חברים חוגגים את תחושת החג במרפסת

של ה קיץ סופר 2018 בעלי גינה רבים יזכרו אותם זמן רב. לא רק בגלל שמערכות ההשקיה היו תובעניות ביותר, אלא גם כי תחושת החג במרפסת שלכם הייתה כמעט מושלמת. כמה טיפים פשוטים יהפכו את הסלון באוויר הפתוח לגן עדן קבוע לחופשה.

כמעט כל עובד יודע זאת: החופשה השנתית הסתיימה לאחר מספר שבועות וחיי היום יום חוזרים במהירות. אז זה טוב להיות מסוגל להירגע בבית אחרי העבודה ובסופי שבוע. מה יכול להיות שימושי יותר מאשר עיצוב גינה משלכם כגן עדן לחופשה.

הגנה מפני שמש וגשם

מרפסת עם שמשייה להגנה מפני השמש

הריהוט הנכון וכמה צמחים עמידים בפני מזג אוויר מייצרים מיד אווירה נעימה להרים עליה את הרגליים. ריהוט גן עשוי ראטן עם טקסטיל עמיד בפני מזג אוויר מתאים במיוחד. סוכך מספק מספיק צל וגם מגן מפני גשם.

כיסוי למרפסת, למשל מיריעות גלי פוליאסטר, מתאים לאפשרות לבלות ערב נחמד כזה או אחר בחוץ גם באביב או בסתיו, מכיוון שאוויר חם מצטבר מתחת לגג ומונעים משקעים גם כאן.

אור אטמוספרי

ערב יין במרפסת הביתית אור אווירה

מקורות אור מיוחדים מדגישים את מגע הסלון, שטיח חיצוני מסיים את התמונה. עם מנורות, יש לדאוג שיפלטו אור מספיק ויהיו אטמוספרי בעת ובעונה אחת. מנורות או פנסים סולאריים, למשל, מומלצים כאן. תוכלו ליצור אווירה רומנטית עם עששיות ונרות.

צור מרפסת מרגישה לחג החג אורות פיות

צמחים שייכים גם לכל טרסה נעימה. הרדוף מעביר אותך לים התיכון. ורדים מבאסים את הריח שלהם ומוסיפים מבטאים צבעוניים. מיטות רב שנתיות בקצה שטח המרפסת מגינות מפני הנוף. אם אין כאן מספיק מצעים, הצמחים יכולים לשגשג גם באמבטיה.

קציר פירות במרפסת

עציצים לעיצוב מרפסת

וודא שעציצי הצמחים גדולים מספיק כך שלפרחים והשיחים יהיה מספיק מקום לשורשיהם. לחובבי גינות המעוניינים להביא את הקציר שלהם בסוף הקיץ והסתיו, עצי פרי מתאימים גם לעיצוב מרפסת.

תמונה 1: © istock.com/skynesher, תמונה 2: © Unsplash / Nidia Dias, תמונה 3: © istock.com/AleksandarNakic, תמונה 4: © Pexels / Daria Shevtsova, תמונה 5: © Unsplash / ברינה בלום