רומנטיקה לשניים או מנוחה לכל המשפחה: אמבט עיסוי לאזור החיצוני מספק את תחושת החג בגינה שלכם והופך את המרפסת או המרפסת לנווה מדבר בריאות. כך שתוכלו ליהנות מהאוויר הצח עם הידרומסאז ‘בחיק הטבע ללא קשר לעונה והטמפרטורות. על מנת שההשקעה תהיה כדאית, יש לקחת בחשבון כמה דברים בעת עיצוב המרפסת ורכישת מערכת. אנו מסבירים לכם אילו אפשרויות זמינות וכיצד תוכלו למצוא את המתאימה ביותר למצב חייכם.

ג’קוזי לאזור החיצוני מבטיח חווית ספא ​​אמיתית

תהנה מהמערבולת במתקן הספא המודרני החיצוני עם מים נוצצים כל השנה

ספא חיצוני הוא מותרות של ממש שתוכלו ליהנות ממנו כל השנה. המערבולות המודרניות לא רק מצביעות עם פונקציונליות, אלא גם משתלבות בהרמוניה בסביבת המגורים הפוריסטית הודות לשפת העיצוב המופחתת שלהן. הדגמים האיכותיים הם גם מאוד חזקים, ואם מטפלים בהם כראוי, מבטיחים שנים רבות של כיף לבריאות בחוץ. אבל איך בעצם תוכלו לזהות את האיכות הגבוהה ולמה כדאי לשים לב בעת הרכישה?

מגורים יוקרתיים עם ג'קוזי במרפסת או במרפסת

מערכות איכותיות ניתנות להכרה על ידי החומרים האיכותיים, החלקים המותגים הבודדים ותפיסת הישיבה והרווח.

תפיסת החדר ונוף הישיבה. בעבר, נווה מדבר ספא פרטי היה אפשרי רק בגינה גדולה. כיום ישנן מספר גרסאות לבחירה, אפילו לאנשים עם שטח חיצוני קטן. דגמים קומפקטיים ניתנים להנחה בקלות על מרפסת או על מרפסת גג ואינם נחותים בשום אופן מהגדולים מבחינת בריאות. אפילו תושבי העיר לא צריכים להסתדר ללא ההשפעות המועילות של עיסוי מים. לא משנה אם הוא כולל 2 או 20 מושבים, אמבט עיסוי צריך להציע את רמת הנוחות הגבוהה ביותר, לספק מקום נוח לרגליים ולאפשר תקשורת נינוחה..

ג'קוזי עם פונקציות רבות ובקרות מובנות

העיסוי. לא רק מספר מקומות במערבולת אמור לשחק תפקיד ברכישה שלך. חשוב לא פחות באילו אפשרויות עיסוי מוצעות ובאילו חרירי סילון הדגם מצויד. בדרך כלל ניתן לבחור מבין הגרסאות הבאות: צוואר, גב, ירך ורגל תחתונה, ועיסויים בכף הרגל. אמבט עיסוי קומפקטי עבור 2 או 3 אנשים כולל בדרך כלל טרקלין לעיסוי גוף רגוע ושני מושבים לעיסוי שיאצו. דגמים גדולים יותר מצוידים בחבילות סילון נוספות הניתנות למיקום בכל מקום כהרף עין. יש להם גם מה שנקרא “מושבים מגניבים”, שבו אתה יכול להתרענן בין לבין.

הטכנולוגיה. לציוד איכותי יש מערכת סינון, אוזוןטור ומערכת UV-C ששומרים על המים נקיים כל השנה. בנייה חזקה העשויה מחומרים עמידים בפני מזג אוויר, בידוד טוב ורצפה עמידה בפני השפעה מבטיחים את חיי השירות הגבוהים מהממוצע של המערכת..

התכונות. מאפיינים חשובים המבטיחים אווירה מרגישה הם ארומתרפיה, תאורה ומערכת המוסיקה. ניתן להפעיל ולכבות אותן באופן עצמאי ולשלוט על ידי שלט רחוק או באמצעות האפליקציה.

מערבולת לאזור החיצוני: עליך לשים לב לכך בעת תכנון נווה מדבר הבריאות שלך

כיף במים הנוצצים ילדים במערבולת המודרנית לשלושה

אם אתה רוצה נווה מדבר על המרפסת או המרפסת, עליך לקחת בחשבון כמה דברים בעת התכנון. דרישות חשובות למרפסת ספא ​​כוללות:

  • משטח רמה ויציב ככל האפשר. לוחות בטון או אבן או מבנה עץ עם תשתית דחוסה היטב מתאימים ביותר.
  • צריך להיות זמין גם חיבור מתח גבוה ליד הג’קוזי. קווי חשמל המוגנים בנוסף באמצעות מפסק חשמל הוכיחו את עצמם כאופטימליים.
  • חלק ממערולות המערבולת דורשות חיבור מים קרים או ניקוז מים. עם זאת, ניתן למלא או למלא דגמים רבים בצינור הגינה ואינם זקוקים לחיבור ישיר.
  • מערבולת חייבת להיות נגישה מכל ארבעת הצדדים על מנת שניתן יהיה לבצע עבודות שירות ותחזוקה.
  • לעתים קרובות יש צורך במנוף משאיות להרכבה.

 המערכות הן מערכות עמידות בפני מזג אוויר וחזקות במיוחד. עם הרכבה נכונה וטיפול טוב, מובטחת שנים רבות של הנאה רחצה בתוך הבית.

מתקן בריאות מודרני עם פונקציית ארומתרפיה לחיק הטבע