ליל כל הקדושים להתעסק עם ילדים רעיונות-הוראות-קישוט קל

ליל כל הקדושים הוא זמן מושלם לבלות כמה אחר צהריים מלאכה עם הילדים ולתת להם לעזור לקשט עם דברים תוצרת בית. אבל מה אתה יכול לעשות עם ילדים לקראת ליל כל הקדושים? אם גם אתם מחפשים רעיונות חדשים למלאכת ליל כל הקדושים, תוכלו למצוא אותם כאן. בין אם רוחות רפאים, עכבישים, זומבים או דמויות אחרות, ישנם כמה רעיונות נהדרים להלווין שתוכלו להתעסק בהם עם הקטנים. אז אם אתה רוצה לעשות עבודות יד עם ילדים לקראת ליל כל הקדושים, תסתכל על ההוראות שלנו ותמצא רעיונות לקישוטים ודברים אחרים. התחל מיד וקשט את הבית שלך או מסיבת ילדים ליל כל הקדושים!

משחק באולינג טינקר מפחיות ליל כל הקדושים עם ילדים

מלאכת יד ליל כל הקדושים עם פחיות צבע לילדים-באולינג-משחק-עשה זאת בעצמך

מתוך שש קופסאות שימורים ריקות תוכלו לבנות משחק פח פשוט שאינו טוב רק למסיבות ליל כל הקדושים לילדים, אלא גם יכול לספק כיף בליל כל הקדושים בדרכים אחרות. כל אחת מהפחיות מעוצבת בצורה הטובה ביותר עם מוטיב ליל כל הקדושים טיפוסי אחר. אז אתה יכול לצייר את פרנקנשטיין או זומבי, רוח רפאים, עכביש, דלעות וכל מה שעולה לך לראש. השתמשו בצבעים המתאימים למתכת.

הכינו עכביש כקישוט לקראת ליל כל הקדושים

עבודות יד ליל כל הקדושים עם ילדים עכביש-נייר-צלחת-מקטרת-מנקה-צבעוני

עכבישים הם לא רק פופולריים מאוד כמוטיב לקישוט בליל כל הקדושים, אלא גם יכולים להיות עשויים ממגוון רחב של חומרים ובקלות. ברצוננו להציג בפניכם גרסה תואמת העשויה מלוחות נייר שתוכלו להכין לקישוט ליל כל הקדושים. תחליט בעצמך אם אתה קונה צלחות צבעוניות או לא. מובטח לילדים שיהנו מאוד לצייר את הצלחות בעצמם.

אחרת אתה עדיין זקוק לעיניים דביקות בגדלים שונים ולניקוי צינורות, כמו גם צבעי אקריליק לצביעת צלחות הנייר. אם תרצה להכין את העכבישים האלה ליל כל הקדושים עם ילדים, כמה עיניים יודבקו לצלחות הצבועות והמיובשות. חומרי ניקוי הצינורות בכל אורך מחוברים בתורם לגב ומכופפים בצורה.

קישוט ליל כל הקדושים עם עכבישים עשויים מפונפונים ומקלות ארטיק

ליל כל הקדושים-התעסקות-עם-ילדים-מקלות גלידה-פונפונים-רעיון-נענע עיניים-דיי

אם אתה רוצה להכין עכבישים לקישוט ליל כל הקדושים בעצמך, וריאנטים חמודים אלה מתאימים גם הם. אתה צריך ארבעה מקלות ארטיק לכל עכביש, אותם אתה יכול גם לצבוע כרצונך. הגבעולים מודבקים זה לזה לרוחב כפי שמוצג. נוסף על כך מגיעה ההתנפחות. עדיף להשתמש בדבק חם כדי לתקן אותו במקום. השלב האחרון הוא לשים עיניים דביקות על הפונפונים והעכבישים החמודים מוכנים לקשט את ביתכם ולגרום לילדיכם להתגאות.

רעיונות יצירה פשוטים עם נייר – קורי עכביש עשויים מסנני קפה

ליל כל הקדושים-התעסקות-ילדים-קורי עכביש-מסנן-קיפול-חיתוך

אם עכבישים מתאימים, אז כמובן שגם קורי עכביש נהדרים לקישוט. אם תרצה להכין רשתות כאלה ליל כל הקדושים עם ילדים, המסננים פשוט מקופלים מספר פעמים ולאחר מכן חותכים במספריים לאורך קו הקיפול. בדיוק כמו שעשינו פעם עם נייר. לאחר ההתגלגלות ניתן לצפות בתבנית קורי העכביש הייחודית. תנו לילדים להתנסות בחתכים ליצירת עיצובים ייחודיים, ולאחר מכן השתמשו בהם לקישוט החלונות. עכבישים שחורים היושבים על הקורים הם גם לוכד עיניים נחמד. כל שעליך לעשות הוא לחתוך אלה מתוך לבד שחור.

