לוחות אבן למרפסת-לוחות מתחם-בריכה מודרנית-פרטיות-הגנה-תאורה-האסו

העונה החמה מגיעה, השמש זורחת בנעימים והשמיים הכחולים יוצרים תקווה ומצב רוח טוב, אתה מרגיש רגוע רק כדי להיות בחוץ. אזור הבילוי המקומי ממש מול הדלת הוא גינות ומרפסות, הניתנות לעיצוב כחלל פרטי חיצוני שיתאים לטעמכם. אלמנט עיצובי מיוחד הוא חיפוי הרצפה, היוצר מסגרת מכובדת. הם מאוד פופולריים לוחות אבן למרפסת, המציעים מגוון מראה, עיצובים וסוגי אבן טבעית.

הנחת לוחות אבן למרפסת ולגינה – קבעו את שטח המרפסת ובחרו את אריחי המרפסת

לוחות אבן ללוחות מרפסת-טרסה-תאורה מודרנית-אפורה-גן-תאורה

כמה גרסאות אפשריות כלוחות אבן למרפסת ולגינה – אבן טבעית, כגון גרניט, אבן גיר ואבן חול, אך גם אבן מלאכותית ומראות עץ שונים. ניתן להמיר במהירות את כמות לוחות המרפסת המשמשים באמצעות מחשבון המרפסת המעשי. מראש כדאי שתדעו בדיוק את שטח המרפסת ומידות האריחים. אתה יכול בקלות לחשב כמה אריחים נדרשים למטר מרובע ולהזמין או לקנות אותם מיד.

הנחת לוחות אבן למרפסת ולגינה – המשטח התת -חיוני

לוחות אבן למרפסת-לוחות טרסה-הנחת טיפים

לפני שאתה מניח את לוחות המרפסת, עליך לקבל סקירה ברורה של המשטח התחתון ולבדוק את יכולת הנשיאה שלו. שיפוע קל נדרש על מנת להבטיח את ניקוז המים. אחרת המבנה יירטב כשיורד גשם ויפגע לאורך זמן. מומלץ לעבור שיפוע של כ -2 אחוזים.

להניח לוחות אבן למרפסת ולגינה על חצץ

לוחות אבן למרפסת-מרפסת לוחות-מדרכה-ריצוף-חיפוי גינה

הנחת לוחות האבן לטרסה ולגינה יכולה להתבצע בהצלחה על חצץ עם מרגמה או באמצעות מערכת הידוק מיוחדת או מסבי לוחות. זה תמיד מתחיל על קיר הבית או בנקודה שבה יש ערך רב מהסיבות האופטיות – אזור כניסה, מדרגות, דלת מרפסת, מדרכה וכו ‘..

הנחת לוחות מרפסת – מומלץ שיפוע של כ -2%

לוחות אבן-מרפסת-לוחות טרסה-מדרכה גדולה-חצץ-שיחי גדר

עבור המפרקים בין לוחות המרפסת, עובי הלוח נלקח בחשבון, לפיו מומלץ שיהיו 3 עד 5 סנטימטרים וניתן להשיג אותם בקלות באמצעות המרווחים הקיימים בענף הבנייה. המפרקים ממולאים בחול מפרקים לפי הצורך. לחלופין, אין שימוש באף אחד, אך השטח המונח ממוסגר באבני ריצוף או אבנים כדי למנוע את החלקה של לוחות המרפסת..

להניח לוחות מרפסת עם מרגמה

לוחות אבן-מרפסת-לוחות טרסה-גרניט גדול-עץ-חצץ-ב & ב

ניתן היה להניח את לוחות האבן למרפסת ולגינה על קרקע מוצקה עם מרגמה. חומר הכריכה מוחל ישר ואחיד בפינות ובאמצע הצלחת. ואז כל צלחת ממוקמת בצורה נכונה ומיישרת עם פטיש גומי ומפלס כך שיש שוב שיפוע לניקוז מי הגשמים.

