גברים חתוכים בלונדינית כהה-תסרוקת-קעקועים-זקן-חולצה-צדדים-מתולתלים-מגולחים

התחתון עיצב את מראה הגברים המודרניים יותר מכל תספורת אחרת עד כה. מהתסרוקות הטרנדיות האלה, החל מהאולטרה-קצרות ושמורות ועד הפראות והנוצצות, מציעות פרשנויות רבות לכל גבר. במאמר זה ניתן לכם סקירה של גרסאות רבות של גברים תחתונים תן תספורות אופנתיות ופשוט יושבות טוב.

תסרוקת גברים מתוחכמת – ורסטילית וגברית

גברים תחתונים תספורת קצרה-טרנד-תסרוקת-עצות בהירות-ברונטיות

החיתום מגיע משנות ה -80 ושימש להפרדת תת -תרבויות מאזרחים רגילים. המראה הפזרני שימש גברים ונשים מהסצנה הגותית, המטאלית והפאנק כדי למשוך תשומת לב באמצעות פזרנות. כיום הוא נפוץ עם הווריאציות הבלתי מוגבלות שלו וניתן ללבוש אותו בכל מקום.

תסרוקת גברים חתוכה מרשימה עם קווי המתאר הייחודיים שלה

תספורת גברים תספורת-ברונטית-שיער באורך-סוודר-מעיל חורף-נשאר-שחור

בהגדרה, התחתון הוא תספורת שבה השיער בחלק התחתון של הראש נחתך קצר מאוד או מתגלח, בעוד שהשיער העליון נשאר יותר. החתך תמיד נראה מעוצב בשל הניגוד בין הראש התחתון לעליון וגם הוא מועדף על ידי כוכבים הוליווד רבים. בעזרת שעווה לשיער ניתן לעצב אותו ביד או להעניק לו נפח נוסף בעזרת מוס ומייבש.

רבגוניות של החתך – החיתוך הנכון לכל פנים

גברים תחתונים סגנונות קצרים-ברונטית-כחול עיניים-חולצה-אפור-חליפה-דוגמת-אדם-למברט

שיער עליון חתוך ישר נראה מאוד ומגניב על חתך גברי. סגנון השיער למעלה ולמטה כמו אדם למברט והפוך מעט את הפוני לאחור. אתה בהחלט תסובב את הראש עם תסרוקת הגברים החתוכה הזו. האם אתה מוכן להיות במרכז תשומת הלב?

תספורת רומנטית תחת גזרה

גברים תחתונים תספורת קצרה-סטיילינג-מעבר-חולצה-ג'סטין-טיימברלייק-מוזיקאי

התספורת הנהדרת של ג’סטין טימברלייק מעבירה אותנו לתקופה של להקות הבנים, שממנה נוצרת תסרוקת מגניבה זו. הגרסה החתוכה הזו תגזור דמות דקה על במה עם מיליוני מעריצים צורחים. אתם בוודאי תוהים מהו המפתח למראה הנפלא הזה? נפח לא מפותח ומרקם חלומי.

חיתוך מקסים עם בולטות מעיל עליון

תספורת-גברים-תסרוקת-שיער קצר-זורם-חליפה כהה-חולצה שחורה-לבנה

התספורת של סיוה קנשוואראן מזכירה תסרוקת דהויה, המכונה לעתים קרובות גם תער דהוי, שבה השיער הופך ארוך יותר ויותר לכיוון השיער העליון ובסוף מתמזג לשיער עליון בעל נפח. קל לטפל בצדדים הקצרים ובחלק האחורי של הראש. לקבלת הנפח הנכון לשיער העליון שלך, אתה יכול לייבש את השיער מעל הראש ולהשתמש בשעווה או פומדה.

תספורת גברים קלאסית במרקם

תחתונים-גברים-קצר שיער-תסרוקת-ברונטית-מעבר-זורם-ג'ו ג'ונס

אם אתה יותר מהסוג השמרני בכל הנוגע לתסרוקות ואינך רוצה הרבה ניגודיות באורך החלקים הצדדיים והשיער העליון, תספורת ג’ו ג’ונאס היא פתרון פשרה אידיאלי עבורך. השיער נראה נחמד וקז’ואל, אבל התסרוקת מתאימה בהחלט למשרד ואלגנטית. המרקם היפה בא לעצמו עם מוצרי הטיפוח הנכונים.

