רעיון עיצוב לגינת מרפסת עץ

אם אתם מתכננים כרגע בניית טרסות, ננחש כמה טיפים וטריקים חשובים כיצד תוכלו לתכנן זאת בזול, באופנתיות ובעקביות.!

בניית מרפסת בגינה – בחירת החומרים

חומרי בניין גינה מרפסת

 אחת הטעויות הגדולות ביותר ב בניית מרפסת הוא בחירת החומר. לעתים קרובות מאוד קונים עץ באיכות גבוהה וחוסכים ברגים. אל תתקמצן על ברגים לא איכותיים, מכיוון שזה יכול לעלות לך בעמידות של כל הבנייה. ברגים אלה נמצאים בסיכון לקורוזיה, יכתמו את העץ ולא יחזיקו את המרפסת מספיק חזקה. כל זה יכול לגרום רק לדבר אחד – שיפוצים יקרים לפני הזמן. ברגי הנירוסטה, לעומת זאת, יוצרו במיוחד לתנאים הקשים ומזג האוויר הרע, הם אינם מסוכנים כתוצאה מקורוזיה וישרתו אתכם לאורך זמן. יש להימנע מברגים מפוחזים מגולוונים, אם כי משתמשים בהם לעתים קרובות, על טרסות פתוחות. אם אתה לא באמת רוצה לראות את הברגים במרפסת, אתה יכול להשקיע במחברים נסתרים – אתה עדיין יכול לברר לגבי חומרים ודגמים בחנות החומרה המקומית שלך..

בניית מרפסת – איזה עץ לאיזו מרפסת

טרסות בנות יתרונות עץ חומריים

בעלי בתים כאלה בניית מרפסת יש יותר אפשרויות מאי פעם. עץ כמו ארז הוא בחירה מסורתית ופופולרית מאוד. אתה יכול אפילו לקנות עץ ג’ו או ג’ראה, שהם עמידים מאוד ועשירים בצבע. כמובן, הם עולים יותר, אך עמידותם פירושה שניתן להשתמש במרפסת לאורך זמן. כאשר אתם מחפשים חומרים חדשים, ויניל יכול להיות הבחירה שלכם – הוא יכול להחזיק מעמד עשרות שנים ולמעשה אינו דורש תחזוקה. אבל זה נראה שונה מאוד מעץ אמיתי – אז אתה באמת צריך לאהוב את העיצוב. אם כבר בחרתם את החומר הנכון, תוכלו לתכנן את המרפסת שלכם בכמה מפלסים ואף לכלול גרם מדרגות.

בניית מרפסת – עם או בלי מעקות

חדר מדרגות מעקה לגינה במרפסת

כאשר אתם צעד אחד קדימה וכבר בחרתם את החומר והצורה של המרפסת, אתם כבר יכולים לחשוב על הפרטים. בין אם זה מעקה זכוכית, מתכת או ויניל – אתה יכול לאלתר בעזרת צבעים וחומרים. אם נעשה נכון, המעקות יכולים להפוך לגולת הכותרת של ממש בעיצוב. בכל מקרה, אם אתה מעדיף להימנע מהמעקות ובמקום זאת יש לך מרפסת פתוחה בגינה, אתה יכול לתכנן שניים או שלושה שלבים. מדרגות גדולות ורחבות כפי שמוצג בתמונה פותחות את המרפסת לגינה ומציעות מקומות ישיבה נוספים / במיוחד לילדים /.

בניית מרפסות – הגדרת מבטאים

פרגולה של גופי תאורה לגינה

פרגולה יכולה לשנות באופן דרסטי את המראה הכללי של המרפסת שלכם ולכן היא חובה בעת התכנון בניית מרפסת שיינתן. זה לא רק מטיל צללים, אלא ניתן גם להעלות שם אורות, מאווררים, צמחים ואפילו רמקולים. הוא מבטיח נוחות וזמן נהדר בחיק הטבע. יש גם את היתרון הגדול – פרגולה בדרך כלל לא עולה הרבה, אבל קל יותר אם היא חלק מהבנייה כולה מההתחלה מאשר לבנות אותה מאוחר יותר. הגדר מבטאים בעיצוב – תאורה מעניינת יכולה רק להחמיא למרפסת. בחר מבטאים התואמים את סגנון הבית. בנו ספסלים, תכננו כמה עציצים, אפילו נדנדה, כך שהמרפסת תיראה מזמינה ונעימה. התנסו בצבעים – כיום המרפסת לא בהכרח חייבת להיות צבועה בגווני אדמה, היא יכולה להיראות יוצאת דופן.

בניית מרפסת – איזו צורה

גן טרסה בצורת עגול

אתה יכול לתכנן מרפסת בהתאם לחלל הפנוי ולגודל הגינה. ניתן לתכנן מרפסת א -סימטרית עם פינות רבות או בנייה עגולה – וכך להוסיף נופך אישי ומיוחד.