טינק ליל כל הקדושים עם נייר -הוראות-רעיונות-ילדות-ku% cc% 88rbis-bat

כל חגיגה היא הזדמנות נפלאה להביע יצירתיות ולהיות יצירתיים. המוצרים מתוצרת עצמית משמשים במהירות ומוצגים באופן מיידי. העיטור המקורי מבטיח מצב רוח טוב בחגיגות ובמסיבות. הפתיע את אורחיך בעיטורים מקוריים ומסוגננים אם תעשה אותם מנייר טינקר ליל כל הקדושים. אנו מציעים שלושה מדריכים קלים לביצוע.

עבודות יד ליל כל הקדושים עם נייר – קישוטי ליל כל הקדושים מסוגננים עשויים נייר קרפ

טינק ליל כל הקדושים עם נייר -רעיונות-שטראוס-נייר קרפ שחור-ורד

קישוט תוצרת בית לא תמיד זול יותר מהפריטים שתוכלו להכין עבור ציוד למסיבה. עם זאת, הוא יפה יותר ומותאם באופן מדויק לסגנון החיים. זה יוצר תמונה כוללת קוהרנטית התורמת לאווירה החגיגית. ליל כל הקדושים ממש מעבר לפינה ומהווה הזדמנות טובה להפגין את תשומת הלב לפרטים הקטנים באור הטוב ביותר. בחרנו בנייר כחומר המתאים מאוד לעבודות יד.

עבודות יד ליל כל הקדושים עם נייר – הכינו זר דלתות מסוגנן משלכם בשחור כהה

טינק ליל כל הקדושים עם נייר-הוראות-זר דלתות-נייר קרפ שחור-לבן

החגיגה מתחילה בדלת הכניסה. ניתן לקבל את פני האורחים עם משקאות קבלת פנים טעימים ולהזמין אותם למסיבה בבית. לכן, הגיוני שהקישוט של ליל כל הקדושים מתחיל שם. מקשטים את דלת הכניסה בצורה מסוגננת עם זר דלת נושא עשוי נייר קרפ, שקל מאוד לעצב אותו.

מלאכת יד ליל כל הקדושים עם נייר – הוראות זרי דלתות

ליל כל הקדושים-טינקר-נייר-הוראות-זר-דלת-סיכות-קרפ-שחור-נייר

הצבעים האופייניים ליל כל הקדושים הם שחור וכתום, אך אתם מוזמנים להתנסות בשילובי צבעים אחרים. בדוגמה שלנו משתמשים רק בנייר קרפ שחור. חותכים למספר חתיכות מלבניות בגודל שווה. קבל כרית זר, בדרך כלל עשויה קלקר. אתה צריך גם סיכות – עם ראש שחור או עשוי כולו מפלדה.

מלאכת יד ליל כל הקדושים עם נייר – זר דלת שחור עשוי נייר קרפ

ליל כל הקדושים-טינקר-נייר-הוראות-זר-דלת-קרפ-נייר-עשה בעצמך

מקפלים כל פיסת נייר קרפ לשניים ליצירת לולאה והכנסו אותה היטב לתוך כרית הזר בעזרת סיכה. צריך להיווצר מעין סלסול. המשך כך כל עוד כל שטח הזר מכוסה. נסו לשמור על אותו מרחק בין האלמנטים הבודדים כך שבסוף יהיה מבנה אחיד.

הכינו זר דלת לקראת ליל כל הקדושים עם נייר קרפ ומשטח זר

ליל כל הקדושים-התעסקות-נייר-הוראות-זר-דלת-קישוט-בית% cc% 88r

באזור התחתון של הזר, קשרו קשת בעזרת נייר קרפ או חומר אחר לבחירתכם. אתה מוזמן להכניס קצת צבע לעיצוב זר הדלת אם אתה מקשט בסרט כתום. ניתן לחבר את כרית זר הקלקר בקלות לדלת – בעזרת סרט הדבקה דו צדדי או כריות הדבקה..

פחדן ליל כל הקדושים עם נייר – תקע מטאטא מכשפה 

מתעסק ליל כל הקדושים עם נייר -הוראות-מטאטא-מכשפה-קשיות-פאי

תוספות ליל כל הקדושים נהדרות ניתן להתעסק עם נייר. קוקטיילים למסיבה, ביסקוויטים וצלחות הגשה מעוטרים בה בחגיגיות. הכין בעצמך מטאטא מכשפה אטמוספרי שמתאים בדיוק לנושא.

עבודות יד ליל כל הקדושים עם נייר – חומרים נדרשים

מתעסק ליל כל הקדושים עם נייר -הוראות-מכשפה-מטאטא-חומרים-נחוצים

מעל הכל, אתה צריך קשיות בהירות, אשר בהחלט מכניס אותך למצב רוח טוב, אך ניתן להשתמש גם בקונבנציונאלי. עדיין יש צורך בדף נייר וחוט חום, כמו גם קרטון בכתום.

טינקר ליל כל הקדושים – חתכו שוליים לנייר חום

ליל כל הקדושים-טינקר-נייר-הוראות-מכשפת-מטאטא-סכין-סכין

קש משמש כידית מטאטא וזיפת המטאטא עשויה מנייר חום. מכאן שלוקחים פיסת נייר וחותכים אותה לשוליים, אך לא עד הסוף מצד אחד. שם אתה מחבר סרט דו צדדי ומתקן אותו בצד אחד של הקש הזוהר. זה עובד בקלות רבה אם מגלגלים את הקש על האזור הדביק ואז מפעילים לחץ קל.