טרנד שיער אקסטרווגנטי לגברים שאוהבים להתנסות

חיתוך-גברים-חום-חליפה-שחור-עליון-שיער-בינוני-ארוך-צדדי-חולצה קצרה-לבן-שחקן-קווינטו

זכרי קווינטו לובשת תחתון לגברים עם שיער גבוה. שני הצדדים נשמרים קצרים מאוד והשיער העליון הארוך מתחיל ללא מעבר חלק בזוויות המצח. השיער העליון אינו מחודד, אך מעוצב בשעווה לשיער בגימור מאט מאחור עם פוני מעוות כמו פומפדור.

קצוות שיער מוגדרים מעוצבים בצד

חתך-גברים-אורך בינוני-ברונטית-תסרוקת-צד-קצרה-למעלה-חליפת צד-אפורה-עניבה

התספורת של ג’וש דוהאמל נראית פשוט נפלא עם התספורת המעט רפויה הזו. אם יש לך שיער עבה, חלק ומחודד, וריאנט זה של החתך יהיה התספורת המתאימה לך. הצדדים וגב הראש נחתכים והשיער העליון עם הטיפים המוגדרים מעוצב מעט בצד.

תספורת תחתונה בסגנון צבאי אלגנטי

כמו סלבריטי אמיתי, בראד פיט אוהב להתנסות בתסרוקות חדשות ולשנות את התספורת. הוא קוסם במראה שונה ותמיד נראה מודרני. כאן הוא לובש את תסרוקת החתך המגניבה של הגברים מסרט המלחמה האמריקאי “לב הפלדה”. מעבר נחמד משיער באורך בינוני לתסרוקת גברית ומושלמת.

גרסה תחתונה עם שיער עליון ארוך יותר

תספורת-גברים-תסרוקת-ברונטית-חליפה-עיצוב-צד-קצר-למעלה-שיער-אורך בינוני-שחקן-פארל

לכן קולין פארל בחר בגרסא של החתך, שבה השיער העליון נראה גבוה יותר מבחינה אופטית בשל העיצוב הנכון. אתה יכול להשיג את המראה הנהדר הזה בקלות על ידי מתן נפח נוסף לשיער שלך עם מוצרי העיצוב המתאימים ופשוט למשוך את הידיים שלך בשיער עם מעט שעווה ולסרוק אותן לאחור..

חיתוך בלונדיני עם פרידה בצד

תחתונים-גברים-בלונדיניים-אורך בינוני-לרוחב-בגדי ספורט-תסרוקת-תספורת-זקן

אדם לוין בחר בתסרוקת הגברים החתוכה עם שיער עליון מוארך שניתן לעצב לאחור או מקסים וכלאחר יד בצד. אתה צריך נפח ועוד עמידה בקו השיער בשביל המראה המושלם הזה.

תסרוקת גברים וינטאג ‘תחתונים

חתך-גברים-מלוטש-נראה-חלק-למעלה-מעבר-זורם-כהה-בלונדיני-זקן

כאן גם השיער בחלק התחתון של הראש גזוז קצר מאוד, בעוד שהשיער העליון נשאר כמה סנטימטרים יותר. השיער החלק העליון והבלונדיני הכהה מעוצב לאחור כך שהשיער הארוך יותר נופל על האזורים המקוצרים בחלק האחורי של הראש ומכסה חלק מהחתך.

שיער עליון ארוך יותר עם פסים בלונדיניים

תספורת-גברים-צדדים-מגולחים-ברונטית-פס-בלונדינית-למעלה-שיער-ארוך-אחורה-ראש-תסרוקת

עם תסרוקות כהות של חתך ושיער של גברים, הניגוד בין החלק התחתון של הראש לשיער העליון ניכר עוד יותר. כיוון הסטיילינג הוא לאחור, כאשר קווצת השיער הארוכה כמעט מגיעה לעורף ומסתירה את החלק האחורי של הראש המגולח. קווצות בלונדיניות מדגישות גם את אורך השיער העליון.

חיתוך צד משולב עם דהייה

חתכים-גברים-גב של סגנונות ראש-צדדים-מגולחים-מלוטשים-כהים-בלונדיניים

תספורת זו היא שילוב מוצלח של עטיפת תסרוקת דהייה. הצד המגולח מדגיש את הצד השני עוד יותר. על מנת שהתספורת הזו תיראה מטופחת כראוי, לא צריך לתת לשיער העליון לצמוח יותר מדי ותמיד לסרק את השיער לאחור ולצד. הקו המסמן את המעבר ניכר כאן בבירור.

