מרפסת גג לגינה עם נוף מודרני

לדעתו של מעצב הנוף דיוויד קלי, הם אחד מהם גינת גג כמו סט במה. גינת הגג נצפית רק מזווית אחת והיא החלון. לכן ממליצה קלי לתכנן את גינת הגג בשכבות. חלוקה זו מכילה שלושה אזורים עיקריים – החזית, המרחק הבינוני והנוף הרחוק, שניתן לראותם רק בגינה גדולה יותר. מאמר זה מציג כמה נופי גינת גג שנבחרו בקפידה, אשר העיצוב המודרני שלהם אינו חזותי מוגבל על ידי המגבלות של מרפסת הגג..

גינת גג יוצאת דופן בניו יורק

מרפסת גג לגינה עם חלונות בעיצוב מודרני

לפני שתתחיל לתכנן אחת גינת גג יש לשקול תחילה את הבטיחות. אתה בהחלט צריך לשים גדר ביטחון מסביב כדי למנוע תאונות. עם זאת, לפעמים גדרות אלה אינן אטרקטיביות במיוחד ויכולות להפריע לנוף היפה. לכן, כחלופה, אתה יכול להשתמש במחסום זכוכית עבה במקום בגדר תיל. תוכלו להשתמש בריהוט מינימליסטי מודרני לפינת הישיבה. שתלו עצים וצמחים אקזוטיים שונים באמבטיות והניחו אותם על מרפסת הגג. היופי הפשוט של הצמחים ישולב בצורה מושלמת עם הריהוט המודרני.

עצים גבוהים מגדירים את נוף הגן במרפסת הגג

מרפסת גג לגינה עם עצים מודרניים

אם הנוף ממרפסת הגג שלך אינו אטרקטיבי במיוחד, תוכל לפתור את הבעיה בקלות בעזרת כמה צמחים או עצים גבוהים. העצים והאדניות מגדירים את גבולות הגן. מיכלי הצמחים בצורת מלבנים ונראים כמו כדים צרפתיות עתיקות. עיצוב מודרני ומסוגנן נותן זאת גינת גג מראה שלם והופך את נווה המדבר הירוק הזה לנסיגה עירונית מושלמת. תסתכל גם על נופי מרפסת הגן של מעצבים אחרים.

עיצוב זכוכית מראה על מרפסת הגג של שרלוט רו

גינה המשקפת על מרפסת הגג בעיצוב מודרני

גדר גג עשויה נירוסטה ואלון

גינה על מרפסת הגג עם כיסא בעיצוב מודרני

גינה על מרפסת גג עץ מודרנית בלונדון

גינה על מרפסת הגג עם רצפת עץ בעיצוב מודרני

עיצוב מודרני עשוי נירוסטה וזכוכית צבעונית

מרפסת גג לגינה עם צבע מודרני

עיצוב מקלחת באוויר הפתוח מאת ניק ליית-סמית

מרפסת גג לגינה עם מקלחת מודרנית

גן גג מודרני עם במבוק מאת סטיוארט קריין

מרפסת גג לגינה עם במבוק מודרני