טיפים לאיפור ליל כל הקדושים -איפור-סוכר גולגולת-צבעים בהירים

ההזדמנויות להתחפש וליישם איפור אמנותי מגוונות מתמיד: קרנבל, ליל כל הקדושים, מסיבות נושא וקוספליי. אנשים תמיד רוצים לחמוק לתפקידים אחרים ולחגוג אחרת. המגוון הרחב בתחום התחפושת ואיפור המסיבות הופך את זה אפשרי ונגיש בקלות לכולם. האם כבר עלתה לעצמך תחפושת או דמות בראש? אז כל מה שאתה צריך זה איפור מתאים. אנו תומכים בך עם עצות איפור מועילות לקראת ליל כל הקדושים וכמה רעיונות נפלאים לעורר אותך.

טיפים לאיפור לקראת ליל כל הקדושים-כלי איפור בסיסיים

טיפים לאיפור ליל כל הקדושים-איפור-רעיונות-הוראות-איפור-צבעים-בעצמך

בהתאם למראה ולאופי שבחרת לקראת ליל כל הקדושים, גם האיפור תלוי. בין אם זה אמנותי או מצמרר, פשוט או מופשט, כמה מבטאים ספציפיים הם לרוב חשובים יותר מאשר אם תמרחי את כל הפנים שלך בצבע. כך שהאיפור סוף סוף יצליח, אילו כלים, חומרים וצבעי איפור נדרשים. כלי האיפור הבסיסיים לקראת ליל כל הקדושים כוללים צבעי איפור איכותיים או איפור קרם בכל צבע. אינך צריך לקנות משטחים שלמים, אלא את צבעי היסוד שחור ולבן ועוד כמה כאלה האופייניים לדמות הנבחרת. דם מלאכותי, נוזל שיניים או צלקות, עור אימה, שיני ערפדים או זוג עדשות מגע לבנות מסיימות את המראה המצמרר. תיקון תרסיס או אבקה מבטיחים גימור מושלם ואיפור ליל כל הקדושים לאורך זמן. סט איפור קלאסי, מברשות איפור וספוגים הם אביזרים שיהפכו את העבודה שלך להרבה יותר קלה.

טיפים לאיפור לקראת ליל כל הקדושים – קם את הבסיס הקל

טיפים לאיפור לליל כל הקדושים -איפור-פנים-לבן-אבקת-מריחה

לפני שמתחילים להתאפר, רצוי למרוח קרם שמן במיוחד לעור רגיש. אז אתה יכול ליישם צבע בסיס, עדיף לבן. זה עובד כבסיס לאיפור ליל כל הקדושים, כי הפנים נראים כמו בד חשוף. אם לדמות שבחרת למראה ליל כל הקדושים יש צבע עור אופייני מאוד, כדאי שתספיק ממנו ותחיל אותו כצבע הבסיס. עם זאת, אתה יכול לצבוע את האזורים המורכבים בשפע בלבן, כך שהצבעים בהם נעשה שימוש יגיעו לשל עצמם.

טיפים לאיפור לקראת ליל כל הקדושים-יש למרוח מייק אפ רק על השפתיים או העיניים

טיפים לאיפור ליל כל הקדושים-איפור-הוראות בסיסיות-לבן-פנים

לעתים קרובות שפתיים מודגשות מדי או איפור עיניים בולט מדי אינן רעיון טוב לחיי היומיום. אולם למסיבות ליל כל הקדושים ומסיבות, הן מתאימות לחלוטין ואף רצויות. בהתאם לסוג האפקט אותו מחפשים, יש טעם להתמקד רק בחלק אחד של הפנים. בקרוב נציג שני רעיונות לשפתיים מצמררות של ליל כל הקדושים ואיפור עיניים אמנותי של האמנית טל פלג.

איפור מצמרר לשפתיים

טיפים לאיפור-ליל כל הקדושים-איפור-שפתיים-אמנות-אמנות-צבע

זה בקושי יכול להיות מפורט יותר מהיצירה הזו. על השפתיים האדומות-כחולות אפשר לראות מיד את העכביש השחור שזחל מהפה. מצמרר, אפילו מגעיל, אך יחד עם זאת מגניב, האיפור הזה מושך מיד תשומת לב והוא אידיאלי כרעיון של הרגע האחרון להלווין. משהו דומה, אבל עם עש במקום עכביש, ניתן להעתיק מהתמונה על עטיפת מדיאבוק של הסרט “שתיקת הכבשים”.