תספורת פומפדור מודרנית עם חתך תחתון

תספורת-גברים-תספורת-גב-ראש-צדדים-מגולח-עליון-שיער-קצר-משני הצדדים-מגולח

זוהי תפיסה מודרנית של תספורת הפומפדור הקלאסית. בתסרוקת גברים זו, קווי המתאר נבחנו במדויק מאוד. הצדדים, החלק האחורי של הראש וקווי המתאר של הזקן מגולחים בצורה נקייה. על מנת להבטיח לך מראה מושלם, לעתים קרובות צריך לקצץ את השיער בצדדים ובחלק האחורי של הראש.

שיער גלי עם מעבר שחוק

תספורת-גברים-תספורת-למעלה-שיער-צדדים ארוכים-מגולחים-כהים-שיער-שני הצדדים

תסרוקות גבריות אומרות הרבה על האישיות שלך. הם נועדו להשלים את ארון הבגדים והסגנון שלך. אם יש לך גלים ארוכים טבעיים בשיערך, המראה הייחודי הזה עם דהייה נקייה וקצוות שיער מושלמים הוא אולי התספורת המתאימה ביותר עבורך..

חיתוך דו-שכבתי

תסרוקות גברים חותכים גבול קצה כפול מוגדר שיער ברונטית קעקוע זקן חולצה מעוצבת

וריאנט זה המושך את העין והאטרקטיבי של החתך המאופיין מתאפיין בשלוש השכבות הנראות לעין. השכבה הראשונה מתגלחת מעל האוזניים ואחריה קטע שיער קצר. השיער העליון נשמר לאורך זמן. המעברים בין שכבות השיער מסומנים בקווים בולטים ועמוקים ותומכים באופי הדו-שכבתי של תסרוקת זו. אפקט מיוחד זה מודגש עוד יותר בשילוב עם זקן ארוך.

חתך תחת לשיער חלק עם פרידה בצד עמוקה

תחתון-גברים-צד-פרידה-למעלה-שיער-ארוך-צד-גב-ראש-תסרוקת קצרה-מלוטשת

גרסה זו של החתך התספורת היא תספורת טובה לגברים עם שיער כהה מכיוון שצבע השיער מדגיש כל פרט מרשים של עיצוב זה. פרידת צד בולטת מפרידה בין קטע הצד הקצר לשיער באורך בינוני ומסורק במראה מבריק.

תסרוקת גברים מסוגננת במראה אלגנטי

תספורת-גבר-מלוטש-קצר-שיער-צד-פרידה-צד-מגולח

באיזו עמדה תלבש את הפרידה הצדדית היא עניין של החלטה. עם גובה הגישה אתה יכול לקבוע עד כמה הקצה יהיה עבה. באותו אופן, אתה יכול להחליט אם תלבש את שיערך במראה אלגנטי של השיער העליון.

תספורת מקופחת תחת שיער לשיער בלונדיני כהה

תספורת-גברים-תספורות-בלונדיני-זקן-למעלה-למעלה-שיער-קצר-מחודד-מוגדר-קדמי

אם אתה רוצה ללבוש חיתוך אופנתי, הסטיילינג הזה מתאים לך. סגנון השיער העליון בשעווה ועיצב את הגדילים הבודדים בחזית. אתה יכול לייבש את שיערך לקבלת נפח גדול יותר.

חיתוך א-סימטרי לשיער באורך בינוני

תספורת-גברים-א-סימטריים-כהים-בלונדינים-חד-צדדיים-קצרים-למעלה-שיער-תספורת

חתך א-סימטרי זה הוא תספורת יומיומית לגברים עם שיער באורך בינוני. הוא משלב צדדים עם גילוח קצר עם שיער עליון מעט מרובד באורך בינוני. וריאציה זו קלה לטיפול ואינה דורשת אמצעי עיצוב נוספים.

תסרוקת מתולתלת ופרועה

תחתונים-גברים-מתולתלים-קז'ואל-אורך בינוני-כהה-בלונדינית-חולצה-צבעונית-זורמת מעבר

קל להשיג משיער שנראה רופף וקז’ואלי עם השיער המתולתל שלך. כאן אתה יכול לראות מעבר מעופף בין החלק הצדדי לבין השיער העליון, שעושה תספורת מודרנית ופרועה.

תחתון מגניב עם שיער עליון בלונדיני ופוני בולט

תספורת-גברים-תספורת-צדדים-מגולחים-מעל-שיער-בינוני-ארוך-מחודד-מוגדר

בגרסה זו של החתך, הצדדים התגלחו לקרקפת, לפיה השיער העליון בולט עוד יותר עם גובהו הגדול וקצות השיער הקוצניים המעוצבים קדימה. מורחים מוס לתוך השיער הרטוב שלכם, מעצבים אותו ונותנים לשיער להתייבש באוויר.