חותכים את לוחות המרפסת לגודל

לוחות אבן-טרסה-לוחות טרסה-הנחת-סידור-גן גדול

ניתן להביא את לוחות האבן לצורה אחרת ולחתוך לפי הצורך, במיוחד בקצוות, בפינות ובקימורים של מדרכות. הצלחת נחתכת בעזרת מטחנת זווית תחילה על הגב ולאחר מכן בחזית.

הנח לוחות אבן למרפסת ולגינה עם מסבי לוחות

לוחות אבן-מרפסת-לוחות טרסה-אבן חול-אפור-מודרני-תבליט-גדול

אם לוחות המרפסת מונחים במסבי לוחות, אפשר לפצות אותם מאוחר יותר בעזרת דיסקים מיוחדים ולהחליפם בקלות רבה מאוחר יותר במידת הצורך. ניתן לחתוך את תומכי הצלחת באורך השימושי בעזרת מסור.

התמודדות עם הבדלי הצבעים בלוחות המרפסת

אבן-לוחות-טרסה-לוחות טרסה-גיר-גינה-שיחי עציצים

במקרים רבים ניתן להבחין בהבדל צבע בין חבילות אריחי המרפסת השונים. מומלץ לקחת סקירה ולמיין את כולם מיד לאחר הרכישה. בדרך זו ניתן לפזר את הלוחות בצבעים שונים באופן אופטי באופן שווה בעת הנחתם.

ניקוי לוחות אבן למרפסת ולגינה – עצות חשובות

לוחות אבן-מרפסת-לוחות טרסה-אפור-בריכה-כסאות נוח-עצי דקל-מודרניים

יש לנקות את לוחות האבן היטב מדי שנה כדי שהמרפסת והגינה ייראו טוב. השתמשו רק בחומרי ניקוי מיוחדים למרפסת למטרה זו. זה ינקה את כל משטחי האבן שוב. לכלוך רגיל ניתן גם להדוף באמצעות חומר ניקוי מיוחד לחזיתות. ללא קשר לתרופה, עליך לתת לזה לפעול תחילה ולאחר מכן לשפשף היטב. אינך צריך לנקות באמצעות שואב לחץ גבוה בשל פגיעה אפשרית במבנה האבן.

לוחות אבן למרפסת ובחוץ עשויים גרניט 

לוחות אבן-מרפסת-לוחות טרסה-אפור-מודרני-בחוץ-גרניט-בראד

גרניט הוא חומר פופולרי ללוחות טרסה וידוע בחוסנו וחוסר הרגישות למזג האוויר. הוא שייך לקבוצת האבנים הקשות והוא עמיד, עמיד בפני חום, קור או לחות. לכן הוא פופולרי מאוד לכל העיצובים החיצוניים.

השג מראה מגניב עם לוחות גרניט בחוץ

לוחות אבן-מרפסת-לוחות טרסה-אפור-חום-אבן טבעית-גרניט-ב & ב

גרנט קל מאוד לטפל כחיפוי רצפה, אך כמו כל אבן טבעית יכולה לספוג שמנים ושומנים. מדוע יש להסיר אותם במהירות האפשרית. הספגה מיד לאחר הנחת האריחים מבטיחה גימור מושלם ומבטיחה אריכות ימים.

טרוורטין

לוחות אבן-טרסה-לוחות טרסה-טרוורטין-בריכה-בית-בהיר-מודרני

טרוורטין כחיפוי רצפה לאזורים פנימיים וחיצוניים כאחד אינו בכדי. ניתן לעצב אותו בסגנון כפרי קלאסי או בסגנון ים תיכוני ומציע משהו לכל טעם. לוחות אבן טרוורטין מאופיינים בניואנסים וחורים צבעוניים אופייניים. מעצבים ממליצים לשלב קירות בית קל עם טרוורטין בצבעי אגוז כריצוף, ובין מיקומים מוצלים להבהרה אופטית עם טרוורטין בהיר..