מלאכת יד ליל כל הקדושים – לקשט קשיות זוהרות כמו מטאטאים של מכשפות בצורה אטמוספרית

ליל כל הקדושים-טינקר-נייר-הוראות-מכשפה-מטאטא-זוהר-קשיות

עבודות יד של ליל כל הקדושים עם נייר – ניקוב תוויות נושאיות

ליל כל הקדושים-טינקר-נייר-הוראות-מכשפה-מטאטא-חומרים-חוט-אגרוף

ככל הנראה מטאטא המכשפה נראה גמור, אך הפרטים החשובים עדיין חסרים. הכינו תוויות יפות שאתם מחברים לכל מטאטא קטן ובכך הופכות את הקישוט לאווירה ממש. לשם כך אתה צריך אגרוף מוטיב, חור וחוט. בדוגמה, האגרוף נבחר בעיצוב תווית, אך באפשרותך להשתמש באחד לבחירתך.

עבודות יד ליל כל הקדושים עם נייר – הכינו תוויות משלכם בעזרת אגרופי מוטיב

ליל כל הקדושים-טינקר-נייר-הוראות-מכשפה-מטאטא-תווית-אגרוף

השתמש בקופסת קרטון כתומה מכיוון שהיא פשוט מושלמת לנושא ליל כל הקדושים. אתה יכול לכתוב תוויות חגיגיות על התוויות לפני שהן נחתכות. אתה יכול לעשות זאת עם מחשב ומדפסת או בעזרת מכונת כתיבה, אחרת תוכל לכתוב אותם ביד לאחר מכן. הוצאו כמה תוויות מקרטון כמו שיש מטאטאים מכשפים וקשרו אותן למטאטא מכשפה אחד כל אחת.

הכינו תוספות מקוריות להלווין – מטאטאים מכשפים מאירים

ליל כל הקדושים-טינקר-נייר-הוראות-מכשפה-מטאטא-חום-קשיות-קשיות

מטאטאי המכשפות ניתנים לשילוב מושלם בעיטור השולחן ולהכניס אותם לחטיפים ולאוכל המסיבה כקישוט דמיוני. אתה יכול גם לתת אותם לאורחים במתנה קטנה. עם זאת, האפקט הנכון מתרחש כאשר האורות כבים וידיות המטאטא זוהרות בחושך.

הכינו אטמי מטאטא למכשפות לקראת ליל כל הקדושים בעזרת נייר וקשיות בהירות 

מתעסק ליל כל הקדושים עם נייר -הוראות-מטאטא-מכשפה-עשה-עצמך-קוקטיילים

רעיונות יצירתיים לטינקר לקראת ליל כל הקדושים – תקע מטאטא מכשפה

ליל כל הקדושים-טינקר-נייר-הוראות-מטאטא-מטאטא-חום-נייר-קשיות זוהרות

טינקר עם כתיבה דקורטיבית מפחידה על הדלת לקראת ליל כל הקדושים – הוראות

ליל כל הקדושים-טינקר-נייר-הוראות-קישוט-אותיות-דלת-קישוט-שחור

גופנים דקורטיביים תמיד מושכים את העין ונחשבים לקישוטים מסוגננים עם מגע אישי. בעזרת האותיות הדקורטיביות ניתן להציג מילות מפתח ודמיון כקישוט הרמוני בבית. תורגם סיסמאות ליל כל הקדושים כגון בו, ספוקי, ‘טריק או איום’ ואחרים. כל מה שאתה צריך זה האותיות המתאימות שניתן למצוא בכל חנות יצירה.

עבודות יד של ליל כל הקדושים בנייר – לקשט אותיות דקורטיביות

ליל כל הקדושים-טינקר-נייר-הוראות-קישוט-אותיות-קרטון-חומרים

השיחים הדקורטיביים העשויים מחומרים כגון קלקר או קרטון זמינים גם כגופים מוצקים או ארגזים עם מכסים. קח את הבחירה שלך וצבע אותו בשחור או בצבע אחר שיתאים לנושא. כשהצבע מתייבש לגמרי, אולי אחרי 12 שעות לפחות, אפשר לטפל במשטח בצבע ריסוס ואז לפזר נצנצים ונוצצים. לבסוף לתקן עם צבע ריסוס מתאים.

גופן דקורטיבי של טינקר בשחור עם נצנצים לקראת ליל כל הקדושים

ליל כל הקדושים-טינקר-נייר-הוראות-דקורטיביות-אותיות-נצנצים-שחור

למחרת, כשהמשטח יבש ולא דביק, אפשר לקשור את האותיות הדקורטיביות ולתקן אותן במקום הרצוי. את האותיות המעוצבות בצורה זו ניתן לתלות על הדלת או להניח אותן במקום אחר.

הכינו קישוטי דלת אטמוספריים לקראת ליל כל הקדושים

ליל כל הקדושים-טינקר-נייר-הוראות-קישוט-אותיות-דלת-קישוט-נצנצים