אם חשבתם שאיפור שפתיים לא יכול להיות מפחיד, הביטו מקרוב בתמונה למעלה. הם למעשה שפתיים המורכבות בצורה אמנותית ומפורטת כמו עין. אפילו ריסים מלאכותיים מחוברים לשפה העליונה. עם איפור כה משוכלל, בהחלט כדאי לתקן אותו בסופו של דבר. זה עובד הכי טוב עם אבקה שקופה. אפשר להסיר אותו בדיוק כמו האיפור עצמו בעזרת מסיר איפור טוב.

איפור עיניים אומנותי לקראת ליל כל הקדושים

עצות לאיפור-ליל כל הקדושים-איפור עיניים-פרפר-אמנות

אתה יכול לצבור נקודות בליל כל הקדושים גם אם אתה לא מכסה את כל הפנים שלך באיפור. העיניים עצמן משמשות כקנבס שעליו ניתן לצייר תמונות דמיוניות באיפור. כמובן, אתה צריך להיות טוב מאוד בציור ולהיות עם לוח איפור שלם בהישג יד כדי ליצור מחדש את הרעיונות המשוכללים האלה לאיפור עיניים. הדוגמאות כאן הן של האמן הישראלי טל פלג.

טיפים לאיפור-ליל כל הקדושים-איפור-אמנות

היא מנסה להראות צד אגדי באמנות האיפור. עבודתה נמצאת על הגבול בין איפור, אמנות ועיצוב וקסם עם נושאיה. באופן זה האמן מספר סיפורים שלמים. עם איפור עיניים כזה אין צורך להתבלט במיוחד.

טיפים לאיפור לקראת ליל כל הקדושים-טרנד: איפור גלקסי 

עצות לאיפור-ליל כל הקדושים-איפור-גלקסיה-טרנד-רעיון

כיום באינסטגרם הטרנד החדש נקרא לוק “גלקסי” או “שטח”. אנחנו לא יכולים לדמיין את זה לחיי היומיום, אלא למסיבות ליל כל הקדושים ומסיבות המוטו – כן. או שכל הפנים או רק אזור העיניים מורכב במייק אפ מאוד מנצנץ ומעוצב כמעין שביל החלב. ניתן להכניס גם כוכבים קטנים ופרטים אחרים היטב.

עצות לאיפור-ליל כל הקדושים-איפור-גלקסיה-נצנצים-טרנד

אתה יוצר את האיפור המרווח על ידי שימוש בצלליות מבריקות ואבקה בגוונים כחולים, סגולים או ורודים. גם גליטר ונצנצים לא אמורים לפספס. את המראה יוצא הדופן משלים שיער בצבעי קשת. לשם כך אתה יכול להשתמש בתרסיס שיער צבעוני או בפאה נהדרת ובהירה.

עצות לאיפור-ליל כל הקדושים-איפור-גאלקסי-רעיון

אם אתה רוצה לעשות את מראה גלקסי, אבל גם כל איפור משוכלל בעצמך, אנו ממליצים לך לבצע איפור בדיקה מראש. זה ימנע הפתעות ואכזבות ביום המסיבה. אתה יכול גם לתכנן את הזמן שלך טוב יותר בניסיון השני ולתקן דברים שאתה לא אוהב או לשלב פרטים אחרים. באופן כללי, ככל שהאיפור מורכב יותר, כך יש לך יותר זמן לתכנן. תאורה טובה, מראה גדולה ושולחן עם כל מה שאתה צריך בהישג יד בהחלט יעזרו.

גולגולת סוכר או איפור Día de los Muertos לנשים

טיפים לאיפור-ליל כל הקדושים-איפור-סוכר-גולגולת-ורוד-üink

הייצוגים של אנשי השלד והקלאברים ליום ההרוגים במקסיקו הם הסגנון של מה שנקרא גולגולת הסוכר. אנשים מאמינים שהמתים יחזרו ארצה ביום זה ויארגן חגיגה גדולה עם קרוביהם וגם ברחוב. בשביל זה אנשים הכינו אוכל אצבע טעים ובעיקר מאפים מתוקים – גולגולות סוכר. האיפור הוא בעצם שחור ולבן. זה הופך את הפנים לצרות יותר ועם לחיים חלולות וארובות העיניים כמו חורים שחורים. מה שמבדיל את גולגולת הסוכר מהגולגולת הם הפרטים הצבעוניים, מוטיבים פרחוניים וקישוטים. אז אפשר לסכם שגולגולת הסוכר היא גרסה נחמדה יותר של הגולגולת.

בדוגמה זו, הבלוגר מראה כיצד ניתן לעצב גולגולת סוכר בצבע ורוד. לגרסה היפה הזו היא גם הניחה פאה ארוכה בוורוד בהיר, חיברה כמה אבני חן דביקות לעור והודבקה על ריסים מלאכותיים. זר פרחים מסיים את המראה. תסתכל על הוראות הווידאו!

