מוגבהת עץ מתנדנדת

מרפסת-עיצוב-2015-רעיונות-דקו-קירוי-עץ-הגנה על פרטיות-מאוורר-מיטה

מרפסת-עיצוב-2015-רעיונות-דקו-פינת ישיבה-עץ-פרטיות-אריחי מסך-מדשאה

מרפסת-עיצוב-2015-רעיונות-דקו-ערב-עיר-דירה-מדליקה-נרות-מושבים

מרפסת-עיצוב-2015-רעיונות-דקו-עיר-דירה-אורות ערב-נרות-רומנטיים-שולחן-מרפסת גג

מרפסת-עיצוב-2015-רעיונות-דקו-שולחן-מעקה-פרחים-ירקות-מנות