עיצוב מרפסת ים תיכונית-קרמיקה-מרפסת-אריחים-כחול-לבן

כנווה נופש אישי, מוגן מפני מתח יומיומי או כמקום למנגלים נהדרים עם משפחה וחברים, הטרסה זוכה לחשיבות רבה בזמני המהירות של ימינו. בעלי בתים רבים מייחסים חשיבות מיוחדת לעיצוב אינדיבידואלי בהתאם לרצונם האישי. ניתן ליישם זאת באמצעות אלמנטים שונים המרכיבים את המראה והכשרון של המרפסת. אלו כוללים:

– ריצוף

– דשא

– צמחים

– ריהוט

– חופה

– קישוט

– הגנה מפני השמש

– הגנת פרטיות

– מחסן גינה

– מחסן כלים

– ציוד משחקים לילדים: נדנדה, בריכת שכשוך, בריכה וכו ‘. אם אתה רוצה לעצב את המרפסת שלך ועדיין מחפש רעיונות לשטח החיצוני, הגעת למקום הנכון..

ניתן להחליף אלמנטים כגון צמחים, רהיטים וקישוטים במהירות ובקלות. חיפויי רצפה, סככות גינה וחופות, לעומת זאת, הן רכישות שעבורן מחושבים חיי שירות מסוימים. תפקוד אמין ומראה אטרקטיבי הם תנאי הכרחי. מכיוון שהמרפסת חשופה לרוח ולמזג אוויר בכל עונות השנה, הקריטריונים הללו מהווים במיוחד אתגר. לא מזיק לחקור היטב ולשקול באילו חומרים אתה רוצה להשתמש לאילו מטרות.

עיצוב המרפסת – המרכיב המרכזי: חיפוי המרפסת

תכננו את המרפסת הגנה מפני השמש-סוככים נשלפים-מרפסת חיפוי-לוחות-wpc-קרש-שילוב

מכיוון שחיפוי המרפסת מהווה את שטח הבסיס לשהייה בחוץ, יש לבחור אותו בזהירות רבה. כיסויי מרפסת אפשריים הם:

– עץ

– אריחים

– WPC

– אריחי קרמיקה

עץ ואריחים הם קלאסיקות נצחיות שעדיין פופולריות מאוד. עם זאת, הפיתוח אינו עוצר גם בתחום זה: החומרים מתואמים ומותאמים באופן מדויק לשימוש בחוץ.

מרפסת WPC

מרפסת עיצוב -Wpc-מים לבריכה-ממעוף הציפור

ישנם חומרי WPC המשלבים את המראה היפה של העץ עם התכונות המעשיות של הפלסטיק. יתרון ש- WPC עמיד יותר בפני לחות מאשר מוצרי עץ טהורים ואינו מתרחב כאשר הוא נחשף לחום בהשוואה למוצרי פלסטיק טהורים..

אריחי טרסה מקרמיקה הם גם פתרון אלגנטי. אלמנטים המרפסת הקרמית זמינים בפורמטים שונים ובעיצובים שונים. גרסאות מראה העץ פופולריות מאוד. הקרמיקה החיצונית קלה לניקוי והיא עמידה בפני כפור, עמידה בפני החלקה ועמידה.

כפיתוח האחרון בתחום זה, אריחי הרצפה של Cerpiano מייצגים את מערכת הרצפה הקרמית החיצונית הראשונה. עד כה, ניתן למצוא כיסוי מרפסת זה רק באינטרנט כאן.

מה לגבי אריחי הרצפה הקרמיים האלה??

עיצוב מרפסת מרצפות-אריחים-מראה עץ-שולחן אוכל

אריחי רצפה מקרמיקה מיועדים לשימוש חיצוני. הם עמידים במיוחד, עמידים לחלוטין בפני כפור ומזג אוויר, כמו גם צבעים ועמידים בפני UV. בנוסף, ללוחות יש עמידות מצוינת להחלקה, כך שגם רגליים רטובות לא מסתכנות בהחלקה בהליכה יחפה. הודות לעמידות בפני שבירה ושריטות, חפצים נופלים ורכבי משחק לילדים אינם יכולים לגרום לנזק בצורה של שריטות, סדקים וכו ‘. אריחי הרצפה הקרמיים חייבים את החוסן המיוחד שלהם לתהליך הייצור שלהם: החומר הטבעי 100% נשרף בטמפרטורות גבוהות במיוחד. גם מבחינת המראה, הודות לאלגנטיות הנצחית, שום דבר לא מפריע לשימוש ארוך טווח באריחי רצפה מקרמיקה של Cerpiano..

עיצוב מרפסת בסגנון ים תיכוני

מרפסת-עיצוב-ים תיכוני-כחול-קרמיקה-אריחי רצפה-קש-ישיבה

אתה מדמיין א מרפסת בסגנון ים תיכוני שמזכיר לך את החופשה בדרום? אז מובטח לך שתמצא את הצבע הנכון עם אריחי הרצפה האדומים של האח. האם אתה מעוניין יותר במרפסת מודרנית המרשימה בסגנון האלגנטי שלה? בהקשר זה, הגרסה האפורה של הר הגעש בהחלט חותכת דמות דקה. בנוסף, לוח הצבעים מציע לוחות אפורים טיטניום היוצרים משטח יפה ובהיר ולוחות חומים ערמונים המשרים חום נעים. המשטחים השונים, חלקים ומחורצים, משפיעים גם הם על מראה המרפסת.

על ידי הנחת לוחות באותו גודל בקשר חוצה, יוצרים מבנה ישר. בעזרת טכניקת הנחה מדורגת (חצי מליטה – נדרש כאן שימוש בחצי פנלים) תוכלו ליצור מבנה מגוון יותר. סוג ההנחה מציע גם הזדמנות להיות יצירתי.

יש להקפיד על הפרטים הטכניים כגון פורמטים סטנדרטיים [1,492 x 325 x 40 מ”מ (0.48 מ”ר), 742 x 325 x 40 מ”מ (0.25 מ”ר)] וכן מפרטי בנייה והנחה..

עיצוב המרפסת – שילוב, הרחבה, הגדלה, הקטנה, …

מרפסת-עיצוב-מרפסת-לוחות-אפשרויות-התאמה-בריכה-מדשאה-שטח הגדלה

עם חיפוי רצפה מונח בהצלחה יצרת את הבסיס למרפסת שלך. כעת תוכלו לעגל זאת בעזרת אלמנטים דקורטיביים מתאימים, צמחים ואביזרים אחרים. בהתאם למצב החיים, ניתן להרחיב את האזור בהדרגה: בשנה הבאה ייתכן שתזדקק למחסן כלים, מעוניין במחסן גינה למנגלים נעימים או פשוט רוצה לבנות או להקים בריכה – המרפסת שלך מציעה לך את ההזדמנות להיות יצירתיים ולהוציא באופן מלא פעילות יצירתית.