לוחות אבן למרפסת במראה עץ

לוחות אבן-מרפסת-לוחות טרסה-עץ-מראה-מים-בריכה-גדר-גיר

לוחות במראה עץ פופולריים במיוחד לשימוש פנימי וחיצוני ומהווים את האלטרנטיבה האידיאלית והקלת לטיפול בעץ אמיתי. לוחות מראה עץ משלבים את עמידות הבטון ואת המראה החמים והנעים של העץ. פתק רומנטי נוצר בגינה כאשר לוחות בעלי מראה עץ וירק יפה מורכבים סביב בריכה.

לוחות טרסת גיר עמידים בפני תנאי כפור

אבן-לוחות-מרפסת-לוחות-מרפסת ים תיכונית-קירוי-כיסאות עץ-ראטן

אבן גיר אטרקטיבית בזכות גווני השמנת והשמפניה הידידותיים שלה ויוצרת עיצוב מרשים לגינה ולמרפסת. תכונה אופיינית היא לרוב תכלילים כהים, המעניקים את אופייה הבלתי מעורער של אבן טבעית זו, אך נחשבים ל”אזורים חלשים “כשהיא קפואה..

מדרגות גיר נפלאות בניואנסים חמים וטבעיים

לוחות אבן-מרפסת-לוחות טרסה-ים תיכוני-אקזוטי-גינה-מדרגות גיר

הטיפ שלנו: שחקו בבטחה והזמינו אילו צלחות כרזרבה להחלפה אפשרית בעת הרכישה. הספגו את ריצוף האבן הטבעית מיד לאחר הנחתו.

לוחות אבן חול לאזורי חוץ אופנתיים

לוחות אבן-מרפסת-לוחות טרסה-אבן חול-עציץ-צמחים-חום-אפור

אבן החול אינה נחשבת לסלע אקזוטי כשלעצמו. במדינה זו הוא ידוע בצבעו הבסיסי הנע בין אדמדם לצהוב כתום עד לגוונים בז ‘. חלקו הגדול של קוורץ באבן החול מבטיח אריכות ימים והופך את המשטח לחזק במיוחד. הגוון האדום-צהוב אינו בולט בשום פנים ואופן, אך הוא מספק מנת חום נוספת בשקיעה או באור הבוקר..

אין להסתדר בלי לוחות אבן יפים למרפסת ולגינה

לוחות אבן-מרפסת-לוחות טרסה-מודרני-אבן גיר-כחול-ריהוט גן-ראטן מפלסטיק

המשטח המפוצל של לוחות האבן והקצוות השבורים שומר על המראה הטבעי וגם מעט כפרי של האבן הטבעית. אם תחליטו על לוחות אבן טבעיים למרפסת ולגינה, אבן החול היא רב גונית בגווניה החמים והגרניט מייצג עיצוב חיצוני קלאסי ומאופק..

שלב לוחות אבן למרפסת במראה שונה בצורה בטוב טעם

אבן-לוח-טרסה-טרסה לוח-לבנים-מדרגות-גינה-עציצים

ניתן לשלב בהצלחה לוחות אבן בגדלים שונים או כאלו העשויים מסוגים שונים של אבן אם נשמר קורס משותף מקביל.

חותכים לוחות אבן ומניחים אותם בטוב טעם

לוחות אבן-מרפסת-לוחות טרסה-צהוב-אבן חול-ריהוט גן-קש-נצרים

מכונות הנחת האריחים מציעות מספר אפשרויות לסידור האריחים ונחשבות לגמישות יותר בכל הנוגע לעיצובים יצירתיים..

טיח עשוי אבן טבעית או מלאכותית לגינה ולמרפסת

אבן-לוחות-מרפסת-לוחות-מרצפות-מדרכה-מקום-עגול-פרטיות-הגנה-גדר

לבנים כחלופה ללוחות אבן עם סגנון וינטאג ‘

לוחות אבן-מרפסת-לוחות טרסה-לבנים-אדום-כיסא-קש-פלסטיק