עשו עבודות יד עם צמר לקראת ליל כל הקדושים

ליל כל הקדושים-טינקר-ילדים-מומיה-נייר-פשוט-צמר-חוט-התעסקות-רעיונות

מה עם אמא כזאת? אתה יכול גם להכין אותם יחד עם ילדים לקראת ליל כל הקדושים בכמה צעדים בלבד. הכינו שבלונה שתשתמש בה כתבנית של המומיה. פשוט צייר את הגוף על פיסת נייר וחתך אותו. כעת, בעזרתכם, הילדים יכולים להעביר מומיות נוספות על נייר שחור ולחתוך אותן ולתת לכולן את אותה הצורה. לאחר מכן הדביקו עיניים דביקות והתחילו לעטוף צמר לבן סביב המומיה. במרווחים מסוימים ניתן לתקן את החוט במעט דבק כדי שלא יחליק. המומיות המוגמרות מושלמות לזר, אתה לא חושב??

רעיונות יצירה לילדים – רוח רפאים של ליל כל הקדושים עשוי צמר גפן

ליל כל הקדושים-טינקר-ילדים-רדוף-רפאים-כותנה-מקל-קרוואן

אם אתה רוצה שזה יהיה מהיר וקל במיוחד, השתמש ברעיון המקורי אך הפשוט הזה למלאכת יד עם ילדים לקראת ליל כל הקדושים. בעיקרון, אתה צריך שבלונה מנייר שאמורה להיות בצורת רוח רפאים. זה גם איכשהו דומה לחצי קליפת ביצה. עכשיו חתיכת דבק מוחלת תמיד על הטופס הזה ואז נתקעת עליו פיסת צמר גפן עד שכל המוח מכוסה. לבסוף, יש עיניים ופה. אלה יכולים להיות עשויים מנייר שחור או מלבד. פיסת צמר או מחרוזת משמשת לתליית העיטור תוצרת עצמית ומודבקת מאחור.

עבודות יד זומבי עם ילדים לקראת ליל כל הקדושים

ליל כל הקדושים-טינקר-ילדים-זומבי-סיכות-מטליות-מוח-פרנקנשטיין

הזומבים המצחיקים האלה הם גם רעיון מלאכה נהדר לילדים. תזדקק לנעלי כביסה מעץ וכן לראש זומבי ומוח שתוכל לצייר בעצמך או להדפיס באמצעות הקישור בסוף המאמר. פני הזומבי קבועים בחזית הסוגר, בעוד המוח מחובר לגב. כאשר אטב הכביסה נפתח, המוח יוצא החוצה.

באותו אופן, אתה יכול גם לייצג דמויות אחרות של ליל כל הקדושים ולהגיע להפתעה מקורית כאשר הפותח נפתח. במקרה של ערפד ליל כל הקדושים או חתול, למשל, זה יכול להיות שיניים, במקרה של דלעת נר או כל דבר אחר שעולה לכם לראש. בטוח שיש לילדים שלך מספיק דמיון כדי להמציא משהו.

הכינו קישוט ליל כל הקדושים משלכם מאטריית שחייה

ליל כל הקדושים-מלאכה-ילדים-אטריות שחייה-דלעת-דקורציה-עשה-השראה

ניתן להכין רעיונות מקוריים לקישוט ליל כל הקדושים ממגוון רחב של חומרים. וככל שפרויקטים של עבודת יד קלים יותר לביצוע, כך הם מתאימים גם לקטנטנים כך שלא יאבדו עניין מהר מדי. דלעות אלה, העשויות מאטריות שחייה כתומות ומנקות צינורות, שייכות גם לרעיונות יצירה כאלה. מכיוון שחותך קופסאות חד משמש בצורה הטובה ביותר לחיתוך, זה צריך להיעשות על ידי מבוגר. הקטנים יכולים לאחר מכן לצבוע את הטבעות כמו דלעת, לכופף את החוט ולהצמיד או להדביק אותו.

הכינו גולגולת נייר לקראת ליל כל הקדושים עם ילדים

ליל כל הקדושים-טינקר-ילדים-גולגולת-נייר-צלחת-קרפ-נייר-גולגולת

צלחת נייר, לעומת זאת, היא בסיס מצוין לגולגולת מצחיקה. הצלחת צריכה להיות לבנה. חותכים חתיכה ואז מכסים אותה בחתיכות נייר קרפ. עיצוב פיסות נייר מלבניות לעיצוב השיניים, בעוד העיניים והאף עשויות נייר בנייה שחור. אתה יכול לתלות את הגולגולות המוגמרות כרעיונות ליל כל הקדושים.

תבנית זומבי להדפסה פה.