תסרוקת גברים תחתונה לשיער אפור

תספורת-גברים-תסרוקת-אורך בינוני-אפור-צד פרידה-מעבר-זורם-ז'קט-שחור

הרבגוניות של תסרוקת הגברים החתוכים משפיעה לא רק על מבנה ומרקם השיער שלך, אלא גם על מגוון הצבעים. אם יש לך שיער אפור, תספורת זו היא דרך מודרנית להשוויץ בגדילים האפורים והיא נראית אטרקטיבית להפליא.

תספורת אפרו טבעית

תספורת-גברים-תספורת-טרנד-תסרוקת-תלת-צדדית-מתולתלת-מגולחת-עליונה-שיער ארוכה

יתרון גדול בתסרוקת הגברים החתוכים הוא בהתאמה מושלמת לכל סוג שיער. גברים בעלי עור כהה בהחלט מושכים את תשומת הלב של כולם עם הנפח והגובה הגדולים שלהם. החלק הטוב ביותר הוא שהמראה הזה מתרחש באופן טבעי ללא עיצוב. טיפים בהירים מוסיפים עוד יותר אישיות.

סגנון שיער גלי לצד אחד עם חתך תחתון

חתך-גברים-צד-צד-קצר-פרידה-זקן-מתולתל-קרדיגן-עליון-שיער-ארוך

שיער גלי באופן טבעי נראה קריר ורגוע אפילו עם קטע צד קצר וגב הראש. שיערך הגלי או המתולתל צריך להיות באורך מסוים כך שהוא ייפול יפה לצד אחד. ג’ל שיער ומוצרי עיצוב אחרים יעזרו לך לעצב פוני פאנקי ומתולתל.

נועז וחצוף – צד קיצוני

תחתונים-גברים-אקסטרים-חיצוניים-שיער-ארוך-מתולתל-זקן-עגילים-תסרוקת-מגולחת בצד

התספורת התחתונה המתנפנפת הזו נראית מושלמת על שיער מתולתל או גלי ועבה. הצד המגולח לגמרי מתמזג לשיער עליון ארוך עם פרידה בצד. הפוני ארוך ונופל ברפיון קדימה. התספורת הנועזת הזו נראית פשוט מעולה כשהיא משולבת עם זקן היפסטר.

שיער ארוך בתחת שיער עם לחמניה

חיתוך-גברים-לחמנייה-למעלה-שיער-זקן ארוך-חליפת חולצה-עניבה-צדדים-גב-ראש-קצר

תספורת זו היא פתרון אטרקטיבי לגברים שאוהבים ללבוש שיער ארוך ורוצים לנסות לחתוך מבלי לוותר על אורך השיער. אם אתה עונד את שיערך הארוך פתוח, החלק הצדדי והאחורי המגולח יכוסה. אם אתה רוצה להשוויץ בחתך, אתה יכול לקשור את שיערך בלחמנייה.

גברים תחתונים – תספורת מושכת את העין ואסתמטרית

חתכים-גברים-צד אחד בצד הפרידה-א-סימטרי-ארוך-קעקועים-משקפי שמש-מצלמה-זקן-ברונטית

שיער גברים ארוך גם נראה נהדר עם צד אחד. עם תסרוקת א -סימטרית זו, השיער מתגלח רק בצד אחד או, כמו כאן, קצוץ ושכבות. השיער בצד השני של הראש יכול להיות מרובד, באורך הכתפיים או בלבישה ארוכה.

תסרוקות מסורקות בצד גברים עם שיער פנים

התסרוקות החתוכות של הגברים הן שוב חלק מהתספורות הפופולריות ביותר בשנת 2019. זהו סגנון אופנתי המבוסס על הרעיון של “צדדים קצרים, עליוניות ארוכות” ויוצר מראה מגניב וקלאסי לכל הגברים. החשוב מכל, חלקים מתחת לשיער עובדים היטב עם סוגי שיער חלקים, מתולתלים או גלי וניתן ללבוש אותם בדרכים רבות, כולל תלבושות רחוב או קלאסיות..

תסרוקות מסוג תספורת עם מרקם מתולתל, גברים תחתונים

לדוגמה, בחורים יכולים לנסות תסרוקת פוני מתולתלת, כמו גם חיתוך נפרד, חלק או שטוף צד. בין אם אתם מחפשים תסרוקות תחתונות לגברים נקיות ומודרניות למשרד או תספורת רעננה לערב, גרסאות אלו עשויות להיות המתאימות לכם.