טיפים לאיפור לקראת ליל כל הקדושים-רעיון לאיפור לגברים

עצות לאיפור-ליל כל הקדושים-איפור-גבר-שטן-מפלצת-צבע

בחרנו גם עצות איפור מועילות וצבעוניות לקראת ליל כל הקדושים לגברים. בתמונה לדוגמה זו ניתן לראות איפור מפורט מאוד שמתאים מאוד לגברים. מוצגת מעין מסכה שנראית מצמררת, אך בה בעת אמנותית ומעוצבת בצבעים יפים. ממש השראה גדולה לגברים!

טיפים לאיפור לקראת ליל כל הקדושים – זומבי

הזומבי הוא אחד המראות האהובים על ליל כל הקדושים. יש הרבה הצעות נהדרות, אבל רובן לא ממש צבעוניות. כאן אנו מציגים יישום מוצלח באמת בסגנון פופ ארט. המראה בסגנון רוי ליכטנשטיין עובד לא רק עם הפנים, אלא עם כל הגוף. הצבעים הבהירים וקווי המתאר השחורים אופייניים לאמנות הפופ. בעת מריחת מייק אפ, הפצעים משרטטים תחילה בשחור, ואז שאר משטח העור נצבע בצבע בסיסי. כמובן שאתה צריך להחליט מראש אם אתה רוצה להיות זומבי כחול, ירוק או ורוד ולהספיק עם צבע האיפור המתאים. זומבי יכול להיות מפחיד וצבעוני בו זמנית. החלק הטוב ביותר הוא שכבר לא צריך בגד מיוחד. גם בגדי יום יום בצבעים תואמים יעבדו.

עצות איפור פשוטות לבובות ליל כל הקדושים

להתחפש לבובה מצמררת ולהתאפר היא רעיון נהדר ובעיקר קל ליישום לקראת ליל כל הקדושים. העיניים הגדולות אופייניות לבובה. הפה יוצר אפקט מצמרר כמו של מפצח אגוזים. פרטים קטנים כגון שבירות בקרמיקה. לקבלת אפקט ריאליסטי, צבע קודם כל את כל הפנים, הדקולטה, הצוואר ואולי גם את הכתפיים בלבן או אופציונלי בצבע עור בהיר יותר. ואז אתה מתחיל עם האיפור בפועל. ריסים מלאכותיים בהחלט משפרים את האפקט של עיניים גדולות.

טיפים לאיפור לקראת ליל כל הקדושים-איפור פשוט “דחליל”

טיפים לאיפור-ליל כל הקדושים-איפור-דחליל-הוראות-קל

להתחפש לדחליל ולהתאפר הוא רעיון פשוט שיכול להיראות לפעמים חמוד ומצמרר. בנוסף, הוא מתאים גם לרגע האחרון, כיוון שבכל ארון בגדים תלויים בהחלט אוברול וכובע קש, שממש מרכיבים את הלוק הזה.

איפור דחלילים לפעמים חמוד, לפעמים מפחיד

טיפים לאיפור-ליל כל הקדושים-איפור-דחליל-חמוד-מצמרר

אם מייקאפ הדחלילים נראה מצמרר או נחמד תלוי בעיקר במראה העיניים. אם את רוצה מראה חמוד, אמרי את עיניך כרגיל, אך אולי חגיגיות יותר והדגישי אותן יותר, מכיוון שמדובר באיפור מסיבות. עיניים כמו כפתורים נראות ממש מפחידות. אתה יכול ליצור את האפקט באמצעות איפור או ליצור שני כפתורים גדולים עם חורים שתוכל לראות מבעד לקרטון.

טיפים לאיפור לקראת ליל כל הקדושים-איפור קליל במראה פיקסל

עצות לאיפור-ליל כל הקדושים-איפור-פיקסל-רעיון

עוד רעיון פשוט במיוחד לאיפור ליל כל הקדושים ברגע האחרון הוא מראה הפיקסל הזה. תמונה שלך שסיננת במחשב או בטלפון הנייד יכולה לשמש מודל לכך. הבסיס המקובל שאתה משתמש בו בדרך כלל משמש בסיס לאיפור המסיבה. בסך הכל, לא צריך לקנות צבעי איפור מיוחדים למראה הזה, אלא להשתמש בצלליות והאודמים הקיימים. רצוי לקבל מברשת שטוחה, שאיתה ההשפעה בוודאי תהיה קלה יותר.