ריצוף עץ מרפסת גג כולל ריהוט גן-פאטיו דדון

מותג היוקרה דדון הוא אחד היצרנים החדשניים ביותר בתעשיית הרהיטים. דדון מציגה פתרון ריהוט מודרני למרפסות גג עם חיפוי רצפת עץ. כידוע, עץ הוא חומר תובעני ולעתים רחוקות הוא נבחר על ידי מעצבים כחיפוי רצפה מבחוץ. ישנם כמובן סוגי עץ שניתן להשתמש בהם הן בחוץ והן בחוץ והם אטרקטיביים. אחת המטרות של פרויקט דדון הייתה לגרום למרפסת הגג להיראות כמו פרקט איכותי וליצור אווירה אידילית. האם גם אתה רוצה תחושת רווחה-תכננו את מרפסת הגג? לאחר מכן קבל כמה הצעות!

עיצוב מרפסת גג – רעיונות לסלון חיצוני

רעיונות לפינת ישיבה נעימה-מרפסת גג בפטיו-מנורות דדון עיצוב פיליפ-סטארק

חיפויי רצפת עץ ללא תחזוקה וקלים לטיפול הם עדות לטעם טוב ותחושה למגמות עיצוב. בשילוב עם נוף פנורמי עוצר נשימה וריהוט בסגנון עירוני מודרני, התוצאה היא מצב מחיה פנטסטי. כמבטא הציבו המעצבים מנורת רצפה מוגזמת – עיצוב של פיליפ סטארק לדדון. מרפסת הגג נראית יותר כמו סלון מאשר פטיו באוויר הפתוח. ריהוט וטרקלין יוצרים אווירה נינוחה וניתן לסדר אותם מחדש במגוון דרכים.

עיצוב מרפסת גג – פתרונות ריהוט לפטיו על הגג

טרקלין ריהוט גג ריצוף גגות עץ-מרפסת גג הנחת-רעיונות לעיצוב פטיו-דדון

דדוןהרעיון של הסלון לחיק הטבע כולל חומרים בעלי מזג האוויר הגבוה ביותר ועמידות לאור, עמידות בחום וקור. ריהוט דדון אינו רק עמיד בפני מזג אוויר, אלא גם ידידותי לסביבה וניתן למחזור. אלה מציגים את עצמם בצבע ויציבות מבנה יוצאת דופן.

ריצוף למרפסת גג 

סט מרפסת גג מרפסת גג סט ספות ראטן נוף ציורי

ריהוט פאטיו מסוג ראטן בצבעים בהירים

Outlook-city פנורמה ריהוט-עיצוב רהיטים דדון ברצלונה קו רהיטים

הגנת פרטיות למרפסות – 13 רעיונות לפרטיותך בגינה

ריהוט מרפסת 2015 – ריהוט מודרני עם אישיות